Sevgiliniz ilk sizle yatarsa ne düşünürsünüz?

erkek Arkadaşlara öncelikle sorun size, sevgiliniz bakire gün geliyor beraber oluyorsunuz.bu sizin için ne ifade ediyor,neler düşünüyorsunuz.

düşünsenize ilk sizin oluyor,kadınınız artık o

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsak bir birimiz güveniyorsak ki ciddi bir ilşki ise ilk olmak güzel dir özel oldugumu düşünürüm ve onunla birlikde bir ömrü paylaşmak için elimden geleni yaparım

başıma da geldi gelmedi degil 7 yıl sürdü ailelerimiz yüzünden severek ayrıldık ama şimdi pişmanım bir kızın en degerli cegizi bekaretidir ben şu an vicdan azabı cekiyorum evlenmedim hala o evlenmeden

3|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• aklıma cok da masum seyler gelmez. kımse kendısını kandırmasın bu devırde kız mılletıne o kadar kolay guvenılmıyor.

evlenmeden bana bekaretını vermıs hatunun ıyı nıyetını sorgularım. cunku;

1. kız kasarlıga adım atmak ıstıyordur ve onundekı engelı kaldırmak ıstıyordur. benden sonrası ıcın rahat davranmak ıstıyordur.

2.bır sekılde evlılıge zorlamak ıstıyordur. bunun ıcın de verebılecegı en degerlı seyını sana verdıgı ızlenımını yaratmak ıstıyordur. oysa bu tur kızlar bır kızın erkege verebılecegı en degerlı hedıyenın bekaretlerı degıl hayatları (sevgı+sadakat+ilgi) oldugunu bılmezler.

bu gıbı nedenlerden dolayı. cok da olumlu dusunmem. ayrılmamak ıcın kendısını kasan ınsanlara da saygım var ama ne hıkmetse gercek hayatta pek oyle olmuyor.

0|0
    1|2
  • evvela belirteğimki sevgilimle bir ömür geçirmiyeceksem onun bekaretine dokunmam ve yaparsamda onu hiç birzaman bırakmıyacağımın bilinciğle yaparım...

2|0
    0|0
  • o meşhur peynir aklıma gelir işte o zaman

1|2
    2|1
  • Evlenmeden Sevgilisinin Altına Yatan Kızdan Hayır Gelirmi ?

0|2
    5|1
  • nikahı basmak düşer bize. tabi o süre zarfında sorunlar çıkmadıkça

0|1
    0|0
  • evlenmicem kadının bekaretini almam evleneceksem birlikte olurduk ve ayrılmamak için elimden geleni yapardım ciddiyeti artıo sonuçta ilişkinin

1|1
    0|0
  • öyle birşey yapmam mümkün olduğunca ama diyelim ki oldu içim rahat etmez bi an önce evlenmek için uğraşırım. duygusal açıdan da daha çok bağlanır sahiplenirim.

1|1
    0|0
  • demek ki bana gerçekten güveniyo ve seviyo derim :)

0|0
    1|0
  • bu kızın bakireliğe nasıl baktığına bağlı. bir önemi yoksa benim için de ilk olmanın bir önemi yok ki. hee çok önem veriyorsa ve yine de benimle olmuşsa bu kız benimle evlenmek istiyor derim.

0|1
    0|0
  • Bu mükemmel ve tarif edilemez bir şey. O kadının anlından öpmek gerek.

0|0
    0|0
  • beni için fark eden birşey olsam sevgi sevgidir... unutma ki eşeğe altın semer vurursan eşeği çalarlar...

0|0
    0|0
  • beyni bakire olsun gerisi boş

0|1
    0|0
  • Bakireliğini alamam...

0|1
    0|0
  • seviyor derim ama ayrıllmicamızın kanıtı var mı ?

Eşi ile yatmasını isterim yada karım olunca

0|1
    0|0
  • Çok itici bir olgu.

0|1
    0|1
  • sen ne düşündün onun ilki olduğunda ?

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir çocuğumuzda olsun ben onu başımın tacı ederim

0|0
    0|2
  • dediklerini ben yaşadım 3,5 yıllık bir ilişkimdi. bnden ayrıldı. evlenme teklif eddm yuzuk alıp kabul edmedi. senle mutlu olabileceğimi sanmıyorum dedi. tabi herkesde olduğu gbi bizde biraz kavga ediyordk. :)

0|0
    0|0
  • motor olmasına çok az zaman kaldığını...

0|2
    2|2
    • ruhunuz motor olmuş

• öyle diyorsunda bu şimdi gibip o malla yatacak sonra o mal bunu dikip dikip terk edecek ondan sonra bu bunalıma girecek sonrasında kendini yamamak için önüne gelene verecek vs vs vs... düşün bakalım kim motor

• kızlığını bozmam evlenmeden bu açık ve net. sevişince kızlık bozulmasa da bakire değildir bakiredir polemiğine girmem ama kızlığını bozmam. yarının hiç garantisi yok. karakteri daha çok bağlar beni. yarın kafalar uyuşmadığında güzel güzel ayrılmasını da bilmeliyim. kızlığını bozarsam ben mecbur gibi bişey. kimse kusura bakmasın özgürlüğümü böyle bişeyle kısıtlayamam

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Egom tavan yapar o kadar.

0|1
    0|1
  • ne ifade edecekti birinin ilki olduğu için gurur duyar kendisi ile sonrasında küçücük bir tartışmada bunu yüzüne vurup durur tipik erkek modeli işte

1|0
    0|0
  • 22 yasindayim, kizlimi sadece bir erkege verdim yakin zaman önce, bana guveniyor, butun aylesi benden haberdar, evlenicez yakinda

2|0
    0|1
  • vallaha bir bayan olarak cevap veriyim sevgilimin ilkiyim senelerdir ve çok süper bir duygu !

0|1
    0|1
Yükleniyor...