Sevdiğin kişiyle olmak?

arkadaşlar düşünün kız bakire değil erkek bakir.çocuk kızdan kızda çocuktan hoşlanıyor birbirlerini arzulamaları suç mu? Şöyle düşünün erkek ilk defa biriyle olucak ve o en özel anlarını o kadına ayırıyor ilki o olucak.bence bundan daha iyi bir sevgi şekli olamaz.O erkeğin ilk defa tenine değicek olan kadın o belki ömür boyu unutamicak?Bir de arkadaşlar ya şimdi dusunuyorum ben sevdiğimle beraber olmicam da kimle olucam.başkasıyla yapsam daha mı iyi aldatmış olmuyor muyum?(Gereksiz yorum yapacaklar lutfen yapmasın)

Güncellemeler:
arkadaşlar beraber gezmek eğlenmek aynı evde kalmak aynı yastıkta uyanmak beraber vakit geçirmek bunlar guzel şeyler mutlu olmak önemli ama ben niye mutlumu mutsuz mu olucağmı bilmedn evleneyim baktım yaşadıklarımdan mutluysam evlenirim diğeri buyuk rısk bence ayrıca evlilik 2parça kağıt başka hicbırşey değl

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir.Ama ben bakir bir erkekle olmak istemezdim.Ne olur ne olmaz.İlerde onun triplerini çekemem.Ne de olsa ben bakire değilim.Bakir kalmış erkeğin de illa bu konuda belli düşünceleri vardır.

0|1
    0|1
    • Ne gıbi mesela? Ya şöyle söyliyim insanlar ilklerini unutmaz bence sevdgm insan varken başkası niye

• Benim cevabım gayet açık.

• anladım...

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlilik dışı ilişkilere karşıyım.Öyle insanlar kirli gibi geliyor :/

0|1
    0|0
    • katılmıyorum herkes yasıyor cinsellik ihtiyaç bence tabi fikrine saygm var

• beni tanısan öyle konuşmazdın ayrıca sadece şunu söyliym en ufak birşey soylesin biri bana ömür boyu sır olarak saklarım.ki beraber oldugum birini ilan mı edicem ne yapıcam ne dicem bak biz cinsellikte yaşıyoruz mu dicem.ayrıca emin ol herhaltı yiyen bir insan olsam şimdiye kadar çok şey yemiştim

• Dediğin gibi seni tanımam etmem.Ama benim yazdıklarım hayatta olan şeyler.Yinede hayat sizin,fikirler sizin.

• sevdiğinle evlenmek için herşeyi yap o zaman... sana bunu sunabiliyorum fikir olarak.

0|0
    0|0
    • hayatımın sonuna kadar evlenmicem ayrıca herşey 2 kağıt parçası değil

• fikrine tabiki saygım var ama sana katılmıyorum ben bazı şeyleri artık daha farklı düşunuyorum

• biraz daha düşün bence

Erkekler Ne Diyor 1

• Neden bu olayı bu kadar şiirselleştirip acite ediyorsunuz anlamam yok tene ilk defa değecekmiş hede hüdü geçiniz bunları efendim

0|1
    0|1
Yükleniyor...