Eğer bir kız başka bir kıza 'Erkek olsaydım senden hoşlanırdım' dese bu nasıl karşılanmalıdır?

Yani sevgili arkadaşlarım bunu söyleyen kız acaba lezbiyen ya da biseksüel ( her neyse) eğilimi olan biri olabilir mi ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Çünkü bunun cevabı benim için çok önemli olucak :)

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• :) Türkçe Nereye Çekersen Bir Adım Önde Gidiyor .

Recep İvediğin Filmini İzledinmi Orda Kamyoncu Recep İvedik ' E Kız Olsam Sana V. Diyor :)

Orda Anlatmak İstenilen Sadece V. Olduğu İçin Farklı Bu Örneği Niye Verdim Bu Türk Halkının

Yaygın Bir İltifat Biçimidir

Bu Konu Da Da Amaç Emin Ol İltifattır Farklı Bişe Olsa Eli Sürekli Çaktırmadan Teninde Olurdu :)

1|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim . sadece bi ara oldu ama o da kazara olabilir :) korkulacak bişey yok sanırım

• :) Huzurlu Günler Diliyorum Adına Hoşçakal .

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya seni çok güzel buluyor, senin kadar güzel olmak istiyordur, ya da lezbiyendir sana ilgisini bu şekilde dile getirmeye çalışmıştır... Bana ilk seçenek daha mantıklı geliyor...

1|0
    0|0
  • sorunu okuyunca aklıma recep ivedikle kamyoncunun muhabbet ettiği sahne geldi :)))

neyse kız arkadaşın sana iltifat etmiş işte. bence bir sakınca yok bu söylemde. elini tutup teninin yumuşaklığından veya dudaklarının güzelliğinden falan bahsediyorsa o zaman o dediğin şey olur işte ))

1|0
    0|0
  • kadınlar bir birlerine erkelerin onlara baktığından daha alıcı gözle bakarlar bu dostane bir söylemdir. başka algılamalara gerek yoktur.

1|0
    0|0
  • hayır kesinlikle öyle değil, yani kız erkek olsam demiş zaten. kızlar arasında sık karşılaşılan bir iltifat türüdür bence. sakın kıza sarkma :)) erkekler de söyler bunu, kız olsam seninle evlenirdim diye. sevdikleri, takdir ettikleri erkek arkadaşları için söylerler.

1|0
    0|0
  • senden ciddi anlamda hoşlanıyorda olabilir : )

1|0
    0|0
    • Bu da bi seçenek diyosun yani :)

• vallahi orasını bilemicem : ))))) ama insan oğlu bu... belli olmaz neyin ne olduğu...

• Evet çünkü iş karışık biraz :D

• belki güzel buluyordur seni..bunu dedi diye lez olacak değil..

1|0
    0|0
  • iki şık var birincisi sana gaz veriyor derim ikinciside gerçekten güzel biriysen sana böyle der derim.

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsan içine atma.

0|0
    0|0
    • Öyle bi seçeneğim olsa keşke :)

• sana açık fikrimi söyliyim.evet kız arkadaşın erkeklerden hoşlanıyor.zaten ERKEK OLSAM diye vurgulamış.ancak bu lafı söyleyende azda olsa bi meyil vardır.gerçekten seni önemsiyorsa seni dışlamaz yada ayıplamaz.hatta onure bile olacagını düşünüyorum.açıl duygularından bahset ters teperse şakaydı dersin.

• Kesinlikle katılıyorum fikirlerinize

• erkegın kıza evlı olmasam sana evlenme teklıfı ederdım demesı gıbı kapı aralamak bu bence:))) Dikkat et:)

0|0
    0|0
  • gacı lezbiyen sanırım'O'

0|0
    0|0
    • Ben mii :D

• oturun oturduğunuz yerde:! trbiyesizler..lezler...:D:D:D:D

• Bak şimdiii :D

• belden bağlamalı var verek mi

0|0
    0|0
    • gaz vermesini gerektirecek bi durum yoktu ama yinede düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 12

• Yeni tanışsaydınız evet derdim.Ama uzun vadede tanışıyorsanız sen anlarsın şaka mı ciddi mi olduğunu..

1|0
    0|0
  • şüphelenirdim kesin bu durumda. aman dikkat uzak dur :)

2|2
    0|0
  • Bilinçaltında bastırılmş bir eğilimi olabilir ama bu açık açık biseksüel ya da lezbiyendir anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • bence sadece şaka da olabilir yada iltifat kötü düşünmeyiniz

1|0
    0|0
  • Sanmam. Lezbiyen ya da biseksüel olsa "erkek olsam hoşlanırdım" demezdi.

0|0
    0|0
  • Hoşlanması için erkek olmasının şart olduğunu düşünüyorsa salaktır, eğilimlerini bilemem.

1|0
    0|0
  • Değildir.

1|0
    0|0
  • Senin lezbiyen eğilimin olup olmadığını nerden bilizcez

0|0
    0|0
    • Ama ben ona o tarz bi yorumda bulunmadım hiç kendisi söyledi. Bende bu yüzden soruyorum hani onun söylediğini yanlış yöne çevirmemek için

• Hayır böyle bir eğiliminin olduğunu düşünmüyorum. Bana bir kaç kız arkadaşım böyle demişti sonra popoma şaplak atmışlardı hiç endişe etmemiştim :p

0|0
    0|0
  • kız olsam ben de birs35e verirdim <3

0|1
    0|0
  • seni övmeye calısmış hee lezbiyenn

0|0
    0|0
    • Evet belkide sadece övmek istedi o kadar .. Diğer türlü olması sanırım uzak bi ihtimal ..

• yani o anlasılır zaten kendini belli ederdi

• Bak mesela bir de gerçekçi olayım ; Kendininde konuştukları var ama benimkiler mevzu oldu mu bikaç kere ver ya telefonu ben konuşuym falan mevzularına girmişti .

• ne alaka be

0|0
    0|0
Yükleniyor...