Bakireyim ve bunu kocama saklamayı düşünüyordum?

Bakireyim ama sevgilim sevişmek istiyor. Daha önce kimseyle yapmadım hiçbirşey bilmiyorum ama o seks olmadan olmaz diyor, yardım edin.

Güncellemeler:
Ayrıldık 😩😢😢😭

0|0
15|39

En İyi Erkek Görüşü

• Dün aynı buna benzer bir soru soruldu

Seks olmadan ilişki olmaz miş falan filan
    Kizin aklına giriyor
    Kız kabul ediyor iki kere ilişkite girdikten sonra çocuk kaybolup gitti diyor
    Aklın varsa uzak dur
    Seni sevse böyle birşeyi aklından bile geçirmez

Ne derse desin ne kadar yemin ederse etsin
    Sakın ama sakın pişman olacağın birşey yapma

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 38

• La ne demek seks olmadan olmaz, şutla o. çocuğunu... Sorsana ona kız kardeşine de aynı tavsiyeyi veriyormuymuş p. ç... Bir de bunlar türedi, siz de aklınızı başınıza alın mal mısınız arkadaş yaa?

3|1
    1|0
    • EİG hakettin gerçekten.
      çok çok doğru...

• Yok ten uyumu yok bilmem evlenmeden cinsellik olmalıymış, o zaman kural basit böyle düşünenler için ilk önce en yakınlarını kullanıma açacaklar onların iyi ve mutlu olması için, malum çünkü bunlar evlenmeden gerekliymiş.

• sevse senı zorlamaz fıkrıne saygı duyar.. bugun yat 1 ay sonra gelıp kandırıldım dıye burada aglayacaksın.. ne yasarsanız yasayın ama pişman olacagınız seyı yasamayın..

1|1
    0|0
  • Evlenmeden sevişmek hiç mantıklı değil. Ne bilecen sonra seni trk etmeyeceği. Buradaki sorulardan örnek al biraz

2|1
    0|0
  • Evlen sonra ne yaparsan yap. Hadi yaptınız diyelim çocukta çok iyi biri. Hadi trafik kazası geçirdi öldü ne yapacaksın.

Ortada sap gibi kalırsın git ondan sonra derdini marco paşaya anlat.

1|0
    0|0
  • sevişmeden evlenmek mantıklı değil

2|0
    3|5
  • Eğer istemiyorsan seni kimse zrlayamaz ne demek seks olmadan olmaz. sen istersen olur öyle olmazsa olmaz falan akıllı ol kulandırtma kendini

1|0
    0|0
  • neye yardım edelim? bizi mi öpsün adam?

2|0
    0|0
  • seks olmadan herşey daha güzel emin ol

1|0
    0|0
  • Boskoy ayrılmaniz daha hayırlıdır

1|0
    0|0
  • sakın yapma kızım. en doğrusunu yapıyosun böyle devam et

1|0
    0|0
  • "o olmadan olmaz" diyorsa seninle ne işi var? gitsin hayat kadını bulsun kendine. Kendinizi cinsel obje olarak kullandırmamanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Ayrıl o zaman o kadar istiyorsa evlensin

0|0
    0|0
  • hemen ayrıl

0|2
    1|0
  • ver kurtul hatta kamuya aç gitsin :D

1|0
    2|2
  • Pişman olacağını düşünüyorsan yapma bu sevgilin ya da bir başkası olabilir hatta kocanda olabilir istemediğin bir şeyi kim zorlarsa zorlasın yapmamalısın. Fikirlerine kendin saygı duy ve vazgeçme..

0|0
    0|0
  • bakiresin sevgilin var ve bunu eşine saklamak istiyorsun ilginç bir matematik sorusu gibi geldi bana :) :) :)

0|0
    0|0
  • Sevgilin yeter sana biz yardım edersek duramazsın.

0|0
    1|0
  • Evlenmeyi düsünsün once sevişmektense?
    Karsisinda dur agir ol
    sen ne istediginin farkindamisin de?
    Olmazsa olmaz diyorsa da ayril ama onun yanlisina düsme ;)

1|0
    0|0
  • "İlişkiye girdikden sonra benden ayrıldı" biraz ileri görüşlülügümü kullanıyım ya tutarsa :-)

0|1
    0|0
  • Valla bncede seks olmadan olmaz bir ilişki sonuçta çiftlerin ten uyumununda olması lazım ama sen bilirsin 😐

1|0
    0|2
  • yüzeysel olarak sevişirken, yani penis ve vajina kullanmadan, sarışmak ve öpüşmek gibi şey olursa için rahat olabilir. kocana bekaretini saklamış olursun. bu dert değil.

0|0
    0|0
  • kizm adam istediğini almk istiyor gerisi bahane. bir caksin gorursun sana karsi tavri bile degisir

1|0
    0|0
  • yol ver gitsin. çok mu zor sana erkek ona kız çok bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Sevgilinin esin olmayacagini biliyormusun galiba

0|0
    2|1
  • Bence yapma. %98 pişman olursun

0|1
    0|0
  • ben gelene kadar ayrilmissiniz bos cikmayim bari 😁😁

0|0
    0|0
  • Sen istiyormusun :)))

0|0
    0|0
  • ver gitsin

0|0
    3|1
  • Ayrıl o zaman.. sevgilin seni sadece ilişki için bekletiyo

0|0
    0|0
  • Ayrıl ozaman a mk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• olmasın o zaman de.

0|2
    0|0
  • Amaci belli zaten kendi karakterinde biriyle sevgili olsun ayril gitsin yaparsan 1 ay surmeden burada "sevgilimle birlikte oldum beni terketti cok pismanim" sorusunu sorarsin.

0|1
    0|0
  • Kocama saklamayı düşünüyorum diyosun sevgilim istiyor diyosun. Demek ki sevgilinin kocan olmayacağını biliyorsun. Neden yapmayı düşünüyorsun?

0|2
    0|0
  • Amacı seks sevdigi filan yok

0|2
    0|0
  • Yani bence konuşmalısın.

0|1
    0|0
  • Ayril bence niyeti belli

0|1
    0|0
  • Düşünme uygula o zaman niye bu kadar sorunluyuz ki!

0|1
    0|0
  • Salak olma ne demek seks olmadan olmaz?

0|1
    0|0
  • Sevismek icin numaralar vardir internette hadi sana iyi eglenceler de ve orayi terket. Seks icin seven sevmesin ya ask otada konar bokada ama harbi bokunu cikardiniz isin ya

0|0
    0|0
  • Sacmalama gitsin baskasiyla yatsin yapma tabiki

0|0
    0|0
  • sende evlenmeden olmaz de cok seviyosa seni evlenip ypar

0|0
    0|0
  • Seninle gerçekten evleneceğini bilsen bile, evlenmeden önce ölüp ölmeyeceğini bilemezsin.

0|0
    0|0
  • çok güzel düşünce kocana sakla sevgilini nazik bir dille istemediğini söyle

0|1
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...