Her konuda özellikle cinsellik konusunda kendimi, kendimden büyük insanlarla tahrik edebiliyorum?

21 yasindayim bakire degilim daha önce kendimden olgun biriyle bisey yasamadim hep yasıtlarımla ya da en fazla 23 yasinda oldu. Ama ben kendimden daha fazla buyuk insanlarla yapmak istiyorum maksimum 42 falan tabi. Ama karizmatik güzel giyinisli bakimli olgunlardan hoslaniyorum sadece. Yasitlarim artik hic ilgimi cekmiyor. Bu durum normal mi sizce?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zevkinin peşinden git. sonrada belanda seninle olsun. 42 yaşında veya 30 veya 28 her neyse. bu adam seni neden tercih etsin? bir düşün. zevki içindir? adam kötü biriyse hem zevkinde kullanır, hem para kazanmak için hemde videonu çeker ortama koyar. biraz kafa çalıştır. bırak bu işleri.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Arkadaşım merhaba,

Yaşıtlarının olgun gelmemesinden dolayı olgun erkekleri kendine daha yakın buluyorsun bu yüzden de böyle düşünmen gayet normal...

0|0
    0|0
  • Normal bir durum.
    Çünkü kadınlar, hem fiziksel hem de davranışsal yönden,
    biz erkeklerden önce olgunlaşıyorlar.

0|0
    0|0
  • Normal. Ben de bir erkek olarak artık kendimden ufak hatunları istiyorum. Yaşıtlarım filan çekici gelmiyor...

0|0
    0|0
  • hem normal hem de ağzının tadını biliyorsun ;)

0|0
    0|0
  • Güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • Kadınalr olgun erkeklerden hoşlanır şeysini çok yanlış anlamışsın sen

0|0
    0|0
  • bravo

0|0
    0|0
  • Sen bağımsızlığını ilan etmişsin.

0|0
    0|0
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Valla zevk senin tabiki kimse yargılayamaz hakkı yok istediğin gibi yaşa bence

0|0
    0|0
  • normal kezban sendromu

0|0
    0|0
  • Normal tabi

0|0
    0|0
  • Zevklerle renkler tartisilamaz lakin merak söz konusu olabilir

0|0
    0|0
  • Direk evlen gitsin

0|0
    0|0
  • Seni böyle düşünmene iten nedir yaşlıları ne olarak görüyorsun

0|0
    0|0
  • yollu olmuşıun

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • 42sine kadar olan olgunlar zaten yaşamışlar, bari yaşıtlarının yüzünü güldüreydin

0|0
    0|0
  • Ağzının tadını nasıl da biliyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nedense ben de öyle.. onların daha bilinçli yaşadığını düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorumm. Bende öyleydim, ama ınan bak onlar daha fena oluyor, bizi daha çabuk kandırabilyorlar canım, fazla güvenme derim. bir abla tavsiyesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...