Sözlü mülakattan önce başkanla konuşayım mı?

Arkadaşlar benim annem babam yok :(( kardeşlerimle yaşıyorum. bi kardeşim cezaevinde biz çok küçükken babam öldü annemde başkasıyle evlendı ve baglar koptu. bız hep kendımız yaşadık kimse destek cıkmadı sülalem dahı:(( yaşım 27 oldu ne bır yuva kuruyorum ne de arkamda biri var... katiplik sözlü mülakatında gecen sene elendim. klavyeden gecmiştim. bu sene sınava girmeden önce komsıyon başkanıyla konuşmam sizce uygun olur mu? benden beterleri var kımsenın hakkında degıl gözüm ama inanınki çaresizim kimsemiz yok :(( pskoljim sıfır. asgari ücretle çalıyorum nereye yetişecegımı saşırdım artık... tek basıma hem anne oldum hem baba yoruldum ınanın yaşamayan anlamaz belkı. kardesımın bide adli para cezası geldi 26 mılyar:(( ne yapacagım şaştım kaldım. aıle olmadı başında işte böle oluyor insan. dıyorumkı durumumu komisyon başkanına gıdıp konussam kızar mı bana ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Rabbim yar ve yardımcın olsun imtihanın büyük ama sabırla mücadeleye devam edersen mutlaka indi ilahide mükafatını kat kat alacaksın.

Bence komisyon başkanına değilde bulunduğun il ise Vali beye ilçe ise Kaymakam beye git durumunu kısa öz ve anlaşılır şekilde anlat komisyon başkanı ile O görüşsün..

0|0
    0|0
    • ACABA ÖLE Mİ YAPSAM KI BILMIYORUM :(( YA BİDE TERSLERLER DIYE DE KORKUYORUM.

• suç önemi var mı acaba?

• bana mesaj yaz anlatayım sana

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yardımcın olsun :(:(

Konuş bence faydası olabilir ama zararı olmaz.

Bu iş olmazsa siyasi parti kanalından başka işler dene

0|0
    0|0
  • hakkaten zor durumdasın..Allah kolaylık versinn..bence konuşş..hatta kesin konuş..oraya alınan yada alınacak olanları hiçbiri senin kadar hak etmiodur o işi..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bi şansını dene belki işe yarar..

0|0
    0|0
  • 26 milyar neden geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim bir aRKadaşım wardı sınıfta kalacaktı annesi yoktu onu anlatmasını ama tamamen doqal anlat dedim ne yaşıyorsan onu anlat olyursa wicdanı warsa zaten yardımcı olur dedim o kadar sert ibr hocayla konuştu ki ben bile şaşırdım sınıfı qeçirdiqine anlat sernden daha kötü durumda oln biri olduqunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • adamın ne düşüneceğini bilemeyiz , konuşmak yerine o gün elinden gelenin eeeeen iyisini yap olursa olur zaten .. :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...