Are you gay, straight or bi?

I`m straight :) What about you?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Straight and I come straightly to the point :)

0|0
    0|0
    • Can you translate what the rest are saying, please?

• They still argue whether you are a girl or a boy or whether you are turkish and and making fun of them :)

Seems like we have a bisexual female friend here and no bisexual/gay men.

Erkekler Ne Diyor 8

• Uhh, I guess I forgot to tell you...

Only a minority of the users here know English, so you might not be able to get much responses.

I will now translate your question and my response to our fellow members, hoping that you will get the answers you want. =)

TERCÜME

Soru: "Homoseksüel, heteroseksüel, biseksüel. Siz hangisisiniz?"

Benim cevabım:

Ah, sana söylemeyi unutmuşum...

Buradaki kullanıcıların sadece küçük bir kısmı İngilizce biliyor, dolayısıyla fazla cevap alamayabilirsin.

Şimdi senin sorunu ve benim cevabımı diğer kullanıcıların da anlayabilmesi için tercüme edeceğim. Umarım istediğin cevapları alırsın. =)

1|0
    0|0
    • What are they all saying? I really don`t understand

• Dont worry :))

• kimse cevap vermedi ben vereyim bari.lolipop arkadaşımız diyor ki düz mü,( yani hetoroseksüel) eşcinsel mi ya da gay misiniz?

0|0
    0|0
  • hey lolipop. you speak turkısh? gay may ne diyor bu yahu ingilizce bilen varsa anlatsın. sözlükte çevirmekle uğraşamıyacam şimdi..:))

0|0
    0|0
  • ya türkçe biliyor eleman :) makara geçiyor :)

0|0
    0|0
    • Emin değilim. Kendisi bu sitenin ingilizce versiyonuna uzun zamandır üye ve daha yeni bu siteye üye olmuş.

• ya türkçe konuşmuştu gördüm burada...

• aga "oğlan mısın, yoksa normal bir erkek misin" diyor

0|0
    0|0
  • ne diyon sen be are you koing felan :D

0|0
    0|0
  • straight

0|0
    0|0
  • I take you to the candy shop

I'll let you lick the "lollypop"

lollpop 2011 "y" yi neden unutmuş ki neyse salla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• I'm a bisexual.. Can not live with you for an experience, I'm sorry for myself ..

0|0
    0|0
  • ya türçe sorsana arkadaş sorunu ingilizce bildiğinimi ispatlamaya geldin ne ya... bilen var bilmeyen var...

0|0
    0|0
    • Şu linkte bana yaptığı yorumda link İngilizce sitedeki tyt_2011 nikli kullanıcı olduğunu yazmış. Profili şu; link Ben pek inanmadım çünkü orjinal site açılınca ilk olarak tyt_2011'in sorusu çıkıyor. Sanırım arkadaş açar açmaz onu gördüğü için bu nikli kullanıcı olduğunu iddia etmiş :)))

Yalancı herif :))

• Vallahi bilmiyorum. O bana cevap verdiğinde girdim İngilizce siteye en üstte onun dediği nikli kullanıcının sorusu vardı :))))

• kendı capında eylenıyor ıste zavallı

Yükleniyor...