Biz sizi öyle kabul ediyorsak siz de bizi etmelisiniz.

yine aynı tarzda bir soru. kızlığı olmayan bir kız. Duygusal yönden zayıf kişiler olduğumuzdan zaten sevince yaptığımız şeyler bunlar. ama sanki lanetlenmiş gibi istememe durumları falan. bizde namus varda sizde yok mu? siz gurur gibi anlatırken biz niye bunu bir utanç gibi görelim. bir kadın seni öyle kabul ediyorsa sen onu neden etmeyesin? bir zar mı yani insanın sevgisinin gidişini belirleyecek. ayrıca biz gidip başka gezegenden adam mı bulup yapıyoruz. bunu yaptığımız insanlar sizlersiniz. Bir kadının nasıl namusu varsa bir erkeğinde vardır. böyle konuda bir hassasiyet bekleyen adam kendide aynı sekilde temiz gelecek. temiz bırakacak. yanlış mı düşünüyorum ? (bu arada bakireyim ama bakire olmamayıda tuhaf görmüyorum ten çekimide sevgiden gelir.)

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediklerin ve dahası serzenişlerin o kadar haklı ki. Cinsel paylaşımda bence "alan ve veren" taraf yoktur, olduğunu düşünsek bile bu hem erkek hem de kadın için geçerlidir. Ancak toplum olarak bu konuyu aşmamız çok kolay değil, zira kadın kaçar erkek kovalar zihniyeti olduğu sürece, ilişkilerini kendi özgürlüklerinde yaşayan kadınlara sürekli "o tür kadın" gözüyle bakılacaktır. Ama ben bu konuda yurdum kadınlarını da suçluyorum, çünkü bir toplumda erkeğin kadına bakış açısını kadınlar belirliyor. Gelişmiş ülkelerdeki durum bunun en iyi örneğidir, orada kadına bakış açısı olması gerektiği gibidir ve bunu sağlayanlar ise kadınlardır, erkekler değil. Bu sitede maço erkeklerle ilgili defalarca sorular soruldu ve görüldü ki azımsanamayacak sayıda kadınımız maço tipli erkekleri istemekte. Oysa maçoluk kendini beğenmişliktir, ego tatminidir. Ve 3.cü sayfa haberlerindeki kadına eziyet, şiddet ve öldürme vakaları da bu maço tipli erkeklerin ürünü değil midir? Bu anlamda kadınların önce kendilerine dönüp bakmalarında fayda var, zira toplumdaki kadına bakışı isteseler o kadar çabuk ve güçlü bir şekilde değiştirebilirler ki...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Aksine, bir kızın gençliğinde yaşadığı herşeyden gurur duyması, sorumluluğunun da pişmanlığının da kendisine ait olduğunu bilmesini isterim şahsen...

Bakire biriyle evlenmeyi düşünmem bile...

5|0
    0|1
  • erkekler sevgilisiyle her şeyi yapmak ister denemek ister ama iş kendi kız kardeşlerine bacılarına akrabalarına geldimi istemez evlenirken ellenmemiş ister falan filan. zaten erkek kadınını kaldıramıyorsa taşıyamıyorsa hiç kadınlarla takılmasın. biz erkekler hayat kadınlarıyla yada sevgililerimizle yapalım ama çıktığımız kızlar temiz olsun yok öyle yağma

4|1
    0|1
  • namus kavramı beyinde biter arkadaşım ben ne kızlar tanıyorum zarları yerinde ama tem kenarında çalışan kadınlar onlardan kat be kat daha namuslu...

6|0
    0|1
    • "tem kenarında çalışan kadınlar namuslu" hehehehe neyin kafasını yaşıyorsun sen hacı... tamm filozofça bir söz söylemek güzel olurdu ama saçmalardan seçmeler olmuş bu...

• biz erkeklerin geneli serefsizdir kizim.

3|2
    0|1
  • son derece haklısın.kadının bir zarla eşit görülmesi ahlaksızlık ötesi bişey.ne yani hayatı yok mu kadının

3|0
    0|0
  • kesinlikle sana katılıyorum insanların nasıl bi duyguda olmadığnı bilmediğimiz için bu sorunları yaşıyoruz bakire olması veya olmaması önemli değil ama bunu saklaması ve sonra açığa çıkması erkeklerde kandırıldığı etkisini yaratıyor önce DÜRÜSTLÜK

2|0
    0|0
  • sen verilen cevaplara kulak asma burada bir arkadaş bir bsşlık açmıştı 'anal oral herşeyi yapıyorum bakireyim' diye böylelerine denk gelirlese mutlu olur onlar ama kızın biri çikıp birirni çok sevdim ve onunla birlikte oldum dese ama namus derler

3|0
    0|0
    • evet. kabul etmemeleri aslında onların kandırılmasına yol açıyor. diktirmektir anal oral falan.

• o da var tabi

• evet

• kime en güzel hediyeni verdiysen onunla evleneceksin. Seni almayacak çakala yem olmayacaksın. Gözünü açacaksın..Biri büyük ikramiyeye bedava konacak diğeri dünya kadar masraf yapıp düğün, nişan, ev, bark, sonra amortiye razı olacak...burada bir haksızlık yokmu sence ?...

1|1
    7|1
    • sen bakir olursan eğer böyle bir hak olur. ayrıca hayat müşterek masraflar ortak olur eskisi gibi değil artık seninde biliyor olman gerekir.

• çok doğru yazdıklarına yüzde yüz katılıyorum kardeşim..

4|0
    1|0
  • devir değişti artık normalde utanılacak bişey fakat yırtık çok olunca savunması da beraber geliyor

0|0
    2|1
  • kendinle çelişiyorsun...

0|0
    2|0
    • Hem bir zar diye küçümsüyorsun hem de "ben de bakir isterim" diye tutturuyorsun... bu ne yaman çelişki böyle... demek sen erkek olsan ohoooo neler neler istersin...

Ayrıca niçin kadınlar zengin olmadıkları halde zengin erkek isterler, uzun boylu olmadıkları halde uzun boylu isterler, esmer, maço arabası olan vs vs... ister de ister bitmez kadının istekleri baksana sen bile bakir istiyorsun demek ki sen de önem veriyorsun...

• hayır ben herkes dengiyle diyorum. benim eleştirdiğim sey bir erkeğin onca haltı yiyip temiz bir kız istemesi. ayrıca beni tanımadan yorum yapma. ben her konuda dengimi isterim.

• işte bende onu diyorum sana, onca haltı yiyen erkeği istiyor kadınlar talep arzı doğurur erkeği o hale getiren kadınlardır, yasağı isteyen kadınlardır... 25-30 yaşlarında bir erkek hiç bir kadınla öpüşmedim derse alay konusu olur link

ayrıca kim kimi tanıyor burada, burası tanıma yeri değil yorum yapma yeri...

• Allah hepimizi Hidayet etsin..

1|0
    1|0
  • tabi ki de sende haklısın

1|0
    0|0
  • oyunun kuralı belli. bakireyken kazanacağın değer ve olmadığında uğrayacağın muamele belli. ben yine de bildiğimi okurum dersen de bu senin özgürlüğün. ama sonuçları konusunda şikayet hakkın yok. zaten sonuçlarını bilerek yapıyorsun.

0|0
    4|0
    • senin gibi bir yobaz bana iyi muamele göstermesin lütfen.

• uf asla aynı dilde konusmuyoruz. sen kendi doğrularınla yasa öyle evlen bende öyle :D hadi eyvallah :D

• ben sana doğrularımı kabul ettirmeye çalışmıyorumki. Aksine bunu sen yapıyorsun. Sadece sonuçlarını gerçekçi bir şekilde göz önünde bulundur. Gerisi senin kararına kalmış;)

• Bahse varım erkeklerde zar kadınlarda pipi olsaydı bu mentalite değişmezdi. Kadınlar erkeklerin üzeride daha beter bir yaftalama ile giderlerdi.

0|1
    0|0
  • istersen yap sonra diktir..

0|0
    0|1
  • tasası olan dertlensin koyver gitsin...

0|0
    0|0
  • Bizim memlekette her kizla evlenilmez. Sorulur sorusturulier. Lise arkadasindan tut, kosedeki bakkala, komsusuna. Kiz ne halt etti, hic duyan goren oldu mu hepsi bilinir. Kuzenimi yillardir ne soran var ne isteyen.. Kendisi de doktordur ayrica... neden? cunku sevgilisi ile olan resimleri internette dolandi, tum memlekete yayildi. Falancanin kizina bakin ne halde dendi pesine... simdi kiz kurusu olarak o meshur ozgur doktor hayatina devam ediyor. Yasi oldu 35, guzeliigi dillere destan ama kendisi surunuyor.

0|0
    1|0
    • kocasının olmaması mı sürünmek . kariyeri hayatı yeter kuzenin hakkında bunları düşünmende içler acısı. boşa demiyolar akrabayı akrep soksun diye

• Kariyeri hayati yeter demissin, gel bir de ona sor. Ders alin diye anlatiyorum burada.

• bizim kızlar gibi yatıp yatıp genişleyen veya bozulan bir kukumuz yok, saçmalamayın

0|1
    3|0
  • eski sevgilim aramızda sadece öpüşmekten başka bişey yoktu ileri gitmeyi istedim ama hiç denemedim bişeylerin masum kalmasını istedim. sonra sonra 2 yılın sonunda bitti epey oldu biteli. gecenlerde bikaç arkadaş bizim mekanda oturmuş geyik yapıyorduk cay içiyordum ben onlar bira gündüz 11-12 gibi bi kaç kişi geldi onlarda katıldı muhabbete laf lafı actı sonra bi tanesi usta dedi gecen şu kızın (adını soyadnı verdi) evine girdim kapıya dayadım kıza arkadan veriyorum dalgayı, kapı çaldı babası geldi zor kaçtım gibi bişeyler dedi. ayaga kalktım dolabı actım votka şişesini çıkardım duble sek ard arda 5 tane salladım. şişeyi bardağı yanıma aldım arabaya bindim. sessiz bi yere cekip içip ağladım. bumudur şimdi seks bunlarlamı olacaksanız ite kopuğa verip kendinizimi anlattıracaksınız ya bırakın allah aşkına. ben namuslu bunun için istiyorum herkesin agzında sakız olmamış. arkamdan pzvnk şu motorla evlenmiş demeleri ne kadar hoş olur değilmi. evlendikten sonra kapının önünde sokaktan gecen veya netten tlf.dan karına ulaşmaya çalışan eski sevgililere ne demeli. olayı her boyutuyla düşünmeye çalışın lütfen.

1|5
    1|0
    • yasadıkların için üzüldüm. sizin aranızdaki istisnalar gibi bizim aramızda da var. aynı sekilde sana ulasmaya çalısan eski sevgilinde olabilir evlenince.

• namus bacak arasinda degil diyorlar ya bir de... E iyi gecsin icerde catir catir gotursunler karini.. namus orada mi caniiim!

• katılıyorum sana.

• o zaman neden evlilik diye bişey var herkez istediğiyle istediğini yapsın hayatta her şey cinsellik mi başka şeylere yönel illa evlenmeden ilişkiye mi girmek lazım evlilik öncesi ilişki zinaya girer o zaman namus diye bi kavram kullanma eğer inancın olsaydı bu zafiyeti göstermezdin allah düşünme yeteneği varmiş bazı şeylere kalkışırken kafada tartmak düşünmek karar vermek lazım

1|0
    4|0
    • zina erkeklere vacip mi? senin içinde günah benim içinde. seninde namusun var benimde. işte olay burda. eğer sen kendini evleneceğin insana saklamıssan onuda öyle istemen doğal. ama sen ona öyle gitmiyorsan onunda gelmemesi doğal. ben istediğimi yapayım ama o temiz olsun zina yapmamıs olsun falan demek ne dindarlık ne erkeklik.. bildiğin yobazlık

• kardeşim ben evet zamanında yaptım ama şu anda yapmıyorm ve istediğim kıza ulaşacağıma inanıyorum

• bu arada arkadas içinde "mk" gibi şeylerin geçtiği bir cümle kurmuştu. şikayet edince kalktı onun yanında iğrenç çok masum

• sebebi şu çapkın erkek kadınlar tarafından kabul görür, daha çok tercih edilir sevilir, peşinden koşulur ama çapkın olmayan erkek pek tercih edilmez... yani aslında bu dengeyi yine kadınlar oluşturuyor...

0|0
    2|0
    • bakireyi istemekle çapkınlık ne alaka?

• hayır eleştirdiğim bakir olmayan bir erkeğin bakire isteme hakkıydı konunun özü buydu. biz diyerek hemcinslerim hakkında konuştum. sana kızlık raporu mu alıp ispatlayacağım. o benim içimde bitmiş bir konudur.

• madem kızlığın senin içinde bitmiş bir konu burada niye tartışmaya açıyorsun... saçma... madem bekaretin bir anlamı yok sen niye bakir istiyorsun...

• bu gün bu bekaret konusuna neden bu kadar takıldı herkes anlamadım sana hak veriyorum sonuna kadar haklısın

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kimseyi kabuleneem valla bakir isterim yoksa yol alsin tekmeye atarim :D

2|0
    0|0
    • evet ama o da onca halt yiyip sana gelipte bakire değilsen ciddi düşünemem derse o da kullanmaya çalısırsa olmaz. sen bakireysen bakir istersin o da bakirse bakire ister :)

• işte bir bayan nasıl oluyor da ikinci el diyebiliyor.

siz kendinizi yatıp kalktığınız zaman duygusallıktan dolayı çabuk etkilendik oluyor erkek birisiyle birlikte olunca ikinci el yapıştırması yapıyor.ah bayanlar nasıl işinize gelirse öyle konuşuyorsunuz...

• isime geldigi gibi konusuyorum varmi ötesi kime ne

• sana kesinlikle katılıyorum. ve 'ikinci el' kavramını kullananlar kadar hastalıklı bir düşünce tarzı olamaz.

2|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sna

1|0
    0|0
  • Erkeklerin bakir olmaması ,biz kızların evlilik dışı beraber olma hakkını sağlamaz. Herkes kendinden mesuldur. Söz konusu namussa, ''erkek yaptı bende yaparım'' diyemeyiz , ''çivi çiviyi söker'' bu hassas konuda geçerli olamaz bence.

0|2
    6|0
    • bir kız olarak kendini ondan farklı görmen sasırttı. ama saygı duyarım.

• maalesef ideali düşünüyorsunuz, dengini dienebilir. ama bu konuda erkekle bayan aynı olamıyor işte. Kadın anne olucak, etkilenen taraf direk. Erkekte etken edilgen değil, bu açıdan düşün.Ama her ikisininde birbirine ilk olması tabi daha güzeli olur.

• kız doğru söylemiş eksileyenler laf size mi geldi yoksa

• sana kesinlikle katılıyorum.

3|0
    0|0
Yükleniyor...