Gögüs uclarina lazer yaptiran var mi?

Cogu kizda var bu durum siz napiyorsunuz? Lazer yaptiram var mi cok aciyor muu :(

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hormon bozukluğu için bence bir endokrnoloji dr una bir görün göğüs uçları hassas olduğu için sorun olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Koyu renk mi< kıllar?

0|0
    0|0
  • Göğüs ucunda tüy mü? Şöyle söyleyim, omuzlarım ve sırtımın büyük bir kesiminde bile kıl var herhalde bir tek avuç içimde ayak altımda ve göğüs ucumda yok..

0|0
    0|0
    • bir bayan icin kotu ama :(

• Var iste ustlerinde malesef tedavi gormem gerek

• İlginç hakikaten :) lazer hemen hemen atıldığı her bölgede acıtıyor, ve emin ol bikini bölgesi daha hassasstır.. Kurtulmak istiyorsan fazla da çaren yok, o acıyı çekeceksin..

• neden gerekiyor anlamadım

0|0
    0|0
  • kıllar ıcın mı yapılıyor

0|0
    0|0
  • acımaz

0|0
    0|0
  • göğüs hassa bölge bence hiç bişey yaptırma. Yoğummu adet olarak makasla kessen

0|0
    0|0
  • Kıllı mı

0|0
    0|0
  • Neden şikayetin varda yapdırcan

0|0
    0|0
  • lazer yaptırmak ne oluyor

0|0
    0|0
  • var ayol asvsd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız gogus ucunda tüyün ne isi var lazer yaptiran yoktur ki oraya

0|0
    0|0
    • Ya cevresinde oluyor ucu derken ucunda degil yani genelde oyle dendigi icin oyle. dedim

• Bilmiyorum bende yok goguste olan kisi azdir bence ama yapilir belki bilmiyorum

• Göğüs çevresine ve ucuna epilasyon yapılmaz. Bir estetisyen olarak ne ben ne de benim hocalarım önermiyoruz.

0|0
    0|0
    • Napicam peki sac telim kadar kalin

• Hicbirsey yapmadim kendi kendine cogaldi?

• Çok ilginç hiç kesmeden çoğalması ama yinede lazer yapılmaz bütün süt bezlerini etkiler. Çok tehlikeli.

Yükleniyor...