Sevgililer arası mastürbasyon sorunu

Kız mastürbasyon yapmayı seviyorsa ve sevgilisine bunu söylüyorsa, erkek ise "hayır, yapmanı istemiyorum" diyorsa, ne yapmalı?!

Not: kız ve erkek cinsellik falan yaşamıyorlar, ikisi de bakır(e) ;)

0|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• aseksüel bir sevgiliye sahip olma olasılığın yüksek ileride evlenince de bu konularda merakı olacağını sanmıyorum o yüzden böyle şeylere karşı diye tahmin ediyorum. Sorunun çözümü ise onu biraz daha istekli hale getirmen ya da kendi bu tip isteklerinden vazgeçmen lazım. Çünkü konu sadece mastürbasyon ile sınırlı değil

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 38

• Banyoda masturbasyon yapmana nasıl engel olacak peki? Gizli yap sende. Ama hepsini geçtim, erkek arkadaşın nasıl masturbasyon yapmadan durabiliyor? Bayanlar için evet tam olarak değil ama erkekler için masturbasyon bir ihtiyaçtır spermlerini boşaltmaları gerekir. Aksi taktirde hastalık veya rahatsızlıklar baş gösterir. Ya da erkek kısırdır, sperm üretemediğinden ötürü masturbasyon da yapmadan durabilir. Bence açıkça konuşmalısınız. Sıkıntılı bir durum var bence. Senin masturbasyon yapmanı istemiyorsa o da yapmasın da göreyim.

1|0
    0|0
  • Samimiyetimle söylüyorum ki hayatımda duyduğum en saçma, en anlamsız, en mantık dışı, en absürt, en oha, en yok daha neler, en, en, en cahilce ilişki sorusu...

0|2
    0|0
  • sen ona söylüyosun,bunu geçtim o yapmanı istemiyorum diyo(?) ikiniz de hala bakiresiniz..

ironik bir durum sizinkisi, hepsini geçtim bu muhabbetleri yaparken hiç mi sulanmadı, ya da hiç mi yalnız kalmadınız..şaşıyorum..tebrikler hala bakireyseniz, ikiniz de..! vay be..en son arabamın kaputunda kız arkadşımla öpüşürken, gel sana arabada masaj yapayım demişti..ben birşey söylemedim..ama kırmadım kızı yani..gelişti olaylar doğaçlama..bu tür diyaloglara girmedik..doğal olan bu be :/ ya da supernatural olan bizdik ..

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • İlgili mesaj

Sevgilim,

Biliyorum 18inden büyüksün,kimlikte öyle yazıyor rahatım kanunen, ama bazen öyle şeyler söylüyorsun ki kendimi sübyancı zannediyorum. bi zahmet lütfen uzaklaş.

asdsadasdads

1|0
    0|0
  • birbirinize mi yapıyosunuz noluyor ben anlamadım

1|0
    0|0
  • Merak ettim akibetinizi :) kesin ayrılmışsınızdır.

O,senin başka erkeklerle ilgili hayaller kurmandan korkmuştur büyük olasılık.

1|0
    0|0
  • bu konu izne tabi bir konu olmaması gerekir. bunlar fizyolojik bir ihtiyaçtan ileri gelir. evlenemiyorsanız yapılacak tek şey masturbasyondur. söyle ona o da yapsın, rahatlar :))

1|0
    0|0
  • bi şekilde orta yolu bulacaksınız... bu cinsellik olmuyormu ? az kalmış işte :)

0|0
    0|0
  • kız yapmıyorum diye yalan söyleyecek ve yapmaya devam edecek

ha bu arada erkege hayatı zehir etmek için, o zmaan sende yapmayacaksın diyecek

erkekte yapacak ama yapmıyorum diye yalan söyleyecek :D

1|3
    0|0
  • peki yapmam diyerek yapmalısın.

0|1
    0|0
  • çok komik bir durum bence

1|0
    0|0
  • yapmaya devam o zaman çovcuk nden karışır ki

1|0
    0|0
  • yapmaya devam et

yaptığını anlayamaz

sayaç yok ya ...

1|0
    0|0
  • Yapmaya devem etmeli ve sevgilisine yapmıyorum demeli :) Nereden bilecek...ne hakla karışacak !

1|0
    0|0
  • sen de yap dersin yada birlikte yapalım demek daha heyecanlı olabilir...

1|0
    0|0
  • He de geç.. Adam elini kîskanıyor

1|1
    0|0
  • yapmayınca kudurucan daha çok o neden öyle karışıyormuş ki ? sanki kendisi uğraşıyor hey allahım

0|1
    0|0
  • Aynı evde kalmıyorsanız bilme şansı yokki. Ne istiyorsan yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Çarp bir tane.

0|0
    0|0
  • Mast. İcin onlarca yol var. Bu kadar özelini paylasmasalar da olur.

Eski kafaliyim herhalde ama evledikten sonra kocaman bır ömür kalıyor. O zaman ne istiyorlarsa yapsınlar.

0|0
    0|0
  • yapmadığını söyle ama yap...Bu arada ağzının ortasına terliğin topuğuyla vurasım geldi

0|0
    0|0
  • erkek salak o zaman.

0|2
    0|0
  • yapmıyorum deyip bildiğini yapmalı..

0|1
    0|0
  • Sende onun yapmaması söyle kabul ediyorsa sen de kabul et

0|0
    0|0
  • bu kişisel birşey iki tarafta karışamaz

0|1
    0|0
  • Yüzüne otur!

0|0
    0|0
  • Kız bu adamı dinler de yapmazsa malın bayrak sallayanıdır

0|0
    0|0
  • Aynaya bakmalı ve kendinden utanmalı.

0|0
    0|1
  • illa yapmak istiyorsan onu etkile fiziğinle. zaten penisinde hareketlenme olur görürsün. sonra okşa ve yap mastürbasyon hayır diyemez

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• bana ne sevgilim ne kocam karışabilir bu konuda. beden benim bedenim. kimseye laf düşmez

0|0
    0|0
  • kaç yıllık ergen muhatabıyım böyle kafa görmedim

2|3
    0|0
  • komikmiş

birbirinize sahip çıkıyor değilsiniz ya cinsel isteklerinize niye bu kadar takıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yuh mast. yapmanın neresi kötü. Erkek kafasız, kız onu dinleyip yapmıyorsa o da kafasız. Size bol elizabetli günler.

0|1
    0|1
  • söyleme yap haha :P

0|0
    0|0
  • iyide bu kaçınılmaz elinde sonunda yapman gerekiyo sonuçta

amacı başka :gözkırpansmiley:

0|1
    0|0
  • o da yapmasın o zaman

0|0
    0|0
  • sen de herseyi ona soyleme yap rahatla otur kicina onada soyleme nerden bilcek :)

0|2
    0|2
  • yap yapmiyom de nerde bilcekki

duramsinki bi haftada fazla

0|2
    0|1
  • Ne kadar gereksiz bir kızın sevgilisine bu tur şeyleri anlatması.

0|2
    0|1
    • baska kime anlatacak ki? bu tür konulari sevgilinle konusmayipta kiminle konusacaksin? babanla mi :S

• Birine anlatmak zorunda değilsin canım. Gerekli mi anlatman?

• ilerde evlenmeyi düsünüyorsan ve evlilik planlari yapiyorsan bu konulari es gecmek sacma olur ;)

• bu herkesin kişisel bir yapı ve sorunudur bir sevgili bu kadar karışamazki,o zamn oda yapmıyacak

0|0
    0|1
Yükleniyor...