Bakiremiyim degilmiyim?

Ben 22 yaşındayım kimseyle de beraberligim olmadı bakireyim ya da BN öyle sanıyorum kadın hastaliklariyla ilgili bir problemim var kadın doğum uzmani en son muanesinde kızlik zarıma baktı ve çeltikli olduğunu ilişki sırasında kan gelmiceni söyledi boyle bir durumla hic karsilastinizmi? Ben bakiremiyim degilmiyim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• altta ki klavye modernlerine bakma.. her erkek bakacak zarına kim gelirse gelsin karşına hepsi önemseyecek bunu her erkek istisnasız..

kimi az kimi çok hepsi düşünecek bunu inan bana..

açıklarsın durumu zor bir şey değil..

dürüst erkek mode off : bakirelik önemli değil yeter ki seni sevebilcek birini bul o bakmayacaktır geçmişine geleceğine bakacaktır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Esnek zarın sanırım.

0|0
    0|0
  • bazı kızların hıc olmaz!! sız kendınızı ne goruyorsanız o sunuz.. zar kafalı bır adamla evlenmeyı dsunursenız alır goturusunuz doktora.. ki sız her doktorun dedıgınede ınanmayın.. bır ıhtımalı soylemıstr sadece..

0|0
    0|0
  • çok saçma bir şeye kafa yoruyorsun
    bakire olsan ne olmasan ne seni gerçekten sevecek bir erkek bu küçük ayrıntıya takılmıyacaktır

0|0
    0|0
  • bakiresin sıkıntı yokkkkk

0|0
    0|0
  • belli olmaz sana söyliyim esnek diye girip sonradan bozulan var sen kendını saglama al evlencen kişiye söyle

0|0
    0|0
  • Yalan gel ver ver sonra ugras :D

0|0
    0|0
    • Birlikteligim olsa neden sorayim direk birlikte oldum kanamadim der gecerdim

• Ben cikmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hay Allah'ım yarabbim. Bakiresin bebeğim, bakireliğin yegane koşulu kan değildir. Esnek, çentikli, yarın açık birçok çeşit kızlık zarı vardır. Hatta nadir denildi bazı kadınların kızlık zarı yoktur ama yine de ilişkiye girmedikleri sürece bakiredirler. Bekareti şu dandik zarla çok ilişkilendirmeyinn

1|0
    0|0
    • Herkes böyle dusunmuyor iste BN kendimi biliyorum tamam ama herkes ayni düşünmüyor hele ki su zamanda sağlık problemi olsun yaradılış olsun herkesin aklına yapmissindir yok seni BN kız almadim blmem ne bunlar geliyor

• Böyle düşünmeyen insanlardan uzak dur.

• BAkireye alttan muayane yapmıyo doktor. sen nasıl yaptırdın.😬😱

1|0
    0|0
    • Pardon kızlık zarına nerden bakiliyo snn zarın vajinanda değil sanırım

• BEN zarın nerde olduğunu sormadım. doktor alttan muayane yapmıyor kız olanları. ona şaşırdım. ama yapan doktorlar varmış demekki. senin beyin zarın esnemiş. soruyu nerden anlıyosun PARDON !!

• Yok bakire degilsin evde kalcan yarram

0|0
    0|0
  • Benimde gelmedi hic kan

0|0
    0|0
  • Bakirsin canim herkes kizlik yapisi ayni degildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...