Tampon içimde kaldı?

Ya arkadaşlar, ben bu tamponu unutup bir uykuya dalmışım da baya uyumuşum. Zaten okula gitmeden takmıştım, kanamam da çok yoğundu. Okula gittim geldim yattım kalktım, yaklaşık 12 saat falan oluyo ve aşırı şişmiş, çıkartamıyorum! Ne yapsam sizce? (Görüşleri de herkese açayım malum beyler kızlardan daha bilgili olabiliyo bu konularda...)
ay nolur bir yardım edin! Doktora falan gidemem bu saatte bir de ne yüzünden! Rezillik ya :/ :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar, böyle durumlarda sıcak duşun altında sakince ve biraz ıkınarak çıkarabiliyorsunuz! Aklınızda bulunsun!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlıkla ilgili her konuda asla utanma olmaz. Lütfen bir jinekologtan yardım iste. Daha ciddi problemler oluşmadan.

0|0
    0|0
    • Bu saatte? Yurttayım abi rezillik ama ya

• dene bakalım.

• eig için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Tanponun ipi yok mu tutup çeksen gelmiyormuiyice yıka oranı belki kuruma falan vardıri, duşun altında

0|0
    0|0
    • Duşun altında çıktı valla! Büyük bir oh çektim! Allahıma şükürler olsun rezillik çekmeden kurtuldum o şeyden!

• Teşekkürler..
      yoo hayır, hep kullanırım aslında ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. Çok kastım kendimi herhalde ondan.. Ama cidden baya şişmiş, yani 12 saattir içimde ve kanamam çok fazlaydı..

• tekrar geçmişolsun bidaha 4-5 saati geçirme fazla değiştir

• güzel bir sazan avı olmuş :D

0|0
    0|0
  • zor bir durum cidden

0|0
    0|0
  • tampon mu nasıl unuttun bacım orda onu

0|0
    0|0
  • Cahil kaldım tamponun içinde ne isi var adet zamanı mi yapılıyor bilgilendirsene beni.

0|0
    0|0
  • Açılın beyler ben doktorum :D :D

0|0
    0|0
    • Yardım etsin birisi

• Geçmiş olsun zor bir durum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kullanmadim hic yardimci olamicam sen kız değilmisin neden kullandin

0|0
    1|0
  • hiç kullanmadım neden tampon kullanıyorsun ya , düzgünce ped kullansana düzenli olarak değiştir bişey olmaz

0|0
    0|0
    • Daha rahat oluyordu ama böyle bir durumla ilk defa karşılaşıyorum ve sanırım bir daha da kullanmam!

• ped kullan gün içinde düzenli değiştir

• ıkın

0|0
    0|0
    • Çok acıyor ama ya :/ ıkındım da baya

Yükleniyor...