Bakire olmadığını söylemek bir itiraf mıdır yoksa sıradan bir konu mu ?

Eğer bir bayan daha önce cinsel bir ilişki yaşamışsa ciddi bir ilişkisinde bunun sorun olacağını düşünür ve ciddi düşündüğü insana çoğu zaman utana sıkıla bunu itiraf eder. Ancak erkek için aynı durum söz konusu değildir çünkü bayanların bakir erkek isteme lüksü pek kalmamıştır birçok bayan nasılsa bişeyler yaşamıştır düşüncesiyle yaklaştığı için erkeğin bakire olmaması onun için bir sürpriz olmaz.

Sizce bir bayan için bu durum erkeğe söylenmesi gereken bir itiraf mıdır sizin bundan önce yaşadığınız bir cinsel ilişki olduysa söylemeyi düşünüyor musunuz nasıl söylersiniz ya da söylediniz mi ? Karşı tarafın tepkisi ne oldu ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• 30 yaşındayım, kendime ait bir hayatım var ve bundan önce de oldu. hayatı gelişine karşıladım ve yaşamam gerekeni yaşadım, ben olabilmek; kendimi yaratabilmek adına.

bu bir itiraf değil benim gerçeğimdir, hoşlanmayanın da cehennemin dibine kadar yolu var. he mi?

3|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Seven sevgili, onu herşeyiyle sever.. Herşeyiyle de kabul eder, tabi kız aile kızıysa.. Ama bir hataya kurban gittyse ve devam etmeyip orda bıraktıysa bu bir itiraf değildir, onun yaşamıdır.. Ve çoğu bakire olup da anal olarak ilişkiye girenlere parmakla gösterilecek kızdır..

0|1
    0|1
  • eğer o kişi sizi gerçekten seviyorsa aşırı sert bi tepki vermez ben olsam rahat bir şekilde söylerdim. itiraf mıdır ona gelince itiraf demek biraz soğuk olur sıradan bir konuda değildir aslında ama söylemek güven kazandırır.

0|0
    0|0
    • kimisi de elinde tutabilmek için söylememeyi tercih ediyor o zaman kendi vicdanıyla onun sevgisi arasında kalmış oluyor galiba.

• umursamayan için önemsiz bir şey ama iki kişiyle yapan için başlı başına bir hata ve pişmanlık nedeni ama kimisi için de dediğim gibi sıradan bir şey fakat yapayım mı yapmayayım mı deyip yapan ve üstüne de ayrılan bir çok kız pişman oluyor söylemek de ayrı bir dert sonra.

• malesf öyle

• ciddi düsündügü kisi bakirelige önem veriyorsa söylemeli.

vermiyorsa ister söylesin ister söylemesin.

0|0
    0|0
  • Bakireliğini isteyerek verenlere sıradan gelebilir.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• itiraf,vicani rahatlama,güvenlik duvarı oluşturma,argoca zarf atmaktır.

kadınlar kendierini çok enteresan bir şekide korumaya alırlrki ilk silahları gözyaşlardır bunu kullanarak sizin ona dounmamanız sağlayablir,sizden önceki ile yaptığı için sizinlede yapmak zorunluluğu hissedeblir sizi istediği için bunu itiraf ederek kapı açık diyeblir yada bir kere yaptım pişmanım tekrarı evlendiğim insanla olur diyerek tedbir alablir...kişiyi iyi analiz etmek iyi tanımak ne demek istediğini iyi anlamk gerekir...

0|1
    0|0
  • bir bananın bakire olmadığını sölemesi sana zarf atması demektir en yakında zamanda mercimeği fırına vereceğin anlamına gelir bizde ancak sana kolay gelsin demesi düşer :)

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak düşündüğümde;

bayan için sanırım bir detay dır...bilinmesinde fayda görülen ama asla sonucu değiştirmeyecek bir durum...

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak düşündüğümde;

bayan için sanırım bir detay dır...bilinmesinde fayda görülen ama asla sonucu değiştirmeyecek bir durum

0|0
    0|0
  • hmm... farkli acilardan bakilabilir. bence genclik doneminde sorun olabilir de yas otuza dogru ciktiginda yastan dolayi olgunlukla karsilanir. soyleme seklide onemli, ciddi birine kalkip siradan birsey gibi dersen buyuk sorunlar cikartabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...