Bayanlar anal iliskiden korkuyor musunuz?

Eşiniz veya cinsellik yaşadığınız sevgiliniz anal ilişki isterse tepkiniz ne olur

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Asla.Günahı bir tarafa sağlık açısından zararlı.Erken yaşta bez bağlayarak dolaşmayı hiç kimse istemez.

1|3
    1|4

Kızlar Ne Diyor 7

• hak yolu varken bok yolu seçilmez

4|8
    1|7
  • ben kabul etmem doğru bulmuyorum

0|2
    0|0
  • ben yaptım.. zevki az acısı bol..

0|3
    0|0
  • Bu anal anal diye tutturanlara bir anal yapılsa bir daha anal lafını ağızlarına alabilirler mi acaba ?

3|7
    0|3
  • Bir kaç kere yaptım ama artık asla. Hem korkuyorum çok fazla acı oluyor hem de günah diye. yaptığıma da pişman oldum :( Ayrıca o acıya da dayanılmaz ya

0|5
    0|2
  • haram diyorum ama dinleyen kim

1|4
    0|4
  • Haram bu yüzden asla

1|3
    0|4

Erkekler Ne Diyor 5

• ulen hiç bi kız yapmıorm diyo, kim bu anal yapanlar, nerdelerr, kaç kişiler anlayamadım ben

3|7
    1|0
  • Gunah gunah hak yolu varken ne isin var bok yoluyla oranin sicakligi islakligi bi dote benzermi hic :))) bi gun cukun bi batman boka bulansinda gor anali :d

2|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • bi kere deneyelim derdim :)

0|0
    0|0
  • öldükten sonra cehenneme gitmeye razıysan yap, bunu hadisler söylüyor üç beş midesi genişe bakarak hareket etme

2|1
    0|1
    • sen Allah mısın da kimin cennete kimin cehenneme gideceğini bilebiliyorsun.. bunu söylüyor olman bile seni günaha sokuyor bunun farkında mısın? bir anal yaptı diye cehenneme gidecek diye bir kural yok, o Allah'ın taktiri, bırak kim ne yapıyorsa yapsın son kararı Allah verecek...

• pegasus dinden anlamadığın belli git imama sor burda bana müslümanlığı anlatmaya kalkma

Yükleniyor...