İki aydır regl olmuyor?

2 ay önce kız arkadaşımın adet dönemi bittiği zaman yakınlaşma oldu sürtünme yoluyla yakinlastik ama boşalmadım. Fakat kız arkadaşım 2 aydır regl olmuyormuş baş dönmesi mide bulantısı göz kararması oluyormuş. Bişey olmadığına eminim ama onun bu tavrı beni de şüpheye düşürdü napicam?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Senin ilgini çekmeye çalışıyor kardeşim
    İçin rahat olsun

0|1
    0|0
    • Kaç gündür neler çekiyorum. Ona çaktırmadım ama bende tirstim

• İnşallah öyledir çok sağol ya :)

• Öyle olsa test almayi kabul ederdi :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Regl düzenli olmak zorunda değil aksaklıklar olabilir , başka bir sağlık sorunuda olabilir boşalma olmadıysa hamile kalmaz

0|1
    0|0
  • ihtimali yok. ferah olun

0|1
    0|0
    • Vallahi napicagimi şaşırdım

• Daha oncede boyle gecikmeler oluyor muymua bunu sor bir ama korkma bende de ayni durum oluyor adetim gecikiyor 2 ay olmadigim oluyor kis falan olabilir bir doktora gitsin

0|1
    0|0
    • Daha önce de böyle düzensizdi ama düzelmişti bir kaç aydır düzgündü

• Çocuk başkasındandir.

0|2
    0|0
  • ne sacma bosalmadıysan bisey olmaz o oyle hissediyodr psikolojik

0|1
    0|0
    • Ya adet dönemi yeni bittiği zaman yumurtalar sağlam oluyormuş öyle duydum

• Ama surtunmussunuz

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir yerde okumustum bir kadin kendini oyle inandirmis ki hamile olduguna butun belirtiler var karni sis ama kadin hamile degil

1|1
    0|0
  • bence birşey yoktur ya da başkası vardır gerçekten anlatırım istersen

0|1
    0|0
    • Ne anlaticaksin

• ya başkasıyla birlikte oldu ya da senin ona daha fazla ilgi göstermen için yapıyor bunları

• Gecmis olsun baba oluyosun

0|1
    0|0
    • Böyle bir yorum biliyodum

• Saka haci saka bisi olmaz kiz ilgini cekmeye calisiyo bosuna kuruntu yapma rahat ol

• Sağol usta ya

• hiç mi boşalmadın yani zevk suyu falanda mı gelmedi

0|1
    0|0
    • Hayır belki bir damla falan olabilir

• Offffff offfffff

• millet yapar yapar yapar birşey olmaz senin benşm gibi garibanlar yapar kızın hamile olası tutar ya da onla korkutası..

• seni korkutuyodur

0|0
    0|0
  • kardeşim inanmıycaksın bu mevsimlerde kız arkadaşım eski kız arkadaşım ay regl olmadı tabi ben yusufladım aldım aile dostumuz olan birdoktora götürdüm o an herşeyi göze aldım cebime paramıda koydum bildigin o kafayla gittim ama mevsimsel dedi büyük bir oh çektim bide 2 kilo almıştıaldıgı kilodan dolayıda oluyomus yok beslenmeden dolayı diye diye sevindirdi beni

0|0
    0|0
  • Sürtünme yoluyla olan ilişkide hamile kalma ihtimali çok çok düşüktür. Spermin çok fazla ömrü yok. Vajinaya girecekte yumurtalara ulaşacak. Ohooo. Zor o iş. İlgini çekmeye çalışıyor olabilir. Ama garanti olsun diye eczaneden test alabilirsin.

0|1
    0|0
    • Ya anlattım ona ama işte... test almayi teklif ettim ama kabul etmedi

• Git sen al. Çok zor veya çok pahalı bir şey değil.

Yükleniyor...