Erkekler, Arkadaşlar aranızda doktor var mı bilmiyorum ama başına gelmiş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim sorunumun nedeni ne?

Arkadaşlar öncelikle iyi günler benin sorum şu ben 2 aydır cinsel isteksizlik tam sertleşmeme sorunu yaşıyorum bu süreçte 3 tane ayrı üroloğa gittim testlerin hepsi normaal çıktı testestoran seviyemde ama ultrasonda kum çıktı ve zamanla bunun cinsel aktiviteyle uzaktan yakından alakası olmadığını öğrendim doktorlara sora sora yalnız birşey varki 2 aydır benim belim ağrıyor sızlıyor doktor kumdan dedi ama ben öyle düşünmüyorum işte aile hekimime gittim son olarak bana bir sinir hastası doktoruna git ve mr çektir dedi doktorlar hastahanelerde hiç ilgilenmiyor sorunu aricam diye depresyona girdim intiharı bile düşündüm sporcuyum önceden sexs hayatım enfesden daha enfes varsa öyle bişeydi fakat şimdi çok berbat kendimdeki değişiklği biliyorum kimseyede anlatamıyorsun düzenli bir ilişkim felan filan var işte kız arkadaş anlamıyor haliyle yardımcı olabilecek biri varsa lütfen bana yardım edin?

0|0
3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben İç Hastalıkları okuyorum. Üroloji yani. Şimdi doktorun söylediği doğrudur. Yani belin sancılanıyorsa kesinlikle böbrek genital i olabilir. Kum ve ya taş. Kristeloid de olabilir. Böyle vakaların testislerle alakası olabilir. Yani şöyle olabilir. Yaşadığın kristeloid veya kum vakası enfeksiyona yol açabilir ve testislerine zarar verebilir. Zarar sonucu kist oluşabilir. Senden isteğim hâya larını kontrol et. Sağ tarafta şişlik varsa kist oluşmuşdur. Sol da da varsa kesinlikle bir uzmana başvur. Sana kısaltarak anlatmaya çalıştım. Umarım anlatabilmişimdir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• bu konuda sana yardımcı olmak ısterım ama cınsel sorunların coğunlukla başı stres ve huzursuz yaşamdır kendını rahat hıssetmen gerek öncelıkle ve doğal yoldan bazı takvıyeler alman gerek arı sütü bal gıbı ve hafıf sporlar yapman gerek doktorlar tabıkı daha ıyı bılırler nedenını o ayrı bır durum ama cok onemlı bır durum yok anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Total ve serbest testosteron değerlerini yazar mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...