Karımın bir kız arkadaşıyla arkadaşlıktan öte yakınlığı olduğunu düşünüyorum...

Karımın bir kız arkadaşıyla arkadaşlıktan öte yakınlığı olduğunu düşünüyorum? Ne yapmalıyım? Lezbiyen olmadığını biliyorum ama bisexuel eğilimleri olduğunu düşünüyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızların arkadaşlıkları erkekler gibi değildir daha samimidirler ben de evliyim mesela 22 yıllık bir arkadaşım var saçını tararım üzüldügümz birşey olunca sarılır paylaşırız dizime yatar odaya kapanıp saatlerce birşeyler konuşuruz güleriz eski günleri hatırlarız mesajlaşırız.. kardeş gibi olmak derler ya öyle birşey ama benm mizacımda böyledir genel olarak samimiyimdir anaç bir yapım var eşim bunu asla yanlış algılamaz senin eşinin mizacına uymayacak derecede bir samimiyeti oldugunu görüyorsan yada hissediyorsan onunla doğrudan konuşmalısın reddedebilir belki korktugu için bu yüzden biraz anlayışlı ve yumuşak olmayı dene derim..MERAK ETTİGİM; böyle birşey varsa ilişkiniz nasıl etkilenir?

• boyut değiştirebilir sadece, ondan soğumam. ama sebep ve sonuçlarıyla beraber ilişkimizin şekli değişir.

• biliyormusun bende aynı şeyi eşim için düşündğm bir ara kaldı ki onun hiç samimi erkek arkadaşı da yoktu ilginc.. demek ki evlilikte olabiliyor böyle şeyler

Kızlar Ne Diyor 4

• Keyfinizin iyi olduğu bir gün bebeğim yoksa beni x ile mi aldatıyorsun de gülerek ve ifadesine dikkat et bakalım nasıl tepki verecek ...neden bunu sordun derse ee çok samimisiniz ve geçen sanki öpüşüyorsunuz gibi geldi yoksa abartıyor muyum de ...

• kalp atım ritmi, vucut ısısı ve tansiyon monitörleri takmam lazım tepkisini yorumlayabilmek için.

• Öncekileri Göster
    • :)) senin bunları çakman bile mucize bence

• cin gibi fikir valla.. helal..

• eşiniz kaç yaşında

• 30

• Öncekileri Göster
    • biz erkeklerin sevgisi sizin gibi olmuyor. o yüzden şiddet cinayet veya kabullenme oluyor bizde. sizler çekip gidiyorsunuz istediğinizde. biz yapamıyoruz.

• ne nasıl ya biraz kendine güven neyini kabulleneceksin bu durumun nasıl ömür geçicek bu kadınla kabullenme bence kabullenilecek seyler başka

• Konusmaktan baska bisi yapamazsin

• Bu kanıya nerden vardınız?

• ona da bana baktığı gibi bakıyor ve normalde pijama partisi yapmayı seven insanlar olmalarına rağmen ikisi evde buluşacağı zaman fazlaca bakımlı oluyorlar. bir kere de ne gördüğüme tam emin olmamakla beraber dikiz aynasından dudaktan öpüştüklerini gördüğümü düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim. deneyebilirim. ama karakterime pek uyan bir davranış değil biriyle görüşmesini yasaklamak gibi davranışlar.

• Bende sana bu öneriyi vermemmi yakıştıramadım benim de huyum değildir insanları denemek vs ama bir yerde olması gerek ikiniz için bu.Yoksa bu şekilde nereye kadar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...