Anal nasıl oluyor özel bir temizliği falan varmı?

Evet soru açık arkadaşlar? lütfen bilgilerinş yazın buraya?

0|2
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Analın temizliği var diyen vatandaş bir tarafından uyduruyor.
    Kolonoskopi oncesinde de temizlik yaptırırlar pislik nedeni ile film sorunlu olmasın ve bağırsaklar tam görünsün diye. Bunun için bile 5 günlük diyet verilir. Bu süre zarfında katı yiyecek yenmez sadece sulandırılmış çorba içebilirsin, ekmek ve tahıllar yasaktır. Hoşaf suyu vs içersin. Son gün 2 defa makattan özel sıvı enjekte edilir ve son 12 saat su hariç herşey yasak. Ancak bundan sonra temizlenir bağırsaklar.

Bunu ndışında tam bir temizlik yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• anal temizlik imkansızdır. sana lavman falan derler lavmanla temizlik olmaz. sadece kabasını alır. sistem sürekli çalışan sistem. sen temizlediğini sanarsın ama içeriden pislik gelmeye devam eder. işkembeyi bile yarıp bıçakla kazıyorlar saatlerce yıkıyorlar yine de içinde parazitler kalıyor. kapalı bağırsağı nasıl temizleyeceksiniz. bu imkansız

bırakın bu iğrençlikleri. insan gibi insana yakışır ilişkler tercih edin

1|1
    0|0
  • Yani temizlenirse daha iyi olur düşünsene melemen yemiş partnerin içeri girip çıkıyorsun penisin üstünde domates kabuğu soğan var iyyyy hiç hoş değil

0|1
    0|0
  • 🙈🙉🙊

Sanırım anladın:)

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcıyı ihmal etmeyin.

0|0
    0|0
  • İstersen biraz uyu sen

0|0
    0|0
  • Huniyi götüne takıp içine bir kalıp arap sabunu sokuyorsun sonra üstüne bir damacana su döküyorsun

0|0
    0|1
  • kasını yırtarsan dışkıyı tutamıyorsun haberin olsun

0|0
    0|0
  • Şeyisi büyükse yapma sakın seni çok bağırttırır

0|0
    0|0
  • Anala mı hazırlanıyon kızz...

0|0
    0|0
  • önce temizlemek lazım... istersen takip et deneyerek öğreteyim :)

0|0
    0|0
  • Dümdüz Devam ;)

0|0
    0|0
  • kızın güzel bir temzlk yapması gerek.

0|0
    0|0
  • içine su alıp boşaltıp temizleyeceksin. birde ilk birkaç kez acıyabilir yaparken krem kullanın.

0|0
    0|1
  • Anal ilişki denemeyin, yapmayın lütfen. Çok tehlikeli sonuçları oluyor ilerde.

0|0
    0|0
  • yapmayı mı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • İlk önce tuvaletini yap ilişki sırasında gelmesin ve oraya temizle yıka özel koku filen sık oyle onemli birsey yok zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

1|0
    0|0
    • Erkek hakkında verdiği bilgi doğru. Ama kadınlarda anal seksten zevk alıyor bizzat buna çok denk geldim ama hiç zevk almayanda oluyor. Haydar dümenin her söylediğine inanmayın bence çok fazla kolpacı :-)

• Youtubede videolari var

0|0
    0|0
  • Anal ne?

0|0
    0|1
Yükleniyor...