Vajina kokusu :((((((((?

Arkadaşlar sevgilimin ilk kez vajinasını yaladım ve hayatımda ilk kez olan bir şeydi. Yani önceleri yalarım, yutarım falan diyordum. Ama kokusu kötüydü ya iğrendim. Yani temizde tutuyor ama bilemedim ki. Yani tamam vajinası boynu, boğazı gibi güzel kokmaz ama bu da çok kötü. Neden sizce? Normal mi bu koku?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• temizmi kokacaktı orası...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belki bir rahatsızlık vardır temiz tutuyo diyosun ondan oluyodur bidahakine duşa girmeyi teklif et daha sonra dene

0|0
    0|0
  • Hahah iyi olmuş :D

0|0
    0|0
    • Neresi iyi olmuş bunun :) bida yapmam gibime geliyor

• Bida yapma diye dedim gereksiz bence :D

• Zaten soğudum ne yapması :/

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi temizlediğini düşünüyorsan bir hastalık da olabilir.. Tabi efsane kokmasını bekleme ama o kadar da kötü değil..

0|0
    0|0
    • Aynen hastalıkta olabilir. Neyse artık

• Bazıları öyle işte. Çok iğrenç.

0|0
    0|0
  • Onun kendine has olan tadı ve kokusu var. Sende ilk defa denemissin doğal olarak normalinin nasıl olduğunu bilmiyorsun. Yok yapmam birdaha diyosan birsey diyemem ama başkalarını dene ozaman ne demek istediğimi sevgilininkinin normalmi anormalmi koltuğunu ozaman anlarsın.

0|0
    0|0
    • Başkasına yapmam. Yani yaptığım kişiyi seviyorum başkasına bakmıyorken bile oral mı yapıcam? Ama işte dediğin gibi normal mi anormal mi onu bilemıycem. Ama bir hastaneye gidecek sanırım koku için.

• Kızıda korkutma durduk yere. Anormal Akıntısı yoksa bir sorunu yoktur.

• Dostum kadından kadına değişiyor. Kokmayan ve hatta güzel kokan da var

0|0
    0|0
Yükleniyor...