Gece giren regl sancısııııı 😖😖 ?

Arkadaaaslar cok kotuu agrım hatta sancım vaaar intihar edesim var lutfen yardım ne keseeer Sancıyıı :(((((( 😫😫😫😫😫😫😫😫😫

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sicak su torbasi bacaklarini karnina cekerek uzan papatya cayiterleyecek kadar giyin vucut isin arttikca agri azalir

0|1
    0|0
    • Evde yanik kremi varmi?

• Yanik kremleri local anesteziktir o agrili bolgeye sur agri kesilecektir o ara uyu

• Son tavsiyem ise sac kurutma makinasi ile isitarak oval masaj yap az yanarsin ama bunlar kesin cozum

Erkekler Ne Diyor 12

• Termofor.

0|0
    0|0
  • maşallah yok yok sende :)

0|0
    0|0
  • ayağına sıcak su koy, göbek deliğinin altındn masaj yap iyice ısıt bölgeni evde kas gevşetici hap varsa iç birde bitki çayın varsa iç. Bu dört madde işini çözer

0|0
    0|0
  • Gecmiş olsun ,
    Diflofcam al

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun bacım acilden genellikle majezik yazıyoruz fakat kullanmanı tavsiye etmem diyorsan çok ağrım var eczaneden al iç nöbetçi yakınsa

0|0
    0|0
  • Aspirin dikloron buskopan keser agrini özür dikerek soruyorum hemoglabin miktarın dusuk mu? Ağrı kasiklardanmi vuruyor yoksa karın bolgesindenmi?

0|0
    0|0
  • uyuyabiliyorsan uyu

0|0
    0|0
    • Ah keşke uykumdan uyandırdı düşün artık gece 2 bucuktan beri kıvranıyorum

• Doktor çagır

0|0
    0|0
  • Apranax Plus at

0|0
    0|0
  • hastaneye git agrı kesici birde serum kendine gelirsin

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici duş çikolata?

0|0
    0|0
  • Sıcak su torbası ve ağrı kesici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağrı kesici :/

0|0
    0|0
  • sıcak duş

0|0
    0|0
    • Uf işe yaramadııı :((((((((( onu çoktan denediiim

• bir dicloflam al ve hareket et evin içinde. Yatınca daha çok baskı hissedersin

0|0
    0|0
  • Yok mu majezik?

0|0
    0|0
    • Hayır :///

• Ya benimki daha siddetli su son 1 yıldır onceden boyle degildi bayılacak gbı oluyorum artık yarın falan bu konu için hastaneye gıtmeyı dusunuyorum artık :/

• Canım üşütüyorsundur. Ayaklarını sıcak tut..

Yükleniyor...