Üç sene sonra bir kondom bulsam

Kimden kullanıldı tespit edilirmi. Diyelim tecavüz olayı oldu ve bu akıllı kondom kullandı. Sonra olay yerine atıp gitti. Polisler üç sene sonra kondomu buldular. Suçlanan erkek bişey yaomadım aramızda çibşelik olmadı dedi. Ve şimdi polis ondan kullanıldını ispatlıya bilirmi testlerle falan ..sperm kalmışmıdır kondomda?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dün bu soruyu sormuştun ve biz de sana dedik ki "3 yıldır aklın nerdeydi, elinde tecavüze uğradığını kanıtlayan bir belgen var mı"

O bulduğun kondom, ya başka birine aitse... Ya masum iki sevgili kullanmışsa...

Nasıl bir ruh hastalığının ürünüsün ki, belki de masum bir insanın canını yakacaksın...

0|0
    0|0
    • Ya o insani taniyorum. Evet sordum dunde. Ama bi hayir bi evet cevabi aldim kafam karisti. Uc sene aklim nerdeydi. Korkumdan utancimdan birsey yapamadim. Ve arkadasim bana biyle cevap yazma lutfenm zaten hayatim kaymis. Ben ruh hastasi falan deyilim. O hayvanla hergun karsilasmakla biktim cezasinin ceksin istiyorum. Zorla oldunu ispatlarim kac kere yazdim bunu ben. sadece ona ait birseyda daha bulmaliyimki sikayetci oluyum

• Zor bir durum allah yardımcın olsun..

Erkekler Ne Diyor 15

• DNA tesbit edilebilir ancak olay için bir kanıt değildir zira olan sonrası bir şikayet olsaydı ve polis olay mahalinde bu prezervatifi bulsaydı kanıt sayılırdı ancak aradan 3 yıl geçmiş, nereden geldiği belli değil, bir delil teşkil etmeyecektir.

0|0
    0|0
  • evet bulabilir ama bugün suçlanamayabilir 3 yıldır bu kondumu kim niye sakladı neden bugün ortaya çıkardı ogün tecevüzdüyse neden o zaman şikayette bulunulmadı gibi bir yığın şüphe doğurur bu durum gerçekten oraya nereden geldi belki başka yerden getirildi o kişiye tuzak ve iftara gibi gibi gibi bir yığın bulanıklık.

0|0
    0|0
  • Gecen sorunda da dediğim gibi boş işlerle uğraşıyorsun isteyerek yaptık derse ne kadar itiraz etsen de kanitlayamazsin :(

0|0
    0|0
  • polis yapabilir

0|0
    0|0
  • kondom korunaklı bir yerdeyse belki örnek kalmış oalbilir ama 3 yıl açık iklimlere maruz kaldıysa pek bişey çıkmaz ayrıca örnek çıksa bile hakim sormazmı 3 yıl geçmiş kendi isteğin ile olmadığı ne malum di,ye nasıl ıspatlıyacağın yara izin yok zorlama izi yok :)

0|0
    0|0
  • evet bulunmaması için sebep yok.dna izi bıraktığı son derece açık.eğer bakireysen ve bu kondom kulanılarak bekaretin bozulduysa o da ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Tam olarak başından geçen nedir? Neyi merak ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Evet...DNA testi ile çok kolay bulunuyor.Kurumuş nokta kadar sperm kalıntısı bile yeter..

0|0
    0|0
  • CSI new york da aklınıza takılan bir bölüm mü bu?

0|0
    0|0
  • Allah'ını seviyorsan birazcık aklını mantığını kullan.Üç sene önceki kondomun orada ne işi var.Beledeiyenin çöpçüleri alıp atmışlardır belki.Ya da kargalar protein niyetine yemişlerdir.Onu o zaman halledecektin.Şimdi artık bir mana ifade etmez.

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra ölür sperm. 3 sene sonra ne olur sen düşün. dün de yazmıştın sanırım, git bi karakola anlat derdini sadece bana tecavuz ettiğini söylememle birşey olur mu de.

0|0
    0|0
  • burdan çözemeyeceksin sanırım. geröekten desteğe ihtiyacın varsa ekle beni

0|0
    0|0
  • o kondon 3 senedir orda mı?

0|0
    0|0
  • sen git şikayetci ol bir şekilde çözülür

0|0
    0|0
  • adli tıp uzmanı yok elimizde ama dna testi yapılabilecek sağlam bir madde varsa bulunur. sen şu tecavüze uğrayansın dimi? kimseye anlatmamıştın hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şikayetin için geçerli bir kanıt değil bahsettiğin ..

0|0
    0|0
  • evt belli olr ama sordunzda grmemştk daha sonra grdk kendi isteyiyle grdi gbisnden şeylr söleye blr :)

0|0
    0|0
  • dna ile çok kolay tespit edilir 3 yıl bile geçse, sperm ölmüş olsa bile kalıntısı kaybolmaz.. fakat bu suçlanan erkeğin spermi ile uyuşsa bile tecavüze uğramış kişiden de olay zamanında yani vajinasındaki yada kadının vücudundaki örneklerle karşılaştırma yapılması gerekir.. diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...