Gençler geç boşalma taktiklerinii paylaşıyorum ihtiyacı olan görüşe gelsin?

Geç boşalma taktiklerim sayesinde en az 10 dk. ilaçsız cinsel hayatınıza devam edebileceksiniz. Rekorum 2saat 25 dk. uygulasanız sonuçları görürsunuz...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne yiyip içiyorsunuzda sizde bu etkiyi bu kafayı yapıyor merak ediyorum. 19 yaşına kadar kaç kez seks yaptında 2.5 saat seks yapıp geç boşaldığını idda ediyorsun. konu başlığının hit alması için mi yapıyorsun böyle palavradan boştan konuşmaları. 19 yaşında psikiyatristmiş. yav he he..

0|0
    0|0
    • Ben 27 aşındayımm

• Ne fark eder? bu alanda profesyonel olduğun veya bu şekilde iddialar ortaya atabiliyor olman anlamına mı gelir 27 yaşında olman? bende psikoterapistim. buyur. madem bu kadar bu konuda prof oldun. çık ana haber bültenlerine direkt bilim adamı ilan edilirsin. burada hikaye yazma insanlara.

• Burdan başlıyım dedim, kitap yazmayı düşünüyorum, senin basit gördüğün bu olay başkaları için intiharla bile sonuçlanıyor. Benim amacım burada bilgilendirmek, işine gelmediyse rahatsız olduysan bu konuyu terk edebilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim erkeklerin en büyük sorunu. Faydası olsa bari.

0|0
    0|0
    • Mesajdan faydalanmak isteyene yardımcı oluyorum, ancak adamlar hala işin dalgasında.

• Biz de tak fişi bitir işi zihniyeti var. Sonra bir de kızlar şöle böle diyorlar.

• Bak bu örnek güzelmiş hoşuma gitti, teşekkürler, aynen haklısın tek dertleri kendileri mutlu olsun partnerleri umurlarında değil...( Tabiki genel olarak bu geçerli değil, buna dikkat eden erkeklerimizde var.)

Erkekler Ne Diyor 3

• İşte detayı okuyosun soruyu okuyosun yazana bakıyosun, üzüntüden geç boşalıyosun.

0|0
    0|0
  • 31 çekerken mı rekorun 2 saat 25 dakika
    Çoluk çocuk çıkmış taktik vermeye çalışıyor siteyi ne hale getirdiler. Sonra sokak sapık dolu oluyor ana baba sahip çıkmayınca ne olacak.

0|0
    0|0
    • Çoluk çocuk dediğin adam bu konuda kitap yazacak derecede fazlaca bilgi sahibi; mastürbasyon çekerken rekorum 4 saat 45 dk.

• Bende rauf denktaşın reankarne olmuş ruhuyum

• hmmm iyi bakalım

• Nasıl bizede soylesene

0|0
    0|0
Yükleniyor...