Hoşlandığım birini tahrikle test ederim. Bunu yapan kişiler var mı başka?

Sevgili adayı olcak kişiyle 3-4.üncü konuşamamızda onu tahrikle test ederim. Terslerse testi geçmiştir. ama benimle yatmaya olumlu bakıyosa beni kaybeder.. ve bu konuşmanın devamı daha gelemez.. Ama tahrik edincede karşımdaki kişinin gözünde yollu gibi göründüğümü farkına varıyorum. ama başka türlü erkekleri tanıyamıyorum. başka yöntem var mı? bunu yapmam kötü bişey mi? çoğu kız yapıyo mudur yalnız değilimdir heralde?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• beni tahrik edersen ben yollu olduğunu düşünür konuşmayı sonlandırırm seninle ama ben tahrik etmene karşılık verirsemde sen konuşmayı sonlandırırsın iki türlüde işine yaramıyo yani. tahrik etmek yerine konuşmayı ona vakit ayırmayı dene muhabbet esnasında bana istediğin herşeyi sorabilirsin filan de kendi kendine konuyu oralara getirip derinlerede iniyosa niyeti zaten bellidir aksi halde doğru yoldasın devam.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendimle degil baskasiyla test ediyorum 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tahrik etmek yerine...
    Taciz etsen?
    yani sinirlendirmeye calissan
    genelde sinirlenen insanlar egrcek yüzlerini gösterir.

1|0
    0|0
  • Biraz kotu gibi erkekler iyi olsa da saftır o konularda. Akli başından gider.

1|0
    0|0
  • Neyin peşindesin ne yapmaya çalışıyorsun böylelikle. Kazanmakmı istiyon kaybetmekmi Bence yapma böyle birşey.

1|0
    0|0
  • Saçma öyle düşünür zaten yapması istemesi lazım yapmıyosa sorun vardır öyle biriyle asıl

1|0
    0|0
  • Bu testi geçen zaten usta s. kicidir yemezler başka numaralar bul bacim.

1|0
    0|0
  • Yapan var yollu gibi dusunmemelisin sonucta bu gerekli bir unsur

0|0
    0|0
  • testi geçen oldumu hiç :)

0|0
    0|0
  • Ilginc bir yaklaşım.

0|0
    0|0
  • Dünya kurtarıldı