Komple bakire olan kız var mıdır?

İlişkiyi geçtim, hiç öpüşmemiş bir kız var mıdır şu dünyada? 20 yaş üzeri ve ortalama bir güzelliği olan, yani çok çirkin olmayan bir kızın mutlaka öpüştüğünü düşünüyorum. 25 yaşa gelip de bu şekilde evlenen kaldı mı ki?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• var. ben. üstelik ortalama degil ortalamanın üstündeyim. siz inanmıyorsunuz diye bir de yalan söylüyoruz simdi gercegi söylesem bastan inanmayacak güvenmeyecek bana diye.

0|2
    1|0
    • en iyi cevap bu işte

• sen öpüşmeyip sanaldan nane yiyorsan o da aynı sey soran. onu söyleyeyim de.

• hiçbir şey yemiyorum, elime kız eli değmedi bile

Kızlar Ne Diyor 7

• tipsizse vardır

1|2
    1|2
  • vardır illaki. ben değilim sevgilim oldu .ama şunuda belirteyim şahsen eline kız eli değmemiş bir erkekle olmak istemem bilmiyorum ama bana hiç çekici gelmiyor bu fikir

0|1
    0|3
  • Var. Ben. Şişman olduğum için hiç sevgilim bile olmadı.

0|1
    0|0
    • Açıksözlülüğün için sağol. Soruyu sorarken fiziken hiçbir iticiliği olmadığı halde erkeklerle arasına mesafe koyabilen var mı demiştim. Ama bunu da bu sitedekiler "frjitliğe" çekecektir eminim

• yavrucum p*rnolara tv dizilerine face deki dudağı büzüşük kızlarla o kadar çok ilgilenmekten başka bişey düşünemez olmuışsun. abdestsiz dolaşmayan 5 vakit namaz kılar tam anlamıyla tesettürlü harama helale dikkat eden dininin kuralarına özen gösteren milyonlarca genç kız var... senin gözlerin başka tarafta olduğu için görmen de mümkün değil sanırım.. zaten bu kafayla görmesen de olur o tertemiz kızlar böyle kirli gözlerle bakılmayı haketmiyorlar...

0|2
    1|1
    • tesettürlü istediğimizi kim söyledi acaba? bir kızın komple bakire kalması için 5 vakit namaz mı kılması lazım? Kişilik önemli diyoruz biz, namaz oruç değil de sendeki kafayla görmesen de olur

• Nişanlımdan önce erkek arkadaşım olmadı, ortalama güzellik derken kendimi yazmak pek doğru gelmiyor, meth etmek gibi. Arkadaşlarım hep dikkat çekicisin der ki çok sade giyerim. Tek kişi oldu oda eşimdi. Sadece nişanlıyken öpüşme boyutunu geçmeden evlendik ama bu sorunuza cevap sayılırmı bilemedim.

0|1
    0|0
  • var gerçekten bi kaç arkadasım öyle ve gayrt güzeller, erkek eli tutmamış kızlar tanıyorum. ah ne güzel...

0|1
    0|0
    • ne güzel. Kız eli tutmamış yakışıklılar da var

• ne güzel işte.. onlar kadar temiz olamadık

• burda oyle kiz bulamassin hepsi bozuk:):)

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ortalamanın uzerınde pıyasası olan (guzel, karıyerlı vs.) cogu kızın sandıgın kadar cok sevgılısı olmaz. cunku oylelerı genelde pıyasalarını dusurmemek ıcın hıc bır sey yasamaz. ama cırkın, basarısız vs. hatunlarda bunun tam tersıdır.

1|2
    1|0
  • 20 yaş üstü çıktığım 3 kızın da ilk sevgilisiydim , gayet de güzellerdi. kızlara birşey de yapmadm izin de vermezlerdi anlaşamadık ayrıldık. herkesi burdakiler gibi sanma fazlasıyla var. oturmasından kalkmasından bile belli olur.

0|4
    1|0
    • sağol dostum, ben de temiz biriyim de kız halimi arıyorum

• Umarım vardır.

0|1
    0|0
  • Var . Şahsen kendisi Bikac soru altta mevcut . 27 yasında anal Oral 0 opusmede yoktu galiba

0|1
    0|0
  • vardır da az vardır. görünüş olarak olmasa da ruhen büyük kezbandır ama

0|1
    0|0
  • he ya 25 yaşında beraber süt içer , kaydıraklardan kayarsınız artık

1|0
    1|1
  • Bu yaşa kadar bakir olmaktan kendime küsmüştüm meğer yarı bakir mişim içim rahatladı panpa

0|1
    0|0
  • vardır tabii neden olmasın bende yakışıklıyım 22 yaşımdayım hiç kız arkadaşım olmadı nasip olmadı bir türlü sevgili konumuna gelemedik...

0|1
    0|0
  • var ben buldum o da benim hakkim

0|1
    1|0
    • kimmis o kiz pek?

• adi bende sakli tanimazsin :)

soran@ boyle kizlar cok emin ol sen yeterki temiz kalmayi basar Allah sana ayni temizlikte bir kiz gonderir

• ben Allah'a inanmam. Temiz kaldım yıllardır, umarım kendim gibi biri ile aşk meşk olur

Yükleniyor...