Hamile kalmama yöntemi? Bu yöntem doğru mu?

Kaza Kurşunu diye bir film var izlediyseniz duymuşsunuzdur. Orada "eğer seks yaparken kadın üstteyse yer çekimi nedeniyle yukarı çıkan spermler aşağı ineceğinden hamile kalınmaz" diyor. Bu ne kadar doğru acaba, yani bu pozisyondayken prezervatif takmaya gerek yok mu ? bir fikri olan var mı ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spermler hareket edebilsinler diye kuyrukları var. Bir de koklayabilme özellikleri olduğu da ispat edilmiş bir gerçek. Yumurtayı koklayarak buluyorlarmış.

Yukarıdaki 2 cümleye ek olarak sperme oturup hamile kaldığının iddia eden kadınları da eklersek bu tez çuvallar bence güvenipte salmayın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• denicem bak hamile kalırsam suç senin doğurup veririm sen bakıcan

3|4
    1|0
  • O kadar millet de bunu hiç düşünemedi , korunmanın yollarını arıyor , halbusem ne kolaymış ..

2|3
    0|0
    • daha ne çözümler var millette sanırım cahil kalıyorum :))

• Hiç güleceğim yoktu valla olur mu öyle şey ya :D

0|1
    0|0
    • Kaza Kurşunu izle gör, ben söylemedim :D

• valla o mantıktan yola çıkarsak diğer pozisyonlarda her atışın gol olması lazım :D

• ahahahah lan güldürdün lan :D

• Filmin adı bile doğru olmadığının ispatı.

0|0
    0|0
  • Hea yaw heaw

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeye kim inanır? Hani nasıl bir önermeyse koptum:)

0|0
    0|0
    • Bende inanamadım, o yüzden sordum zaten :D

• KADİR İNANIR

• ne alaka şimdi kadir inanır melikhoca?

• Tabiki gerek var hiç mi içinde kalmayacak hiç mi yatmayacak o kadın diğer pozisyonlara göre ihtimal düşük olsa bile kesinlikle önlem alınmalı

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sperm vajinanın üzerinden sızarak aksa bile vajinanın içerine girecek bir damla spermin yumurtalığa doğru ilerlemesi ihtimali varken bu pozisyonun kesin hamile bırakmaz diye uygulamaya geçmeniz çok komik olur. Vücut içerisinde yer çekimi az etki eder. Ona bakarsan kalp sadece yukarı kan pompalar ve sonrası önemli değildir, gitmese de olur diyebilmemiz gerekir ki aksine kan vücudun her noktasına hemen hemen aynı şekilde etki eder. Yani hamile kalma ihtimaliniz yine de fıskiyenin sıçrama kuvvetine de bağlıdır. En kısık akan fıskiyede bile spermler yumurtalığın kokusunu izlemektedir.

0|0
    0|0
  • kadının içndeki yumurta spermi mıknatıs gibi çeker, yada şöyle anlatayım elektrik kablosunun içindek akımın zeminden yüksek katlara çıkması gibi bişi

2|0
    0|0
    • o zaman filmde bizi s*kiyorlar :D

• Yani kandırıyorlar demek istiyor mert30 :)

• haha teşekkür ederim ZorluSevdamHoscakal beni tercüme ettiğin için :D

• dene sonra sonucu buraya yaz olup olmadigini anlariz :):)

0|1
    0|0
  • eğerki kadının yumurtlama dönemi ise her pozisyonda hamile kalınabilir. Bu tür hurafelere inanma . Öyle birşey olsaydı kimse doğum kontrol yöntemleri kullanmazdı. İstenmeyen gebelikler olmazdı.

0|0
    0|0
  • Doggy Style pozisyonunda, partnerin sağ bacağını ağaca işer gibi kaldırıp, öyle boşalırsan da erkek oluyormuş mesela.. :))

Her sakallıyı deden sanma evladım...

0|0
    0|0
  • Yok artık :D tamamen safsata

0|0
    0|0
  • Diğelim ki hamile kalınmıyor deniyo sen bu riske girip denicen mi o şekilde ? Hiç sanmıyorum. Riski bile korkutucu.

0|0
    0|0
  • YOK ÖYLE BİRŞEY SPERM HAREKETLİDİR VE YOLUNU BULUR

0|0
    0|0
  • olurmu la öyle saçma şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...