Eşcinsellik hastalıkmı tercihmi?

bir çok araştırma var ama bu duruma kesin bir dille cevap veren somut bir veri yok. ancak ben hastalık olduğuna inanıyorum. sizin fikriniz nedir?

Güncellemeler:
peki tercih diyenler, bunun normal bir tercih olduğunu düşünüyomusunuz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• insan cinsiyeti hormonlardan ibarettir, dengesizlik ve tersi bu durumda olması gerekenden farklı yöne ilgisinin artması hormonal hastalıktan başka bişey değil, bunu tercih meselesi yapmak yanlış, bencillik ve cahillikten başka bişey değil, canı keyfi ne istiyorsa onu seçmek diye birşeyi tercih ve özgürlük olarak değerlendirmek çok saçma bir bahane...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Acizlik başka birşey değil.

0|1
    0|0
  • Bence ne hastalık nede tercih. Hastalığa çare bulunabilir , tercih ise değiştirilebilir. Ama hormonları ve düşünceleri o yöne meyilli olduğu için onun önüne geçemez çünkü onu doğru kabul eder.

0|0
    0|0
    • zaten hastalıksa bile hormanal bir hastalık olduğu iddia ediliyo

• Bence hastalık değil çünkü hastalık vücudumuzda belli başlı organlarımızın vs. İşlevini tam yapamaması sonucu ortaya çıkan durum ama bu eşcinsellik farklı bi'şey bence

• Eğilim

1|0
    0|0
  • Tercih

0|0
    0|1
  • çevre yüzünden ortaya çıkan psikolojik bir sorun bence

0|0
    0|0
  • Tercih

0|0
    0|0
  • Bence tercih

0|0
    0|1
  • Ikisi de değil.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hastalik

0|1
    0|0
  • dünya sağlık örgünü eşcinselliği hastalık kategorisinden çıkardı fakat biyolojik olarak hormonal açıdan karşı cinste yaşama eğiliminde olanlar istisnasız hasta bana göre * abüyük çoğunluğu g noktası hazzının bokunu çıkarıp sapkınlık içinde buna de cinsel tercih diyorlar yersen

0|0
    0|0
  • Tercih degil bence bir var olus sekli butun o sevimiymis tercihiymis etraftan etkilenmis hastalikli gibi seyler gercek degil ayrica escinselligin bir hastalik olmadigi bilim insanlari tarafindan arastirilip kabul edilmis bir sey

0|0
    0|0
  • Duygusal birşey bana kalırsa. Öyle hissediyor.

1|0
    0|1
  • Tercih bence

0|0
    0|1
  • Ben psikolojik bir hastalık olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...