Erkek gerçekten sevdiğini, ciddi olduğunu nasıl belli eder?

Beyler ..bi erkek gerçekten sevdiği bi kıza ciddi olduğunu ve gerçekten sevdiğini nasıl belli eder...ama klişe olan cevaplar vermeyin..yani yok işte yatmak istemez daha iyi davranır falan filan gibi değil..mesela bi yerde duymuştum bi erkek gerçekten sevdiği cinsellik düşünmediği bi kıza yemek yaparmış bu gibi şeyler..merak ettim açıkçası..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hic konusmayi dusundunuz mu

gozlerinin icine bakarak ona seni seviyorum demeyi dene ama icinden gelerek gercekten

bunu begenmediysen yatagina kahvalti goturursun tabi birlikte kalmiyorsundur bu da olmaz

esikten iceri kucaginda tasirsin haa evlenmediysen bu da olmaz

bilboardlara sevdigini yazdirirsin ama kizin babasi gorurse kiz icin felaket olur sonrada erkek icin felaket olabilir bunuda begenmediysen

gece yarisi saat tam 12 evinin onunde buyuk bir kalp yaparsin kalpi mumlar ile aydinlatirsin icine de seni seviyorum veya benim ile evlenirmisin dersin saat tam 12 yi vurunca kiza telefon acarsin pencereden disari bakmasini istersin

uskudar sahilde kiz kulesinin karsisinda oturursunuz o arada tam onunuzden bir motor gecer motorda bir pankart asilidir pankatta kziin adi yaziyordur sevgilim seni seviyorum yazisi vardir kiz o anda oglanin boynuna atlar

simdilik ilk anda aklima gelenler bunlar

bunlar seni kesermi ?

haa yok kesmez dersen yarina kadar musade et biraz daha dusuneyim :))))))))))))))))

1|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekten erkege fark var. Bazıları sadece kızı kullanır bunu anlayamazsın , bazıları anlık sevgilidir bir süre sonra ceker gider bunu da bilemezsin , bazıları bütün kızlar venim felsefesiyle birden cok kızla sevgili olur bunu bilemezsin, vs.

Onu sen tanıyacaksın kişiliiğini sen bileceksin. Burada ne desek nafile.

Ama şu bir gercek ki ; gercekten seven erkek sana baktıgında gözleri parlayan , sana dokundugunda kalbinin carptıgını hissettiren , seni öptügünde içi titreyen , ve kesinlike cinselliği ikinci plana atabielcek kadar güclü hissettiren erkektir.

1|0
    0|0
  • nerde okuduysan yalan habermiş cinsellik düşünmediği kıza yemek yapar ne ya bak ıssız adamda adam yemeğide yapıyor cinselliğide yaşıyor ama tekmeyide basıyor demekki neymiş yanlışmış :))

kendimden örnek verecek olursam kısa süreli ilişkilerimde de yemek yapmışlığım vardır sonuçta kızı eve davet ettiysem dışardan sipariş vermem asla özel birşeyler hazırlarım :)) ama ciddi düşündüğüm kızlada aynı şeyleri yaptım sadece henüz onunla cinsellik boyutunda son noktaya ulaşamadık istemediğinden dolayı bende bunu anlayışla karşıladım.

ama öyle yemek yapma mevzusu falan yalan kesinlikle düşünki çocuk gerçekten seviyor ama yemek yapmasını bilmiyor ne yapacak o zaman ;)

0|0
    0|0
  • Bir erkek bir kadını gerçekten severse yatmayı düşünmez yemek yapmak mı istermiş? ''Sevgilim aşkından ölüyorum, geberiyorum ne olur bolognese'mden ye.''

İnanmayın böyle safsatalara.

3|0
    0|0
  • Yoo biz tosun paşa izleyip sevişip sonra yemek yerken süt kardeşleri izlemiştik mesela

0|0
    0|0
    • Değişik fantezi değil mi Kahlo?

Evet ya bu neden benim aklıma gelmedi.

• ... Kulağına üfler, gerçekten !

0|0
    0|0
  • yemeklerden sonra kahvemi ona yaptırarak:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu belli etmesi icin once gercekten sevmesi lazim.

Sevdikten sonra yine belli edemez

Zaman,yasanilanlar,yanlislar,dogrular.

bunlarin hepsinin toplami sonucu bi kanaata varir.

0|0
    0|0
  • erkek sevdgni ister seks için.ama evlenene kadar sabreder..insan dglmı bu isticek tabi.

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevince insan cinsellik düşünmüyor muymuş? Yandım ben. O zaman beni sevmesin benim sevdiğim erkek. Hatta hiç sevmesin :))). Nereden uyduruyorsunuz bunları yahu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...