Mast yapmak neden ilerde sorun olur?

Daha yeni bir sorunun altina biri " sakin mast yapma ilerde sorun olur" yazmis. Neden ilerde sorun olabilir ki?

Güncellemeler:
Parmaklarimi kullanmiyorum. Kizlik zarima zarar gelir mi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerde erken bosalma ve ereksıyon bozukluguna kadınlarda ıse tatmınsızlıge neden olur... cınsellık rahatca yapılması gereken bırseydır masturbasyonda ıse ınsan kendısını kasar cabuk olsun dıye cok zaman.. ve bu zamanla alıskanlık yaratır.. vucut alısıncada duzenlı cınsel yasama adım atıldıgında sorunların cıkması kacınılmaz olur... kacınılmaz bır hal olmadıktan sonra sakınmakta fayda var.. en ıdelaı ruyalanmaktır.. bır sure uzak kaldıgnızda ruyalanırsınız ve bu gercege en yakın olanıdır.. tabııkı keyfını sız dusunun artk:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok bildiklerini sanıp hiç bilmeyenlerin saçmalaması o. Mastürbasyon kişinin cinsel dürtülerini geliştirmesi, kendini tanıması ve alacağı hazzı bilerek daha fazlasını istemesi için gereken en büyük eylemleden biridir.

1|0
    0|0
  • Olmaz kardeşim, mast yapmak insanı rahatlatır, sadecfe insan gün içinde formdan düşer, kızlar için tek sorun bu, erkekler içinde erkek boşalmaya neden olmaz, bunlar insanların uydurduğu bu işe yönelimin olmaması için basit yalanlardır. Ne diyelim son sözümüz ellerinize KUVVET...

1|0
    0|0
  • bağımlılık yapar seni alet bile kesmez
    boşalma sorunu cekersin

Parmaklarin daha tatlı gelir ;)

0|1
    1|0
  • Çok alışkanlık haline getirirsen ilerde ilişkiden zevk almayabilirsin.

0|1
    0|0
  • cinsellikten sogursun dostum.

0|0
    0|0
  • Neyi kullanıyorsun ya? Sadece vajinan sürtmeden dolayı sarkar. Pslastik gibi olur. Iç dudakta kararma olur

0|0
    0|0
  • Erken boşalmaya neden olur
    Herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim. Artik yapmamaya calissam düzelir mi sence bu durum? Yoksa artik aliskanlik haline gelmismidir?

• O kadarını bilemem maalesef :(

• Mastürbasyon yapan geç boşalmayı kontrol etmeyi öğrenebilir, antrenman niteliğinde, erken boşalmaya neden olmaz.

• pisikolojik olarak yıkıma neden oluyormuş ilerde hani alışkanlık yapıo sonra dan evlenirken kendi kendime yeterim pisikolojisi oluşuyomuş die duydum ben

0|0
    0|0
  • Ne olacak hiçbirşey olmaz

0|0
    0|0
  • haram haram :)

0|0
    0|0
  • çok aşırı yaparsan sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Çok yapma...

0|0
    0|0
  • Bence yalat

0|0
    0|0
  • Sorun morun yok tam aksine belirli periyotlarla yapılan masturbasyonun faydaları bile var

0|0
    0|0
  • Kivilcim cikar belki yangin falan aman

0|0
    0|1
  • Hızlı yasayıp erken ölebilir :P

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İlerde eşinle sevişirken tatmin olamazsin
    , zevk fazla alamazsın , hızlı boşalirsn vs vs
    Kendini tatmin etmeye kalkarsin, alışkanlık haline getirdiğin Icin ,
    Sonuç olarak yapma Mast işte,
    Yapmadığı icin öleni görmedim henüz

Bu yaş aralığında bunlari biliyor olmalısın aslında , google abi ye de danışabilirsn

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim.. Her gün yapmiyorum ama yalniz kaldigimda yapiyorum. Kizlik zarima zarar vermekten cok korkuyorum. Sadece sürtünerek yapiyorum parmaklarimi kullanmiyorum

• Bence dediklerimi dikkate al, internetten yan etkilerini arastir

Cok küçük daha yaşın simdi den başlarsan kesinlikle zorlanirsin ilerde prenses

• Kizlik zarima zarar gelmismidir?

• Tatmin sıkıntısı yaşıyorlar herhal

0|0
    0|0
  • Çok sık yaparsan sorun yaşarsın. Haftada iki üç kez yapman gerekir zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...