İlk gece sıkışması?

Gerdek gecesi kadın eğer kendini sıkarsa erkeğin şeyi içerde kalıyomuş doğru mu yardım?

1|0
530

En İyi Erkek Görüşü

• Evet olur. Kadın kendisini kilitlerse erkeğin organı içeride kalır. He istenmeyen sorunlara yol açabilir.

Bu nedenle olabildiğince olayı akışına vermek ve rahat olmakta yarar var. Burada erkeğe düşen iş partnerinin psikolojisini bilmek ve eşini rahatlatıp hazırlamaktır. Kaba tabirle pat diye cinsel birleşmeye gitmemektir. Gerek okşama, gerek fısıldama, gerekse de öpme gibi hareketlerle eşini hazırlamalıdır. Bir süre sonra iki tarafta kendini olayın akışına bırakacağından sıkıntı çekmek bir yana büyük zevk alırsınız

Dikkat etmeniz gereken konulardan biri de ilk gece 1 defadan fazla birleşme yapmayın. Sonrasında en az 1 gün ara verin. Kadın açısından sağlık sorunları oluşabilir. Gözünüzü hastanede açmayın sonra :)

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• hahah :D :D tabi ondan sonra sıcak su dökmeniz lazım açılmanız için :D köpek misiniz la siz hıaa :D :D

3|6
    0|1
  • yahu kızım inanmayın bu saçmalıklara. insanı köpek yerine mi koyuyorsunuz. köpeklerde olur o. köpeğin penis başı sap kısmından büyük olur. sıkınca da baş büyük olunca çıkaramaz.. ama insan öyle değil

0|0
    0|0
    • Hocam köpekle alakası yok. Kadın kendini kasarsa kilitlenir içerde. Değil çıkarmak kımıldayamazsın bile.

• bır kopekle degıl ınsanla yatarsan bu sorunla karsılasmazsın

1|0
    0|0
  • şehir efsanesi olsa da görünen vaka. kilitlenme bir diğer adı. genelde sokaklarda köpeklerin kilitlendiklerini görürüz. korkulacak bir durum yok merak etme.

0|0
    0|0
  • Uydurmuşlar kesinlikle.. Öyle bir ihtimal yok sadece kadın daha fazla acı çeker kendini sıkarsa başka da birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Ben iptal... :(

0|0
    0|0
  • Hahahah, hayır yok öyle bişey.

0|0
    0|0
  • köpek misiniz kız sız yok oyle bır sey

0|0
    0|0
  • Köpek değil bunlar mk :D

0|0
    0|0
  • Sıcak su döküp ayırıyolar rahat ol

0|1
    0|0
  • İçeri giremiyor ki kalasın.

0|0
    0|0
  • Ekstrem durumlar onlar..

0|0
    0|0
  • Kafalar harika

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm ya :D :D Hayır.

0|0
    0|0
  • yanlıs kendını kasarsa kadının canı daha cok acır.

0|0
    0|0
  • Köpek mi la bu

0|0
    0|0
  • hayrdr yarın gerdege mı gırıceksn yahuu bır de acıllll demıs.)

0|0
    0|0
  • kalmıyor ilk gece bebek yağı yardımcı olabilir işleri kolaylaştırır

0|0
    0|0
  • köpekmi la bu kilitliyo :D

0|0
    0|0
  • yuhh * :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Icinde kalıp çıkmıyormu? Ya bu nasıl bir cahillik...

0|1
    0|0
    • Cahillik değil. Kadının kaslarının kasılması sonucu penisin sıkışması olayı. Biraz bekledikten sonra gevşer...

• Hahahaha haha canim benim o kopekler icin gecerli insanlar icin degil:D

0|0
    0|0
  • Kendini kastığında saadece acı duyuluyor :)

0|1
    0|0
  • :D :D Ayyyy Allah'ım bu günleride mi görecektim cehaletin son noktası :D

0|0
    0|0
    • Hiç de cehalet değil hanım efendi. Araştırın öğrenin. Kadının cinsel organın kasları sıkışırsa erkek içeride kilitlenir. Kadının rahatlaması ile çözülür. Lütfen yani siz bilmiyorsunuz diye yok değil yani.
      Bir de VAjinusmus var bunun daha hafif hali.

• Saçmalamayın hangi tıp literatüründe var bu durum bayan kaslarını harekete geçirmediği sürece böyle bir olay yaşanmaz vajinusmus ile bu durumun uzaktan yakından ilgisi yoktur.
      İnsanlara yanlış bilgiler vererek cinsellikten soğutmayın..
      Kaldı ki bayan anatomisini bizden iyi bilecek değilsiniz zevk aldığımız anda da kasılma yaşatırız lakin bunlar anlıktır asıl siz araştırın bizler hayvan değil insanız.

• He anam, kopuyor orda senin içinde kalıyor, adamın çüküne elveda..
    Töbe töbee. İğne mi bu yavrum kendini kasınca içinde kalsın.. Hey allahımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...