Hamilelik testi yaptım ama?

Hamilelik testi yaptım negatif çıktı adetim bir türlü gelmiyor ilişki sırasında içeri boşalma olmadı yinede şüpheleniyorum dışarı boşalmayla hamile kalınabilir mi idrar testinin yanılma olasılığı var mıdır?

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• doktora gıt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne zaman oldu en son ilişkin?

0|0
    0|0
  • Yaptığından iki hafta sonra bir daha yap ve kendine sitres yapma geciktirirsin adetini sitres en başlı gecikme sebebi korkma

0|0
    0|0
  • Hamilelik dışında adet gecikmesinin en yaygın sebepleri

1. Stres
    2. Hastalık
    3. İlaçlar
    4. Kilo değişiklikleri ve vücut kitle indeksi
    5. Çok yoğun egzersiz
    6. Seyahat

0|0
    0|0
  • Penisin kafası deyse , yani sana fırça atsa gene bir ihtimal hamile kalabilirsin , kesin sonuç kan testiyle anlaşılır

0|0
    0|0
  • stressten oluyor. Rahat ol hamile felan degilsin. stress yaptikca adetin gecikir.

0|0
    0|0
  • bekle birkaç ay sonra belli olur :P

0|0
    0|0
  • hastasın sen

0|0
    0|0
  • yasa bak bahsettigi seylere bak yazık.

0|0
    0|0
  • bir daha yap..
    negatifse psikolojiktir büyük ihtimal..

0|0
    0|0
  • strestendir

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa misyoner pozisyonunda birlikte olduysanız risk büyür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu konuda bilgi vermek isterim ki, içine boşalmadığı için hamile olmama diye bir şey yok. İlişki sırasında kayganlaşmayı sağlayan ve halk arasında zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısı da kadının hamile kalmasına yol açabilir, içinde sperm bulundurur. Adet gecikmesi yaşanmadan günümüzde yapılan eczane testleri de negatif sonuç verir, en az 3 gün adet gecikmenizin olmasını bekleyin. Ki negatif çıksa bile yanılma payları oluyor, eğer reşitsen hastanede hiçbir sıkıntı çıkmaz. Gidip gönül rahatlığıyla testini yaptır. 1 saatte sonuç alırsın. Sana direk gebesin veya değilsin denir. İçin rahatlar. sevgiler..

0|0
    0|0
  • Doktora git biz ne bilek

0|0
    0|0
  • bir aydan önce göstermez idrar testi bir aydan sonrada yaniltabilir
    Kan testi yaptırman lazim

0|0
    0|0
  • Sperm kanatlanip ucarak girmistir rahmine. s

0|0
    0|0