Ensest ilişki hakkındaki düşünceleriniz

açıkçası tahammülüm yok.benim gay ve lezbiyen ilişkilere saygım vardır.bu sapıklık değil doğuştan sana biçilen cinsel tercih bana göre fakat bu ensestlik gerçekten midemi bulandırıyo sizin düşünceleriniz nelerdir?

1|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Mide bulandırıcı, Akla, Ahlaka sığmayan birşey eğilimi olan ya da bunu yaşayan insanların ciddi anlamda psikolojik rahatsızlıkları oldugunu düşünmekteyim.

Allah muhafaza..

1|5
    0|2
  • Bir arkadas böyle birşey varmıyor bilmem ama iğrenç demiş.akraba evliliğinin normal görüldüğü ülkemizde endekste malesef nerdeyse normal iliski sayısı kadar çok ve iğrenç !

1|3
    0|3
  • Kötü bir durum.

0|2
    0|3
  • gay lezbiyen ensest hiç birini doğru bulmuyorum

0|1
    0|3
    • kuzen ensest olmaz ama sonuçta nikah düşüyor

ben ister miyim hayır

• benim öylesi bir ilişkim oldu. o zamanlar meraktı. sonrasında arzuya dönüştü. daha sonraları pişmanlık duyduğumdan izin vermedim. bu gün onu her gördüğümde aklıma geliyor beni hala arzuladığının farkıondayım ama yasağız birb,irmize..

1|7
    1|7
  • bence tercih meselesi...ben ensest ilişki yaşadım. Her şey bir anda gelişti ama isteğimle oldu. Onun bana yasak olması çekti beni ona. Pişmanlık duydum evet olmamalıydı. ama oldu işte. ne yapalım yani şimdi.

2|11
    1|4
  • Gaylere saygım var, lezbiyenlere yok çünkü ucu bana dokunmuyor.

0|1
    2|4

Erkekler Ne Diyor 13

• mide bulandırıcı, kesinlikle sapkınlık. bu arada amca kızı, kuzen, teyze kızı, bana göre bunların hepsi ensest in kelime anlamının içindedir. onu da belirteyim

0|3
    0|4
  • gay lezbiyenlik ensest bunlar sapıklıktır hastalıktır.

benim görüsüm ama kisi gay diyede onu taslamam yada laf söylemem

1|0
    1|2
  • insanlık dışı görüyorum ben bunu. 1. dereceden akraba ile ilişki olmaz, olmamalı. anne baba kardeş.. töbe töbeee..

ama yakın akrabalar arası evlilikle bunu karşılaştırmamak lazım, ülkemizde kuzen evlilikleri mesela çok var. bu ensest değil

1|2
    0|1
    • hyr kuzende de ensestlk olur.türkiyenin cahil tabakasının yaptığı hiçbişi normal olamaz.çok olması cahillernde cok old. Anlamına glyor

• türkiyede birsürü kuzenini tanımayan insan var. benim üni.den doktorasını yapmış arkadaşım bile kuzeni ile evlendi ama 2 sene önce tanımış. bu ensest mi bence değil. önemli olan amacın cinsellik olması ve 1. dereceden akrabalık olması bence. evlilik bağı enseste girmez

• insani duygularını değerlerini

zevk uğruna yitirmiş berbat,vasat eninde sonunda yakalanan bi-şeref insanlar...

0|1
    0|1
  • muhabbeti bile hoş değil

0|1
    0|1
  • b.kunu çıkarttınız iyice soruların :s

0|1
    0|1
  • normal bakılmalı ama aile içi olamaz bence teyze hala yenge vs. digerleri gibi

0|0
    0|1
  • Milletimiz ahkam kesmekte ne kadar hızlı, biz değil miyiz cinsel ilişkiyi tabu sayan konuşmasın yasaklayan, bu da sonuç olarak bir patlama sonucu ortaya çıkan bir mesele bence. ben yaşadım ve yaşayanları anlıyorum. suç tarafı var ama toplumun suçu daha büyük bence.

0|2
    0|0
  • 16-17 yaşlarımda iken 2-3 defa yaşadım. ergenlik çağlarıydı. meraktı ne sayarsanız. sonunda pişmanlık duyuyor insan. Ama bir çok kişi bu durumu yaşıyor. zorla veya rızayla.

1|3
    0|3
  • mide bulandırıcı sorular vol117588854

0|0
    0|1
  • insanlık dışı bir olay

0|0
    0|1
  • Gaylara saygm yok lezbiyenlere var çunku ucu bana dokunmuyor ensest konusunda kesinlikle haklısin git sevglinle yap başka insan mı yok

0|2
    2|2
  • Diğer düşüncelere saygım var fakat ensest ilişki yaşayan insanlar varmıdır gerçekten midem bulandı bu nasıl bir psikolojidir bu nasıl bir midedir ALLAH doğru yoldan ayırmasın...

Cinsen bölüme gerekli ilgim pek yoktur arada yorum yaparım ama geneli gizlidir..

0|3
    0|1
Yükleniyor...