Bayanlar Yardim lutfen napmaliyim simdi :(

yakın bir şehirden bir bayan arkadaşım var ona çok iyiliğim dokundu. bana aşık şu an ama ben henüz sevmiyorum onu. buraya gelecek seni gezdireyim diyorum kabul etmiyor sizde geçirelim zamanımızı diyor niyeti benimle sevişmek. ancak o bir bakire ve onu kullanmak da istemiyorum napsam? terslesemmi yoksa sadece yüzeysel bişey yaşayıp bıraksam mı :(

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İstemiyorsan istemiyorum de

0|1
    0|0
    • dıyorum anlamıyor. gezelım sana bıseyler alalımda dıyorum ama nıyetı bozmus. ayrıca karar verdım ben kesın ıstemıyorum. kız dedıgın benı pesınden kosturmalı

• İstemediğin bişeyi sakın yapma, gerekirse tersle, kız sıyırmış ya resmen kaşınıyo.

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında durum karısık ona dokunmazsan kız dahada aşık olcak bana kıyamıyor gibisinden falan öyle ilşki falanda olmasın bence ona durumu önceden anlat ben erkeğim ve böle bişy olamaz ateşle barutuz biz falan gibisnden knusabilrisin arkadasım

0|0
    0|0
    • aynen oyle bakıre olmasa eyvallah da bu duurumda asla. zaten zor zaptedıyorum kendımı dayanamam ben gelmeden kovayım bunu

• tbiki kimseyle oynamayın sonuçta sizinde anneniz var sizden çıkar vebali bunu ona uygun bir dille konusun anlicaktır eminim..yada ben evlenmke istediğim insanla yasamak istiyorum diyin belki kendinede böle bir kız oldugu ve kendini evlenmesi gereken erkeğe saklayacagı aklına gelir..şimdiye kdr korumus braz daha korusun zarar çıkacagını sanmam!

Erkekler Ne Diyor 7

• Güneş Girmeyen Eve Doktor Girermiş Dostum..Anlarsın umarım :)))

0|0
    0|0
  • körün istedigi bir göz allah sana vermiş iki göz hahahah çak gitsin :):):)

0|0
    0|1
  • ona istediğini ver..

0|0
    0|0
  • evden içeri ilk adımını attığı gibi tut yapıştır duvara acıma bakiremi değilmi diye acı çeksin %90 görmez bir daha seni

0|0
    0|0
  • Bence bakire olduğundan o kadar emin olma. Başka bir şehre gidip, bir adamla sevişiyorsa en azından ruhu bakire değil diyebiliriz. Sen hiç bozuntuya verme gelsin evde takılın... Zaten bir kız sevişmeyi planlıyorsa bakirelik umrunda değildir. Takma kafana itele gitsin

0|0
    0|0
  • bence yap gitsin istediğini ver o zaten herşeyi göze almış

0|0
    0|0
  • dikkatli davran ya, baktın düşündüğün gibi istediğini ver bence tabi hoş biriyse

0|0
    0|0
    • ya hos da ben onu ıstemıyorum aslında vermek lazım cunku bu kızları anlamıyorum ben ya

• ver hacı ver pişman olmazsın ama isterse bak, bazen yanlış anlıyoruz biz

Yükleniyor...