Sevgilim ile evlenmeyi düşünüyorum ama cinselliği hiç konuşmadık konuşmalı mıyız?

cinsellik çok önemli bir konu. her konu da anlaşıyoruz. ama cinselliği konuşmadık. evliliğe giden yolda cinsellik konuşulmalı mı? boşanmaların büyük bölümü cinsellikten oluyor.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Konuşulmalı elbette gerçekten evlilikte büyük önem taşıyor hem o da konusmak istiyordur diye düşünüyorum ilk adımı senin atman işi kolaylaştırır..

0|1
    0|0
    • utanıyorum nasıl başlamalıyım hiç konuşmadık bunu kızarsa

• Edepli ve yerinde konuştuğun zaman kızmayacaktır.. En azından daha önce hiç bu konuları konuşmadığınızı bunların evlilikten önce yüzeysel de olsa konuşulması hakkında ne düşündüğünü sorabilirsin böylece topu ona atmış olursun, varsa korkularını merak ettiklerini paylaşabilir onun bu konuda sana nasıl yaklaşacagını sorgulayabilirsin. iyi düşün sıkma canını hayırlı olsun şimdiden

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç öpüşmüyormusunuz bu bile ileride cinselliğinizin nasıl olacağının habercisi bence öpüşün sarılın hatta açık seçik konuşun

0|2
    0|0
  • Konuşmak gerek ,konuşamıyorsanuz birşeyler paylaşın.

0|1
    0|0
    • ne paylaşayım korkuyorum anlatmaya :(

• Sevgiliyken konuşamıyorsan evlenince nasıl olucak nasıl yapıcaksın peki.Korkulacak bır sey yok en fazla iki tokat yersin.Belkide senden bekliyor gelip üstüne atlayacak hali yok ya..Uygun bir anda yakınlaş,oda yakınlaşırsa geç bile kalmışsın demektir.Sonrada konuşursunuz.

Erkekler Ne Diyor 1

• konus tabı kı hatta kucuk yoklamalar bıle cekmek gerekır. yarın obur gun hıc beklemedıgın seylerle karsılasabılırsın sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...