8 kere penisinden ameliyat oldum hipospadias yani?

son ameliyatımda ağzımda parça alıp penisime yama yaptılar şu an şekli çok değişik ama düzelecek seks yapabilirmiyim yani yaparımda kızlar değişik bakmazmı?

Güncellemeler:
hipospadias işeme deliğinin penisin altında olması ve penis başının eğik olması bunlar düzeltildi ancak şekil önemli tabi ayrıca boşalırken fışkırma olmuyor ama düzelicek benimde sorum seks yaparken karşı taraf nasıl bakar?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Doktora sorun olup olmayacagini sorsaydin
    Evlenecegin insana durumu anlatirsin

0|0
    0|0
    • doktor düzelecek dedi ancam kozmetik olarak hiç ameliyat olmamış gibi bir penisde bekleme dedi evlilik sorun değil ben bekarken ilişkiden bahsettim :DD

• şekil önemli resmini istersen atarım ama ağzın açık kalır piyasada böyle bişey yokmuş doktor diyo ama buyu 16 cm

• :::::DDD

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçmiş olsunn

0|0
    0|0
  • Ne hastaligi o

0|0
    0|0
    • hipospadias işeme deliğinin penisin altında olması ve penis başının eğik olması bunlar düzeltildi ancak şekil önemli tabi ayrıca boşalırken fışkırma olmuyor ama düzelicek benimde sorum seks yaparken karşı taraf nasıl bakar? :D

• Bilmiyom gecmis olsun

• saol

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne kadar altindaydi

0|0
    0|0
    • internetten bak

• O kadar ameliyat hala sonuc yok mu ayrics sana ne gibi sikintisi vardi ki bunun

• yanlış ameliyat yapıldı daha ne sıkıntısımı var? penis muz gibi eğik aşgıdan işiyordum bebekken diyorum ne sıkıntısı oluyordu sana diyorsun hey allhım ne insanlar var yaaa ::::

• 8 oha

0|0
    0|0
  • Kizlarin cevap aynen şuu ohaa penisin ağzı varrrr konuşuyormu buu? 😆😆😆😆

0|0
    0|0
Yükleniyor...