Vajinal muayene tahrik eder mi?

önünüzdeki hafta jinekologta muayenem var. Daha önce hiç gitmedim tahrik olurum diye çok korkuyorum bide utanıyorum. :( ne yapmam lazım

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Endişe etme aliskiniz biz. Doktor seni rahatlatacaktir zaten. Tahrik olmana gerek yok ilk muayenede o kadar heyecanlaniyor ki kizlar o zaman da sirilsiklam oluyor. Gayet doğal bir durum kasma kendini. Sağlikli ol her zaman tahrikol Insallah. Olmaman daha buyuk bir problem çünkü

0|0
    0|0
    • hahah teşekkür ederim :)

• Kadin dogumda calistim donemde evet oluyordu ama bence normal kasmaya gerek yok bakire ise zaten pek oraya bakmiyorlar

Erkekler Ne Diyor 12

• ya stres ve heyecandan olmuyo bir şey, zaten odalar soguk götün donuyo neyine tahrikini olcan, bakireysen ultrasonla bakıyorlarmış, göbeğin hemen altından meraklanma doktorlar yapa yapa ruhsuzlaşıyor zaten :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kadin dogumda calistigim zamanlarda evli bayanlarin genitale bakiliyor bakire olanlarin ki kasik lara falan oraya bakmiyorlar evli bayan zaten birseyler yasadi icin sulanan doktor kadinin seyini dokundunda bosalan titreyenler olmustu ayip degil saglik cunki bu

0|0
    0|0
  • o korkudan hiç de tahrik olmazsın.

0|0
    0|0
  • Hangi niyetle gittiğine bağlı

0|0
    0|0
  • Ege üni hastanesinde kasık ameliyatı olmuştum. 20 tane ünili öğren kız pipimi kurcaladı ancak kıbırdamadı hatta içine kaçtı çok ters piskoloji oluyor

0|0
    0|0
  • olmazsın gıdıklamaz senı

0|0
    0|0
  • korku ve tahrikten adamın suratını sidiklemezse iyi.

0|0
    0|0
  • Merak etme vermek istemezsin

0|0
    0|0
  • O andaki utançtan emin ol hiç bişey olmaz. Tecrübem olduğu için söylüyorum

0|0
    0|0
  • mast yap git

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey olmaz. Ben gittim kımıldama olmadı. Kadındı bir de. Çünkü utançtan onu düşünmezsin bile.

0|0
    0|0
  • Adama ya da kadına şeyini açtığında tahrik olmayı düşüneceğini sanmam. Rahat ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...