Adetime daha var peki bu ağrı neyin nesi?

Adetime neredeyse 1 hafta var belki daha fazla ama dünden beri kasıklarım ve karnım çok şiddetli ağrıyor. Karnım davul gibi şişti elliyemiyorum bile çok sert sanki içini taşla doldurmuşlar gibi ve çok acıyor ağrı kesici içtim sıcak su torbası yaptım kalın giyindim yorganı örttüm yattın yine de banamısın demedi

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla bu adet olayı biz erkeklerde olsaydı ne yapardık bilmiyorum dayanamazdık herhalde kızlara hak veriyorum çok acı cekiyolar bu konuda cok agrılı geçiren de var zor bir durum gercekten her ay bu agrıları cekmek kadın olmak zor arkadaş bu dünyada

1|0
    0|0
    • Aynen öyle her ay ağrı çok şiddetli oluyor çoğu zaman ağrıdan ağladığımı kendimi yerlere attığımı bilirim

• teşekkür eig için

Erkekler Ne Diyor 2

• geçmiş olsun, erken adet olacaksın demek ki

1|0
    0|0
    • Of ya sanki kaç günümüz sağlam ağrısız ki bide bu erken olacak

• Adet gecikse korkum yok en fazla çok az ağrı ve stres olur

• stresi ve ağrısı da büyük bir sıkıntı sonuçta. o yüzden sen durumun iyi tarafından bak. adetin başlayınca sanırım şu anki ağrın azalır.

• Biraz sıkıntılı olacak gibiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Adet yakınlaşınca agrır normal

1|0
    0|0
    • Ama bir iki gün kala ağrır normalde daha iki haftaya yakın var

• şu ayaklarınızı sıcak tutun ya daha yaz gelmedı çıpıl çıpıl gezıyorsunuzz

1|0
    0|0
    • Yok ben çorapsız patiksiz gezmem hatta terlikte giyerim patikle

• bir doktora görüün derim sıkıntı olabılır

• Adet öncesi bazı kadınlarda görülebilir bir durumdur. Ben her ay aynısını yaşıyorum maalesef. Doktor bana reglden birkaç gün önce ağrı kesici (ağrım olmasa dahi) almamı tavsiye etti. Ben de bir doktora görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Normalde adet olmama 1-2 gün kala şiddetli ağrılarım oluyor ama daha iki haftaya yakın var

• Stress ten kaynaklidir erken olma ihtimalin yuksek

0|0
    0|0
  • Erken regl olacaksın demekki.

0|0
    0|0
  • gaz olabilir kabzlık var ise o yapabilir idrarını tutuyorsan oda yapabilir hiç biri değilse mevsimden dolayı erken olabilirsin

2|0
    0|0
    • Kabızlık yok da idrar tutma ile nasıl oluyor

• Benim dünden beri çok ağrıyor ve şiş peki gaz ise ne yapmam gerek

• gazın varsa biraz ılık suyun için yarım çay kaşığı kimyon koy gazını cıkartmana yardımcı olur

• Gaz vardır belki

1|0
    0|0
    • Gaz değil bence canım kasıklarım çok kötü ağrıyor

Yükleniyor...