Penisimde sertleşme problemi olabilir mi?

arkadaşlar ilk sekse başlarken cinsel birleşmedeyken penisim ilk sertliğini kaybediyor. bu sertleşme problemi olabilir mi? sizce ne yapabilirim? ilişkim yani ilk boşalma sürem 30 dk falan ama 2. için hemen sertleşemiyorum ve boşalmam daha geç oluyor. Ne yapabilirim?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• ikinci seferde daha gec sertlesme ve gec bosalma normaldir. ikinci seferde bazi erkekler yine cabuk uyarilirken hazir duruma gelirken bazilari daha gec uyarilabilir ve hali ile gec sertlesme olabilir. ayrica iliskiye olanak sagladigi surece, mevcut sertlesme yeterlidir. cok takilma derim

0|0
    0|0
    • birinci seferde sertliğin azalması normalmi yani sizce gerçi bi şikayet eden yok ama ilk halinin olması daha güzel oluyor

• ah o oral seks bir olsa ne güzel olurdu salında ama zevk suyundan dolayı kız arkadaşımın midesi bulanıyo o yüzden bunu yapamıyoruz ama ben ona yapıyorum ve o an bile çok zevk alıyorum

• hiç ilişkiye girmedim ama mastürbasyon sırasında 3 dakikada boşalıyorum bu süre çok az diilmi idealmi yoksa sexe başladıktan sonra uzarmı

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadasım, gec sertlesmesıde gec bosalmanda ıkıncı seferde cok normal.. Ikıncı sefere gecıldıgınde on sewısmeyı uzun tut ve bunu kendıne dert etme ve bırıncı evrede arada sertlıgını kaybetmesıde normal hasta fılan degılsın :) ve otuz dakıka suruyorsa masallah derım ;)

0|0
    0|0
    • evet 30 dk sürdürebiliyorum pozisyon değiştirerek 41 kere maşallah diyelim o zaman nazar değmesin

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk boşalma süren 30 dk mı? Buna sende inanıyor olamazsın değil mi ?

İlk sertleşiminden biraz sertlik kaybetmesi ilişki esnasında normal. Bunun nedeni kas sisteminin yorulması. Ama her zaman olmamalı. Ama tüm ereksiyonu kaybetme derecesinde ise bir hekime başvurmalısınız.

2. kısım için ise gayet normal. Daha geç sertleşme, daha geç boşalma olağan bir durum.

0|0
    0|0
  • doğal olan bir durum. kaslarla alakalı. her dakika çalışmaya uygun yapıda değiller.

0|0
    0|0
  • tamamen testosteron seviyesiyle ilşkili,

0|0
    0|0
  • çin topu:) aktarlarda tadı iğrenç ama bereket tanrısı gibi gezmenin hazzı bir başka:)

0|0
    0|0
  • ikinciden sonra biraz ara verip fantazilerden konuşun ...öpüşün vs...o süre kısalacaktır...

0|0
    0|0
  • sadece sende degil çoğu erkekte ikinci birleşmede penisin sertleşmesi hemen olmaz

0|0
    0|0
    • aradan 20 dakika falan geçince oluyo ama geç boşalma normal mi

• nasıl erken boşalma varsa geç boşalmada olur eğer sen bundan rahatsızdan eğer erken biraz daha erken boşalmayı deneyebilirsn eğer kendin başaramazsanda doktora başvur

• sadece sende degil çoğu erkekte ikinci birleşmede penisin sertleşmesi hemen olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...