Adetime daha var, kasıklarım ve karnım ağrıyor! Hamile miyim?

Gizli Üye
Adetime neredeyse 1 hafta var belki daha fazla ama dünden beri kasıklarım ve karnım çok şiddetli ağrıyor. Karnım davul gibi şişti elleyemiyorum bile çok sert sanki içini taşla doldurmuşlar gibi ve çok acıyor ağrı kesici içtim sıcak su torbası yaptım kalın giyindim yorganı örttüm yattın yine de bana mısın demedi.
Adetime daha var, kasıklarım ve karnım ağrıyor! Hamile miyim?