Kızlık zarı diktiren var mi? ya da erkekler dikilmis zarı anlayabiliyor musunuz?

Benim için gerçekten önemli. nasıl yapılır yaptiranlardan öğrenmek istiyorum. Farkı belli olur mu? Ağrılı mi oluyor?

Güncellemeler:
Hakaret edecekler yazmasın. gerçekten bilen birine soruyorum ben

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• kaza mı pişmanlık mı?

0|0
    0|0
    • Pismanlik

• 18 :( biliyorum ve pişman oldum zaten

• pişman olman sonuç değiştirmez canım , karşındakine dürüst olmalısın.

Erkekler Ne Diyor 21

• Kızın birini bir gün istemeye gelmişler. Ama kızın geçmişide bir hayli karanlıkmış, yani anlıyacağınız daha önceden kızlığı bozulmuş. Neyse lafı uzatmayalım, görücüler ısrarlı bir şekilde istiyor, kızın ailesi her şeyden habersiz kızı vermişler.
    Bu arada oğlanın annesi şart koşmuş kızınızı kızlık muayenesine götüreceğiz diye.. Kızı almış bir telaş bir telaş.. Gitmiş durumu arkadaşlarına anlatmış arkadaşlarından yardım istemiş.. Arkadaşlarından biri;
    - ''ben sana yardımcı olurum, hemen bizim şu karşı kasaba git ordan etin en güzel yerinin zarını soydur bana getir benim tanıdığım bir doktor var ona diktirelim'' demiş.
    Kız kasaba gitmiş, zarı soydurmuş ve o tanıdık doktora gidip diktirmişler. Kız gönül rahatlığı ile eve dönmüş.. Aradan zaman geçmiş oğlanın annesi iddiasını unutmamış, almışlar kızı bir doktora kızlık muayenesi yaptırmaya gitmişler cümbür cemeat.. Oğlanın annesi heyacanla doktora seslenmiş;
    - '''doktor bak bakalım şu yeni gelinimize kız'mı değil'mi''.
    Doktor şöyle eğilmiş açmış kızın orasını, içine bakmış bakmış bakmış... Sonra kafasını iki yana sallayıp;
    - ''inanamıyorum'' demiş..
    Oğlanınn annesi merakla;
    - ''kız değil demi'' demiş.
    Doktor tekrar eğilip bir daha bakmış bakmış;
    - ''inanamıyorum'' demiş.
    Yine oğlanın annesi;
    - ''biliyordum zaten bu kız değil'' diye.
    Doktor;
    - ''yok teyzeciğim bu getirdiğiniz kız ama bu kızın orasında İstanbul mezbahasının damğasının ne işi var anlayamadım'' demiş.

4|4
    1|1
  • İnsanlarda karakter şeref namus kalmamış

2|1
    1|0
  • kurdeleyi kırmızı baglamasınlar beline diktirdigin ipten baglasınlar ( bakire olmayısına degil bu cumle yalan soylemene )

1|1
    1|0
  • Sizde bakiresiniz sözü olursa !! Yazık...

1|1
    0|0
  • Diktirdikten sonra ilişkiye en az 1 sene ara vermen gerekir. Ayrıca tekrar kanayacağına dair bir garantiside yok

0|0
    0|0
  • Dürüst olsana korkakmısın sen kandırıyosun karşındakini

1|1
    0|0
  • Ayip ediyon anlariz tabi😂

0|0
    0|0
  • ah ahhhhhhhhhhhh

0|0
    0|0
  • kendinizi neden bu kadar aşağılıyorsunuz anlamış değilim... yazık yaa.. seni seven insan seni hatalarınla kabul etmeli. sende kendini hatalarınla sevdirmeyi dene.

0|0
    0|0
  • Anlaşılır..

0|0
    0|0
  • google'a yazsan daha iyi bilgiler alabilirsin sanırm

0|0
    0|0
  • Opppp

0|0
    0|0
  • Ben anlarim
    ama yüzde 99 u anlamaz
    bilgim olduğu için ve tectubem de diyeyim anlarım

0|0
    0|0
  • ıyı bı doktor tanıorm. d

0|0
    0|0
  • Belli olur ya da olmaz anlaşılır ya da anlaşılmaz gerçekleri söylemedigin ve evlendigin adamın yüzüne baka baka bu yalanla nasıl yaşıycaksın bence senin kızlıgın kadar kişiliginde bozulmuş ama onu düzelticek doktor yok

0|0
    0|0
  • Nereden biliyorsunuz birinin altına yattığını belki mastürbasyon yaparken yırtıldı. Bu kadar ön yargılı olmayın bir gün önce diktirirsin o da dikilme değil kenarlarından ince iple ağ yapılır hafif kanamayla iş biter. Zar yeniden yapılamaz.

0|0
    0|0
  • A. mk ortaligin surtukleri onun bunun altida inlerkwn dusunecektin o zari ins anlarda kafani gozunu patlatip babanin evine uollar

0|0
    1|0
    • Sana ne ya kimle olduğuma bilmiyorsan yazma

• İns haberlerde izlerim seni

• anlaşılır

1|0
    0|0
  • O kadar sağlık dersi boşuna görmedim. Üreme sistemi dersini boşuna görmedim demi. Bakınca anlarım. Sağlık bilgisi olmayan birinin anlaması biraz zordur ama.

1|1
    0|0
  • Kısacası birinin altına yattın şimdide evleneceğin adamı kandırmak istiyorsun ama ALLAH'ı kandıoramazsın.

1|1
    0|0
  • Yardimci olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlaşılmaz merak etme. Yine de bir doktordan bilgi alman daha iyi olur. Doktorlarsitesi miydi ne bir site vardı günde bir soru hakkın oluyo üye olunca istediğin alandaki istediğin uzman doktora soru sorabiliyosun cevaplıyo onlar da oraya bir kaydol bilgi al

1|1
    1|0
  • Kendinden başka kimi kandircan:D

1|0
    0|1
  • Yazık..

0|1
    0|1
  • Nerde telli duvaklı evvel zaman *kızları

2|1
    1|0
Yükleniyor...