Kızlık zarı mevzusu lütfen yardım...

bu akşam nişanlımla yürüken bu mevzu açıldı ve bn ona kızlık zarının esnek olabileceğini veya geride olabileceğini bazı insanların doğuştan kızlık zarı olmadığını söyledim odaban dooktora gidelimbn gerdek gecesi bu durumla karşılaşmak istemiyorum dedi bnde istemedim içimde şüpe yok hani kızlık zarı geride olur esmektir diye korkuyorum o gece ya kan gelmezse sorusu var sadece aklımda sizce ne yapıyım onunla doktora gitmelimiyim gitmemelimiyim offf düşünmekten başıma ağrılar girdii ::(:(:(

Güncellemeler:
ya arkadaşlar hepiniz adamı suçluyorsunuz amao beni zorla götürmüyo için rahatsa konuyu kapat diyo senin için rahatsa sorun yok diyobenim tek korkum kan gelmemesi zarımın geride yada esnek olabilme ihtimali yani u konuda evet biraz dar görüşlü

0|0
21|23

En İyi Erkek Görüşü

• bu kızlar neden sorun çıkarmaya bu kaadar meyilli oluyorlar anlamadım gitti arkadaş... yok küçük şeyler büyük ipuçları verir, yok kararını gözden geçir, yok s*ktiri çek, yok adam dar görüşlüymüş.. MALL... evleneceğin kadının bakireliğine önem vermek dar görüşlülükse ben hanzoyum lan... iyi walla kız gidip her türlü haltı yiyecek, kaşarlığını yapacak, kucaktan kucağa dolaşacak ben de evlenip koynuma alacam öyle mi? yok yaa? malın biri de namusu bacak arasında aramam diyo. dingil namuslu kadın kocasından başkasını koynuna mı alır? Bu arada bu laflar sana değil soran arkadaş.. madem bi şey yok niye kıllandırıyon adamı ama madem olmuş gidin doktora ikinizin de içi rahat etsin

2|1
    1|1
    • sen kimseyle yatmadıysan evet haklısın bu dediklerinde.ama şimdi şöyle bir şey var tamam gitti diyelim doktora raporuda aldı tescilletti yani sonra kadın evlendikten sonra dışarı gitti mesela işte biliyorsun vs.ilişkiye girmediği ne malum?her gün ilişkiye girip girmediğine dair rapor mu isteyeceksin?

• haram olsun eğer ki sizde gram beyin varsa. ben ne diyorm siz ne anlıyorsunuz? nerenizle okuyosunuz anlamadım ki. her evlenen gitsin önce kızlık testi yaptırsın sonra kızı alsın diye bi cümle mi kurdum da böyle saçma sapan yorumlar çıkarıp saçma sapan sorular soruyorsun? biz de biliyoruz evlenceğin insana güvenmen gerektiğini ama bu arkadaş nişanlısının içine kurt düşürmüş, adamın kafasına takılmış. bu konuya girmemeliydi ama madem konuşulmuş birlikte gidin ikiniz de rahat edn dedim. anladın?

• ne değişik insanlar varmış ya bu sitede. laf anlatamıyorsun. söylediğini değil söylediğinle en alakasız şeyi anlıyorlar.. bi de bakireleiği nerdeyse ayıp bi şeymiş gibi görenler varmış onu da yeni öğrendim.. bunların için de kız da var erkek de... amerikan pastası gençliği gibiler maşallah

Erkekler Ne Diyor 22

• Kızım ormanda dolaştın diye niye gördüğün ilk odunla nişanlandın...

Bir zar için seni terk etmeye hazır bir nişanlı ve sadece nişanlısıyla konuşmaya çalışan bir kız...

9|4
    0|4
  • senin vicdanın temizse

senin sözüne güvenecek!

4|0
    0|0
  • zaten evlenirken kan uyuşmazlığı için testte yapılıyor evlenince çocuk doğurabilirmisin bi saglık sorunun varmı diyede gitmek gerekli zaten bekarda olsan evlenmeden sadece bi kontrol için jinekologa gitmek kötü olmaz illaki kızlık zarı kontrolu için değil rütin kontrol için heleki belli yastan sonra

0|0
    2|0
  • Bunu problem eden biri için bu soruyu buraya yazman bile gereksiz.. Seni zardan ibaret görüyor heralde..

5|0
    0|2
  • Zar %30 oranda esnek oluyor.Sorun olursun diyorsan doktora git.

0|0
    0|0
  • bence yaklaşımı çok kaba. her erkeğin aklında kuşku olur ama fol yok yumurta yok seni neden doktora götürüyor? sen de kabahatlisin. adamın aklına zorla kuşku sokmuşsun. sen de o da ilişkinizi kızlık zarının durumuna göre organize etmeyin. böyle bir ilişkinin ne anlamı varki? sonuçta ilk gecenizde olup bitecek herşey. e sonra? ilişkinizin geri kalanı neye dayanacak?

3|0
    0|0
  • Bu çok hassas bir konu, özellikle de hayatı boyunca bunu dert etmiş erkekler için.

Yerinde olsam düğüne( gerdek gecesine ) bir hafta kala gider taporu alırdım. Neme lazım kan gelmez se ömrünün geri kalanı huzursuzluk içinde geçirirsin. Ağzınla kuş tutsan ikna edemezsîn, inandıramazsın. Al Raporunu koy kenara, bunu kimsenin bilmesine gerek yok. Bir durum olursa çıkarır gözüne sok sonrada çeker gîdersin ( sözüne itimat etmeyenin canı cehenneme ) yok herşey yolunda gittiyse , ihtiyaç duymadıysanda bir süre sonra yırtar atarsın.

0|1
    4|0
  • senin yerinde kim olsa tamam madem benim sözüme güvenmiyorsun gidelim derim ve kız olduğunun belgesini alır sonrada onu şimdide ben sana güvenmiyorum der bırakırım

2|1
    0|1
  • bu zihniyetten biri ile evlenmeni tavsiye etmem. adam mı yok. sanki yeni inek pazarlığı yapıyor da almadan son kontrole baytara götürecek

ama bu benim fikrim tabi, sen farklı düşünebilirsin, o da senin doğrundur.

4|0
    0|2
  • Ona tekmayi bas,

3|3
    1|4
  • namusu bacak arasında aramam

3|1
    0|2
  • kendine güveniyorsan git neden bekliyorsun ki eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme

1|2
    2|2
  • sen öyle konuşursan adam şüphe etmekte haklı tabi.?

- ulan durduk yere nerden çıktı şimdi bu mevzu.?, acaba bakire değilde onumu söyleme çalışıyo ufaktan ufaktan.? durum bundan ibaret, sende kendine güveniyorsan doktora git sonrada adamı terk et gitsin, hem kendine hemde ona iyilik yapmış olmuş olursun...

0|0
    0|0
  • kabahat sende duruk yere ne kıllandırıyosun adamı?

0|2
    3|0
  • sana guvenmıyo mu bakirim de guvenır sana sncta nısan olmus?

2|0
    0|1
  • tamam da adamı kıllandırmışsın içi rahat etmez artık keşke hiç söylemeseydin. ilk gece sadece onu düşünecek şimdi sen de o da.

0|0
    0|0
  • bakireysen problem olmaz.

0|0
    0|0
  • Git... Tertemiz oldugunu anlasın.

bana bu kadar güvenen biriyle ne isim olacak diye de düşünmeyi ihmal etme.

Sevgi bır tarafınla ilgili degil kalbinle ölçülür.

0|0
    2|2
  • Şüphe insanı en yavaş şekilde ama en sağlam yiyen kemirgendir.

1|0
    1|0
  • bak bacım akrep burcu bir erkeğim.acayip kıskanç,cinselliğe düşkün, bir okadar da şüpeci biriyim gün gelir anama babama bile güvenmem ama kime sorarsan sor benden için kesinlikle kıskaçn ve şüpeci değildir der. sevgilin sana güvendiğini göstermek için doktara gitmeni istemeyecektir sevgilimde bana böyle bir şey dese acayip şüpe ederdim doktor konusu açar ve kapardım.Senin yapman gereken doktara gidip ne gerekiyosa yap.Sevgilin bunu şüpheden yapar ama kişilik meselesidir yap derim ben sana karşı olan gerçek güvenci artacaktır.

0|0
    0|0
  • herkes sevgilini suçlamış.burdaki kızlar feminist

0|0
    1|0
  • herkes adama suç bulmuş erkeklerein bazılarına cevabım adamın midesi sizin kadar geniş değil napsın, kızlara cevabım ise burda cinsellik bölümüne yazılanları gördükten sonra ben olsam aynı şeyi yapardım çocuğa katılıyorum

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 21

• Tek düşündüğü bu olan bir adamla evlenmek istediğine emin misin?

3|2
    0|0
  • Git o zaman doktora çünkü zaten o gece çeşmeden akar gibi kan da gelmeyecek hatta bazılarında açık renk pembeye çalan şekilde de gelebiliyor. Sonuçta bu boyutta dar görüşlü biriyle olmayı göze alıyorsan o zaman istemesen de doktora gitmeyi de göze al.

0|0
    0|0
  • Güvensizliğini en başından belli etmiş biriyle evlilik zor olsa gerek. Bazen küçük şeyler insana büyük ipuçları verir. Bu yüzden düşün derim.

3|1
    0|0
  • Gidin doktora ne var bunda herkes adama küfür etmiş.

0|1
    1|0
    • hiç deme ya.. bütün kızlar mal mal yorumlar yazmış bi senin yorumunu gördüm mantıklı olan. herkes de kendine göre bi sonuç çıkarmış. yok adam güvenilmezmiş, dar görüşlüymüş, yok terket, yok seni zardan mı ibaret görüyor.. kaşarlıklarını böyle örtüyorlar artık.. ne var yani bunda? madem kendine güveniyosun git doktora ikiniz de rahat edin

• yok artik ya, o adami da seni doktora götürcek oluyo sen kendine güveniyosan bi sorun yok bukadar basit gurursuz olupta doktora gitme

3|1
    0|0
  • adamı şüpheye düşürmüşsün ... ben erkek olsam direk derim benden önce bişey yaşadı korkuyor diye... Ve Türkiyede biliyosun bekaret önemli eğer kendine güveniyorsan geçmişin temizse bunu takma gerdek gecesi kan gelmezsede ozaman gidersiniz ..

0|0
    0|0
  • Senin çok işin var bu adamla...

3|1
    0|0
  • bence git en azindan anlar nisanlik eger zarin esnekse doktor ona analtir gerekeni , kan gelmemeyebilir derse doktor seni birakacak degilya bu ne biçim is valla ya benim nisanlim oyle bisy isterse bana bunu yasatacagi için onu pisman ederdim

0|0
    0|0
  • nerden actın ki bu konuyu durduk yerde esnekse esnek ölcen mi

2|0
    1|1
  • ben olsam onu terk ederdim. bu ne yaa benim sözüme güvenmeyen bir erkekle nasıl evlenebilirim ki... bana inanmayıp doktora gidecek kadar küçültmem kendimi her ne kadar kendimden emin olsam da...

2|0
    0|1
    • ya bni zorla doktora götürmüyor çocuk senin için rahat değilse gidelim diyo senin için rahatsa kapat konuyu diyo zaten hanibn o gece kan gelmeze zar esnekmidir gerdemidir diye aklımda soru var sadece

• o zaman bunu kendin öğrenmek için git. ama o istedi diye gitme bence...

• Böyle zihniyette adamla evleniyor mı bee. Benim eltimin zarı da esnek ilk geceden bu yna 6 yıldır hala bakire ama eşi sorun etmiyor.demekki senin nişanlın olsa hemen kapıya koyacak

0|0
    0|0
  • gözlerinin içine bakıp dogruyu gormektense, sana guvenmeyıp dr a goturmek isteyen bir adamla nişanlı kalmaya aynen devamm ...hatta evlen onunla, guvendiğin daglara kar yağmasın sonra ...

0|0
    0|0
  • evlilik kararını tekrar gözden geçir bence

2|0
    0|1
  • bi doktora görün.

0|0
    0|0
  • siktiri çekmelisin sevgiline

0|0
    0|1
  • dr.a gitmeslisin bence

0|0
    1|0
  • Bence de git zar yapını öğren. Çok darsa bişeyler tavsiye edebilir. İlk gece için detaylı bilgi verebilir. Bende evlendiğimde gidip muayene olmak isterim.

0|0
    1|0
  • Sana bir link onericem simdi bunu git izle:

1) link

Yani cunku boyle bir erkek cok saygisizdir demek ki seni sadece o bakimdan goruyor yoksa sana deger verseydi boyle bir teklifte bulunmazdi bile ki bence bu konusmayi sana yaptirtmasi bile cok yanlis cunku seven insan seni herseyinle oldugun gibi kabul etmeli.Hani daha once bunu yasamisda olabilirsin ki yazdiklarina bakilirsa yasamamissin ama yasayadabilirdin ve bunu yine sorun etmemesi gerekirdi.Bence cok yanlis bir es adayi secmissin kendine.Yani esnekmis,gerideymis,kan gelmiycekmis ne olmus yani bunlar sorun mu Allah askina biraz mantikli olun ya!Birbirinize guveniyor musunuz,inaniyor musunuz bu kadar.Dahada gerisi onemli degil!Ayrica o senin icin rahat degilse diye soyluyorsa zaten kendi ici rahat olmadigi icin kendisini geri planda gostererek senin kafani bulandirip senin kendi isteginle gitmeni saglamaya calisiyordur.Sakin boyle seylere gelme!Bunlar cok kucuk oyunlar sana bildigin ters psikoloji uygulamaya calisiyor!O seninle evlenmek istiyorsa bir kez sana guvenmeyi ogrenmeli!Bu bence ona kendini kanitlayabilecegin yegane firsatlardan biri!Gitiycem baktirmiycam gerek yok cunku ben kendimi biliyorum de.O da bak bakalim bir daha bu konuyu acma cesareti gosterebiliyor mu!Baya sinir oldum nisanlina da iyi mi...Neyse yine de mutluluklar sana:)

2|1
    0|1
    • soruya cevap olarak değil ama videodaki adama cevap olarak söyliyim; böyle insanlar hiçbirşeyin bilirkişisi değildir. kılavuz alınacak bir tarafları yok. atmış tutmuş. lütfen inanmayın böyle saçmalıklara. ben hayatımın hiçbir bölümünde özgüven sorunu yaşamadım. hatta her zaman özgüvenimin fazla olmasından dolayı eleştirilmişimdir. yine de hayatımın oldukça uzun bir kısmında bakire kız istedim. şimdi neden mi vazgeçtim? sadece öyle bir kız olmadığını bildiğim için.

• ne profesörler tanıdım hem de benim çalıştığım bilim dalında. adam yerine koymam. bu nedenle etikete çok takılma. ben özgüvenimin verdiği cesaretle çok iş başarmış arkamda çok güzel iş bırakmış biriyim. yani sakladığım bir boşluk ya da güven eksikliği yok.

• Tekrar ifade etmek istiyorum ki bunlar senin dusuncen.Ben inaniyorum bu tur uzmanlara bunun kararinida sen veremezsin.Ayrica seni tanimadigimi bu yuzdende senin ozguvenin hakkinda yorum yapmadigimi soyledim.Ben bilinen genel gerceklerle ilgili konustum.Hemen ustune alinmissin...Ne diyebilirim ki?!:)

• Binde bir ihtimalleri düşünüpte , güzelim geceyi mahvetmeyin bence.

1|0
    0|0
  • Herşeyden önce senin sözüne inanmalı. Sen kendini biliyorsun sonuçta doktora gitmeye gerek var mı ki?

4|1
    0|0
    • yok senin için rahatsa gidelim bnimşüphem yok diyor sen rahat ediceksen gidelimdiyo

• durduk yere ne konuşuyorsun ki her insan kıllanır gelde inandır şimdi

0|0
    3|3
Yükleniyor...