Nasıl bir hatunla evlilik düşünürdünüz?

erkeklere soruyorum ; evleneceğiniz bir kızda cinselliği yaşamış olmasına mı bakarsınız yoksa deneyimsiz olup bakire mi olsun istersiniz.. ve neden samimi cevaplar bekliyorum...

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• sımdı boyle sorular ıste bızım ıcın boyle sorulunca kolay cevaplanamıyor malesef. cevaplanırsada gercekcı olamıyoruz ısın aslı..

bu kızın durumuyla cok alakalı..mesela bır kız vardır mıllı takımdan ılk 11 le cıkmıstır ..ama bır kız vardır sadece bır kısı ıle bırlıkte olmustır ne bıleyım eskı nısanlısı evlencem senle demıstır hoooppp gum ..ama evlılık bozulmustur.. bu aslında bızım ıcın onemlı olan..NEYIN NE OLDUGI DIIL.. NE KADAR OLDUGU.. bu soylesımı bır nabukartnazart ata sozuyle sonlandırmak ıstıyorım..

"Ben her erkeği baştan çıkarırım diyen kız, zarınla tavla oynamaya değer mi?" ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• evleneceğim bayanda düşündüğüm tek şey kalbi karakteri ve ruhu geri kalanlar her bayanda mevcut zaten nasıl olsa birşeyler yaşanacak önemli olan mutlu olmak ufak şeylere takılanlar ufak insanlardır

1|0
    0|0
  • iş kadını olucak mutlaka. cunku çalışan kadın güçlü kadındır benım gözumde.

sonra duygusal olması lazım ve heran sevişmeye istekli olması lazım isteksiz bi kadını napıyım.

ardından çok iyi yemek yapması gerekiyo.

yanı sonuc olarak bir kadının sorumlulukları var ve onları yerine getirmesi gerekiyo.

bunları yapsın yeterli...

0|0
    0|0
  • Güzel, ( çok güzel olmasın başa bela :) ) Gönlü güzel, Anlayışlı, oturmasını kalkmasını bilen, nerede ne zaman nasıl konuşacağını bilen, yalanı olmayan, dürüst ve en önemlisi sadık bir bayan Var mı? kaldı mı? böyle kızlar :)

0|0
    0|0
  • Bakire olsun isterim paylaşmamış olmalıyım sevdiğimi...bende bakireyim sonuçta oda öyle olmalı sadece birbirimizin olmalı..dürüstlük saygı ve aşkta aynı öneme sahip...

0|0
    0|0
  • Beni kan tutuyor.

1|0
    0|0
  • Deneyim dediğin nedir.3 günde herkes dener,deneyimli olur.bakire olmayan kiza fahise derler.yüzüne demezler belki. Erkek adam patlak karı alırsa,boynuzunu taksin gezsin .

0|0
    0|1
  • evlılıge onem veren kız bakıredır zaten bu kulturu benımseyn bı kızla evlenmek daha doğru gözüküyor

0|0
    0|0
  • dürüst olsunda gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
    • evleneceğin kişi sana bakire olduğunu söyediğinde sorun yapmaz mısın. yapan neden yapıyor peki?

• dürüst olsun bakire olsun ya da olmasın farketmez diyorum.. bakireyse yada değilse neden sorun yapayım ki? bu onun tercihidir..

• İyi yemek yapsın. Benim gibi sağlam içki içsin yeter :)))

0|0
    0|0
  • kesinlikle cinselliği yaşamış olmalı,odun gibi bir kızla işim olmaz;)

0|0
    0|0
  • Beni sevsin ve ben de onu seveyim. Bu kadar. Başka hiçbir şeyiyle ilgilenmiyorum. Bekaret takıntısı olan erkeklerin büyük çoğunluğu kendileri bakir değil. Kendi bakir olmadığı halde bakire kız isteyenle evlenen kızın da gerçekten bakire olacağına inanmıyorum. Bu tipler de umurumda bile değil. Onların aradığı aşk ve sevgi değil, zar.

0|1
    0|1
    • bakırelerı hak eden benım gıbı hıc ılıskıye gırmyen 21 yasında hıc sevgılısı olmayan erkedır

• Evet birader. Allah herkese kendi gibisini nasip etsin.

• ilk erkegi ben olayım çünkü benimde ilk kadınım olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• genelde erkekler bakire olsun ister sadece benım olmus olsun ıster fakat bakıre olupta herseyı yasamıs ınsanlardansa bakıre olmayıp durust davranan ınsanlara daha cok degerlıdır benım gozumde

0|0
    0|0
Yükleniyor...