Kan gruplarimiz ayni amaaa?

merhaba arkadaslar. Esimle benm kan grubum ayni B pozitif ikimizin ki de doğacak çocuk açısından falan bir sıkıntı yaratır mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı olmaz rh larınız aynı. lakin bir konuda bilginiz olsun bu konuda özellikle erkekler aldatmavari düşüncelere kapılıyor bilgisiz hemcinsleri yüzünden. eğer senin kan grubunda eşinin kan grubuda B0 ise çocuğunuzun 00 olma ihtimali var. bilginiz olsun.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani anlamadım

• Çok teşekkür ederim

• rica ederim ayrıca eic için teşekkür :) duydum böyle bazı olaylar. erkeği gazlamışlar yok efendim senin kan grubun şu onun ki şu. çocuğun nasıl böyle olur. bu kadın seni aldatmış çocuk senin değil gibi saçma sapan şeyler. tamamen bilgisizlikten kaynaklı. ne olur ne olmaz dedim :) bilgi durumunuzu bilmediğim için yazmak istedim.

Erkekler Ne Diyor 10

• evlenmeden önce sağlık kontrolüne gidip kan vermediniz mi? kanunen isteniyor zaten mutlaka vermişsinizdir. akdeniz anemisi ve kan uyumsuzluğu konusunda doktorlar uyarırdı zaten. demekki sorun yok

0|0
    0|0
  • İkinizde pozitif olduğunuz için kan uyuşmazlığı riski yok.

0|0
    0|0
  • talasemı vb hastalıklar yoksa zerre sorun olmaz.. en azından saglıklı oldugunuz muddetce allah gostermesın kan sıkıntısı cekmez..

0|0
    0|0
  • Hayr sıkıntı olmaz. Biriniz pozitif diğeriniz negatif kan gurubu olunca sorun oluyor ama o da ilk doğumdan sonra iğne yapıyorlar bertaraf ediliyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sorun olmaz. Eğer erkek pozitif bayan negatifse kan uyuşmazlığı olur. tabi sizde öyle bir sorun yok

0|0
    0|0
    • Teşekkürler içim rahatladı

• yaratmaz.

0|0
    0|0
  • Sen negatif olsan sorun olurdu. Bir sorun yok

0|0
    0|0
  • baba+ anne - çocuk - olursa rh uyuşmazlıgı ollur. onun dısında sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Doktora sormak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadının negatif olmasi sorun cikarabiliyor. O da her gebelikte degil. Bunlarin caresi var artk. Kafaya takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...