İstek var ama ıslanma yok. Neden ve çözüm ne olabilir?

2 aydır ıslanma sorunum var. Evli değilim belirteyim öncelikle bunu. Dün gece mastürbasyon yapmak istedim bir türlü ıslanamadım yine. Canım istiyor hemde feci bir şekilde, biraz dokundum ama ıslanma olmadı, haliyle canım yandı bıraktım ama isteğimde geçmedi. Hayatımda herhangi bir değişiklik olmadı:sinir, stres, psikolojik herhangi bir şey... ya da ben farkında değilim bilmiyorum.
2 ayda 4 kez haz aldım, diğerlerinde hep hüsran. 2 ay öncesinde gayet normaldim bu konuda , haftada 2 kez yapıyordum ve tek orgazmla kalmıyordum. Bu durum artık canımı sıkmaya başladı.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman zaman böyle sıkıntılar olmasi normal. Ama uzun sürerse mutlaka bir doktora gitmeni oneririm. Eski kız arkadasimda da olmuştu böyle bir sıkıntı. Iliski ye girerken bebek yağı ya da arkonun aloeverali traş sonrası kremini kullaniyorduk. Bir süre sonra düzeldi kendiliginden.

1|0
    0|0
    • Ben hiç ilişkiye girmedim ama benimki de düzelir umarım

• umarım ki teşekkür ederim yorumların için

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• konsantre olamıyorsundur..

1|0
    0|0
    • hep dikkati dağılan bir insanım zaten yeni bir durum değil

• yok ki kimse hayatım da hemde olsa bile yapmam

• tercih meselesi saygı duyarım :)

• Evli degilsen normal
    erkek elibdegdinde islanmiyorsan oralla islar erkek seni :) on sevisme uzun tutulur sorun yapma

1|0
    0|0
  • mastbürbasyonu bırak derim. SEni heyecanlandırcak başka şeyler lazım.

1|0
    0|0
  • Kafa olarak hazir degilsindir farkinda degilsindir

1|0
    0|0
  • mast ara ver bence istegin artsın biraz ondndır isteksiz yapıyosnudru

1|0
    0|0
    • Çok yaptığım yok zaten haftada 2 kez yapardım son 2 aydır 10 kez yaptım ya da yapmadım.

• işte sana bir erkek dokunması lazım sevgilin olması lazım :) ben bir dokunsam kendinden geçiririm seni fıstık :)

• sevgilimle bu tür şeyler yapmam ;)

• Beni tanimadin henüz

1|0
    0|0
  • İski suları kesmiş anlaşılan.)

0|0
    0|0
  • Yardımcı oluruz ya dert etme bunu :-P

0|0
    0|0
  • Bilinçaltını etkileyen psikolojik veya bazı tedirginliklerin var belki iş hayatı belki aile veya sevgilin varsa bişeyler yasadın muhtemeeln..
    Biraz renk kat ilişkine, farklı partner imkanın varsa dene değişiklik yararlı olur

1|0
    0|0
    • sevgilim yok ve birisiyle bu tür bir ilişki yaşamam. Diğer söylediklerini bilmiyorum olabilir benim farkında olmadığım bir durumum

• Hm, ben yasıyorsun sanmıştım.
      Sıkıntılar veya yaşamındaki bilinçaltındaki faktörleri üdşün, onlara ister istemez takılıyorsundur

• tahrik olmuyorsun demek ki

1|0
    0|0
    • tahrik oluyorum ilk dakikalar ıslanma başladı ama devamı gelmedi kuruma oldu.

Kızlar Ne Diyor 1

• bir erkegin dokunmasina ihtiyaç duruyorsun çünkü

1|0
    0|0
    • Hmmm bu da olabilir ama görünürde öyle bir sey yok

Yükleniyor...