Vajinam çok büyük ve kırış kırış dudaklarıda baya büyük baya büyük yani çizgiler var kırışık gibi çok utanıyorum çok kötü naocam :( ?

Vajinam çok büyük ve kırış kırış dudaklarıda baya büyük baya büyük yani çizgiler var kırışık gibi çok utanıyorum çok kötü naocam :( ?

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse oturup incelemez dert etme hiçç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Buna bizim yapacak birseyimiz yok
    Mutlu olmaya çalış
    Vajinasi olmayanları düşün

1|0
    1|0
  • Hep üstte ol. elınle sakla. yok olmadı dımı.. yapacak bısı yok. seven boyle sevecek, zaten sıcak kuytu deliklerın ıcınde dolaşmak değil mi amacımız, kraterın çevresını kım napsın.

0|0
    0|0
  • 9 aydır birlikte oldugum kadınla hep loş ışıkta birlikte olduk. ve 2 gün önce gündüz bişiler yaptık. bir gördüm oprayı 9 aydır sen ne yaptın böle öküz dedim kendi kendime. sonuc bidaha işim olmaz. senin sonunda aynı olur sanırım. direk ayrıldım. dışı seni yakar ici beni dedikleri bu. dıştan görünüş biblo ama icersi bitpazarıymış meger.

0|0
    1|0
  • Estetik ameliyatı olman lazım senin

0|0
    0|0
  • kımden neden utanıyosun onu gorecek olan sensın ve esın. baskasna gostermene gerek yok boyle seyler ıcın uzulup can sıkarsan 30a varmadan tahtalı koye gıdersın. bırak takma

0|0
    0|0
  • Yani renk açıcı kremlerden kullanabilirsin ayrıca internetten araştırırsan Kegel Egzersizi diye bir hareket var onu yaptığın zaman sorunların giderilebilir diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Ya p*rno izlrkn bile o tur vajina olan videolaro kapiyorm hani bnce doktora falan git bisiler yp

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • bence boşa kafaya takıyorun , sen bir erkek gözüyle bakmadıgın için öyle geliyo , bir erkek için güzeldiremin ol,

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • utanmanı anlamadım?

0|0
    0|0
  • kocan begenr sıkıntı etme tatlım

0|0
    0|0
  • Seni çekici yapan onu nasıl kullandığınla alakalı dert etme.. Benim organım da fazla kalın mesela :/

0|0
    0|0
  • kafanı takmıcenn..

0|0
    0|0
  • normaldir bu :) Sikinti yok

0|0
    0|0
  • Ben çok severim boşa üzülme onuda seven var

0|0
    1|0
  • normal

0|0
    1|0
  • Ilıskıye grmeden dusuncktın

0|0
    1|0
  • erkekler dikkat etmezler bu kadar fazla. hem büyük dudaklı olduğu için o da seni daha kolay tatmin eder ve sende zevkini ona yansıtırsın kendisi de bundan dolayı mutlu olur.

0|0
    0|0
  • Ne sıklıkla giriyorsun ilişkiye?

0|0
    0|0
  • bişi olmaz her türlü giberler

0|0
    0|0
  • Siyah renkli mi nasıl? Hem yalnız değilsin benim sevgilimi ki de aynen tarif ettiğin gibi

0|0
    0|0
  • kafaya takma düzelir.

0|0
    0|0
  • Benimkide aşırı büyük, emin ol cok büyük, peki bu sorun olurmu kadınlar için?

0|0
    0|0
  • iyidir iyi. takma

0|0
    1|0
  • irenç soguttun beni o işten

1|0
    0|0
    • Ben sana fikrini sormadım güzel mi iğrenç mi diye napcamı sordum bay bamya.

Kızlar Ne Diyor 6

• Oncelikle yasin ufak bunlari dert etme bu kadar. amacin cok birliktelik yasayip erkrklere nasil gosteririm ise toplumumuzda nefes alsin yeterci insan cok sıkıntı yapma. yok eger amacin sevdigim adam benden tiksinir mi begenmez mi ise gunumuzde vajina estetigi diye birsey var artik. ondan yaptiririsin

0|0
    0|0
    • O kdr durumum iyi değil o ameliyata ailem izin vrceni sanmam

• Cok cozum var. evlenmeden birlikte olmayin. evlenince esinizi ikna edip ameliyat olursunuz. su durumda yapacagin baska bisey yok gibi.. Ayrıca vajina kirisikligindan kastini anlamadim ama dudaklarinin buyuk olmasi sorun olacagini sanmam cogu erkek etli sever

• Çizgiler var yani

• Bu ne bicim soru ya midem kalkti resmen offf.

0|0
    3|0
    • Bizim sucumuz mu kizim boylesin allah allah ahaha.

• Bende mutluyum sadece köttümü olur soruyorum Ddd

• Ay ay tamam neyse git artik. :DD

• Midemi bulandirdin

0|0
    1|0
  • benimkide oyle

0|0
    1|0
  • Allah baska dert vermesin. abartma bu kadar.

2|1
    0|0
  • Takma boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...