Kadinlar bosalmaz diyodum yillarca ama?

Bosalmaz diye dusunuyordum çünkü bu yasa kadar olmadi bir kez hatirliyorum bayagi bir sivi geldigini fakat erkeklerdeki gibi orgazm hissetmiyorum burdaki paylasimlardan ve internetten arastirdim uyguladim esimin hicbir bilgisi yok zaten kisa sürüyor son zamanlarda birkaç kere oldu basardim ama eşim cok yoruldugunu soyluyor ben de simdi yine olmayinca suratim asiliyor konuşmak istemiyorum onla ve banyo yapmaya gidince bir aglama tutuyor ve gormek istemiyorum esimi bilgisi olan doğru düzgün cevap verirseniz sevinirim Teşekkürler

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle Ülkemizde bir çok kadın sen gibi bu konuda dertli. Kadın orgazmını tamamlayan toplumca bilinen boşalma olayı mümkündür. Ancak bu erkeklerdeki gibi bir boşalma değildir. Kadın da orgazm sonucu sıvı atımı gerçekleştirir. Bu tazyikle olmaz genelde. Tazyik ile sıvı atımı gerçekleştiğinde adı squrting olarak adlandırılır. Bu belli ritmik tetiklemeyle olur. Kadınların vajina içindeki haz noktası bulunmadan bu mümlün değildir. Squrting yaşayan kadın bunu tekrar tekrar yaşamak ister. Ne yazık ki zor bir durum ama siz kadınlara daha iyi zaman ayırmak ve sizlere iyi davranmak gerekir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• anladığım kadarıyla sen daha zevke gelmeden kocan boşalıyor. Kocanın yaptığı çok bencilce veya kocan, bir kadının nasıl orgazma ulaştığından, nasıl boşaldığından bihaber durumda. senin her defasında zangır zangır, istemsiz inilti ve çığlıklarla boşalıyor orgazmı hissediyor olman lazım. önsevişmeyi biraz uzatın. Kocan altta olsun, sen üstüne otur. Kadınların daha kolay boşalabileceği bir pozisyondur bu. Kocan yorulunca sen devam et, sen yorulunca o devam etsin. ortada bir yerde ikinizde boşalırsınız diye düşünüyorum. veya en son başardığın zaman hangi pozisyondaydınız? o pozisyonda tekrar dene.

1|0
    0|0
    • Deniyoruz ama sadece benim cabam yeterli değil tesekkurler

• Erkeklerin cogu malesef kendi tatminlikleriyle ilgileniyor. Karşi tarafı pek düsünen yok. Aslinda olmasi gereken karşılıklı tatmindir. Ozellikle birlikte olan bayanı sadece cinsel bir obje olarak degilde sanatsal bir calışma olarak görmeli ve hakkini vermek gerekir. Yani birlikte olunan bayanında bir isteğinin olduğu ve ona kadinlıgını hissettirmek gerektigi bilinmelidirm

1|0
    0|0
  • Gitti yillar gitti onca zevk :(

1|0
    0|0
  • Ne cektiniz kizlar yaa su bencil kendinden baskasini dusunmeyen erkeklerden. Sans iste ne yaparsin

1|0
    0|0
  • Inan bana Bu ya da kadar bosa yasamissin olurmu oyle kadinlarin orgazmi daha sert

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum artık bosa yasamisim

• :)))) bunu anlamayacak yastaydim ve kavun degil anlayasin

• Su an sanirim anlayacak yastasin gozunu ac kaliteyi bul once gonlunu doyur sonra baska yer doyar:)

• eşin geciktirici kullansın performansı artsın diye mesur macunu antep fıstıkları felan yesin ya da sen eşini deneyimli biri ile aldat.

ben ilk boşalma harici ikinci boşalmamı 45 dk sürdürmüştüm ve ilk boşalmadan sonra bir kaç saniye duraksayıp devam etmiştim. 3. boşalmamda ise kızı kucağıma almıştım ve finalde yine ben ipleri elime alıp alttan jet gibi girip çıkıyordum. yani eşinle p*rno felan izle onu bir şekilde sen kontrol et. 2 dk da boşalıp yatan bir erkek kadar iğrenci ok bence

0|0
    0|0
    • Her erkek bilmiyor demekki bizim ikinci bile yok ama siz bekarsiniz normaldir

• Yapamam öyle bir şey sadece onunla çözüm bulmaya çalışıyorum

• umarım herşey güzel olur

• geciktirici alsın eşin

1|0
    0|0
  • eşinin bilgili olup olmamasından ziyade senin bedenini tanıman daha önemli
    nerden ne şekilde zevk alıyorsun onu bileceksin eşini ona göre yönlendireceksin

0|0
    0|0
  • Eşinin bu yaşta yorulması normal. Ek olarak mastürbasyon yaparak idare edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Eşinin çabuk yorulduğunu söylediğine göre sen çok pasif kalıyorsun yatakta , yorgunluğu paylaşmayı dene ,

0|0
    0|0
  • Sevişmek sadece oraya girip çıkmak değil. Ön sevişme yapın veya yapmaya zorla , esin erken geliyormuş gelmeden seni oral olarak veya severek orgazma ulaştırsın ondan sonra birleşme yapın

0|0
    0|0
    • Benmi yapcam ona kontrol onda olmali o da dayanamiyor fazla 5 dk oral 5 dk da falan filan sonra haydaa icraat

• sen yapmayacaksın ama sende yardımcı olcaksın sen onu seveceksin ki oda seni sevsin yatıpta beni getiremiyor mantığı yanlış ikinizde aktif olmanız lazım

• kadın boşalmaz olurmu ya? 7 8 defa en az ard arda boşalabilir kadın yeterki dogru noktalari bul. Gspot , klitoris gibi.

0|0
    0|0
  • olur olur gerekirse kendine takma veya vibratör temin et etkisini görürsün

0|1
    0|0
  • Sevişirken penis içindeyken bacaklarını kapat bu şekilde devam et bana dua edeceksin

0|0
    0|0
  • eşine neler istediğni tam olarak söyle, beklentilerini anlat ve ne kadar zevk aldığından bahset

0|0
    0|0
  • Es sikinti hap flan ver sahsen cogu kadn o yasa geldimi kocalarndan yaknyr saht olmslhm var ;)

0|0
    0|0
  • uyguladığın neydi

0|0
    0|0
  • Neyin cevabını istiyosun

0|0
    0|0
  • erken grliyo o sen de gec olunca sorun cozebilirsiniz cok basit aslinda

0|0
    0|0
  • Boşalmaz diye yok ben sevgılımle her buluşmamısda boşaltıyorum o da senın gibi boşalamıyordu

0|0
    0|0
    • Ee nasıl öyle kolay olmuyo

• Normalde oluyo tlf da da pc başında da

• Bende bir anormallik var demekki

• Bosaltamiyor acik ve net esin cok kilolu galiba

1|0
    0|0
    • Hayır değil 65 kilo

• O zamn kim ne derse desin beceremiyor

• on sevismeyi uzatin veya esinin yorulmayacagi pozisyonlari yapin mesela sen ustte ol ama komut esinde olsunki istem disi bosalmasin

1|0
    0|0
    • Yok ya olmuyo deniyoruz artık yorumlara da bakarak kesin bende bir anormallik var

• anlamadım kocan vermiyor mu?

0|0
    0|0
    • Soruyu dogru okursanız anlarsiniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...