Karımın bir kız arkadaşıyla arkadaşlıktan öte yakınlığı olduğunu düşünüyorum...

Karımın bir kız arkadaşıyla arkadaşlıktan öte yakınlığı olduğunu düşünüyorum? Ne yapmalıyım? Lezbiyen olmadığını biliyorum ama bisexuel eğilimleri... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Kızların arkadaşlıkları erkekler gibi değildir daha samimidirler ben de evliyim mesela 22 yıllık bir arkadaşım var saçını tararım üzüldügümz birşey olunca sarılır paylaşırız dizime yatar odaya kapanıp saatlerce birşeyler konuşuruz güleriz eski günleri hatırlarız mesajlaşırız.. kardeş gibi olmak derler ya öyle birşey ama benm mizacımda böyledir genel olarak samimiyimdir anaç bir yapım var eşim bunu asla yanlış algılamaz senin eşinin mizacına uymayacak derecede bir samimiyeti oldugunu görüyorsan yada hissediyorsan onunla doğrudan konuşmalısın reddedebilir belki korktugu için bu yüzden biraz anlayışlı ve yumuşak olmayı dene derim..

MERAK ETTİGİM; böyle birşey varsa ilişkiniz nasıl etkilenir?

• boyut değiştirebilir sadece, ondan soğumam. ama sebep ve sonuçlarıyla beraber ilişkimizin şekli değişir.

• biliyormusun bende aynı şeyi eşim için düşündğm bir ara kaldı ki onun hiç samimi erkek arkadaşı da yoktu ilginc.. demek ki evlilikte olabiliyor böyle şeyler