Mastürbasyon hastalık haline mi geldi?

Merhaba,
başlıktanda anlayacağınız üzere mastürbasyon bende devamlı bir hal aldı. Bayanım, önceden bu kadar sık yapmazdım ama son 1 ayddır her gün yapar oldum. Zararları neler ve bu hastalık mı oldu artık?
Üstten yapıyorum yani içeri herhangi bir şey sokmuyorum ayrıca bir de duştayken tazyikli su yardımı ile yapıyorum. Çok istekliyim ve korkuyorum bir yandan. Yaptıktan sonra pişman olmak da cabası...

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• gunde bir defa yapiyorsan hergun yapmanin zarari yok ama gunde birkac defa oluyorsa hergun yapmak zararli olur

bazi arkadaslar masturbasyona alismanin penisten zevk almayi azalttigini soylemis. bilakis, uzmanlara gore hem erkek hem de bayanlarin masturbasyon yapmasi partnerle iliskiye olumsuz bir etkisi yok ve hatta faydasi bile varmis yani insanin kendisiyle cinsel barişıkligi olmasinin faydasi (erkek icin erken bosalma veya bayan icin zevk azalmasi durumu tamamen yapilan masturbasyonun yanlis yontemleriyle baglantilidir)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bakire misin?

0|0
    0|0
  • Aklını ve vücudunu meşgul edecek bir şeyler bul.. Bilmiyorum çalışıyor veya okuyor musun ama aklına getirmemek için başka bir uğraş bul kendine.. fizikende yorgun olman isteğini azaltır..

0|0
    0|0
  • Oo sen hic iyi degilsin tabi ki de zararlari var bunun aliskanlik olmus bundan kurtulmasi cok zor bir an oncekendini duzeltmeye bak yoksa daha kotuye gidersin zaten

0|0
    0|0
  • Tek zararı cinsel birleşmeden zevk almamanıza neden olabilir ileride.

0|0
    0|0
  • Ergenlik diyelim

0|0
    0|0
  • Kadınlarda pek sıkıntılı bir durum değil bu bir zararı yok
    Aslında var tek zararı penisten zevk almaman vajinanı eline alıştırman
    Onu da aynı mast yapar gibi sürekli seks yaparak giderebilirsin.
    Ayriyetten evet mast bağımlılık yapar :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir zararı yok , zaman zaman belli dönemlerde fazlalıklar olabiliyor sende onlardan birini yaşıyorsun şu an korkucak bişi yok.
    yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Bundan doğal ne olabilir ki?

0|0
    0|0
  • bu tek sened değil herkezde var erkeklerde erken boşalmaya yol acıyor ama kız larda ne tür zararları var bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Buza bassan onu eritirsin

0|0
    0|0
  • 😂 arzular şelale

0|0
    0|0
  • yaş kaç

0|0
    0|0
  • Streslu oldugunuzda rahatlamak icin yapiyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir anlık istek sonu hep pismanlik

0|0
    0|0
  • mevsimselde olabilir... bende son bir haftadır hergün yapıyorum... şu an bile kalkık..

0|0
    0|0
  • Eee senın evlbme zamanın gelmıs

0|0
    0|0
  • ergenlıkte normaldır

0|0
    0|0
  • Havalardan olabilir.

0|0
    0|0
  • sabahtan beri eski manitamın çıplak resmine bakıp kaç posta attım.. çok özledim balık etlimi

http://hizliresim.com/rQgayM

0|0
    0|0
  • Masturbasyon bir hastalik degildir. Dogal ihtiyaci karsima methodudur.

0|0
    0|0
  • bende hergün yapıyorum kurtulunmuyor.

0|0
    0|0
  • maalesef şu an bitmiş durumdayım, 1 saat p*rno izledim. çok yoruldum halbuki sınava çalışacaktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...