• Sor
  • Bence

Sizce erkeklerin en büyük zaafı nedir ?

Sizce erkeklerin en büyük zaafı nedir ? Bir erkeğin en büyük zaafı sizce ne olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkeğin en büyük zaafı söylemeye bile gerek olmaksızın genelde kadınlardır

• sana katılıyorummm:D

• bende katılıyorum kendime:))

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç bir erkek bir kadına hayır diyemez ve erkeklerinde en büyük zaafı kadınlardır (buna bende dahil)biz kadınımızı koruruz kollarız hatta şunu yapacaksın bunu yapmayacaksın diye ahkam keseriz ama eğer kadın isterse bunu yapar eğer istemezse de sen erkek olarak sözümü geçiriyorum diye düşünürsün ama kadın bildiğini okur.Eğer bir kadın birşeyi yaptırmak istiyorsa bazen duygu sömürüsü ağlamak bazen kadınlık cinsellik yada dırdır yaparak olay çıkararak bir şekilde erkeğe istediğini yaptırırve bence de bu erkeğin zaafıdır.belki erkekler olarak bunu kontrol etmeye çalışırız ama kontrol edebildiğimiz ölçüde kontrol altında tutarızeğer kontrolü kadın ele alırsa yandık yandım hatta dünya da yandıçünkü bir kadın isterse erkeği vezir isterse rezil ederkadın isterse hem erkeğe hem kadına kötülük dokunabilirama her kadın mutlaka bir erkeğe de muhtaçtır

• en sevdikleri şey.

• seks'dir

• maalesef kadınlardır. para, mal, mülk, falan filan hikaye..

Kızlar Ne Diyor 15

• kadın tabiki

• kadın,seks,araba,futbol :D

• sex sex sex sex ateşli bi kadın

• sex degil seks,:) atesli bir kadin yakar kavurur gercekteen ama nerdeeee

• Öncekileri Göster
    • sozunu unutma sakın ılk ben:)) :))

• Arkadaş ne yaptın öyle bütün erkekleri terazinin aynı gözüne koydun yapma, Benim için bir zamanlar Aşk ve sevdiğim kadındı. Şimdi ise sadece Fenerbahçem. Erkek milleti bu kadarda abaza değildir her şeyin zamanı ve ortamı vardır

• dişi dişilik kadın

• kadın, yemek ve tv kumandası :D

• çekici kadınlara zaafları vardın, en zekileri bile aptallaşıverirler :)

• Yemek.Erkeklerin mottosu şudur: "Yaşasın yemek yemeeeeeeeeek!"

• acıktım şimdi valla:D

• Eve adımını attığı gibi "Karnım aaaaaaaaaç!" diye selam veren erkek çocuklarından hiç söz etmiyorum bile.

• :D

• erkekliklerinin guclerinin falan pohpohlanmasidir.aslansin, kaplansin dediginiz an biterler..

• tabi ki kadınlaar

• Ailesi ve sevdiği kadın.

• seks tabiki yüzde doksan erkeğin aklıyla cinsel organı yer değiştirmiş durumda

• Cinsellik...

• tabii ki de bizler :D

• aşktır aşk...Çok yazık ki çoğu hemcinsimiz bunu biliyor ve duygularını sömürmekten çekinmiyor erkeklerin.

• seni tebrik ederim çok doğru bir tesbit..

• :) umarım başına gelmemiştir veya gelmez..:P teşekkür ederim

• zaaf mı kadınlardır ve kadınların yaptıkları cilve naz cinsellik birde

Yükleniyor...