Cinsellik konusunda niye dürüst değiliz?

Erkeklere sorun bir sürü kızla seviştiğini söyler, kızlara sorun bakireyim kimseyle yatağa girmedim derler. Bu erkekler erkeklerle mi sevişiyor noluyor yani? Erkeklerin hiçbirisi bakir değil, kızların hepsi bakire nasıl oluyorsa. Ben de bakirim ayrıca, bana laf atmadan cevaplayın (Bakir / Bakire = Hiçbir cinsel yakınlaşma yaşamayan kişi)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerde bi kızla yatmamış olmak dalga konusudur. onlara göre bunu yapamayan adam aptaldır erkekler arası muhabbetlerde bi marifetmiş gibi anlatırlar bu ilişkileri halbuki %70 i yalandır o muhabbetlerin. erkekler de bilir ama yine de muhabbet ederler ilginç bişi :D

bende erkeğim ve kimseyle yatmadım açık açık söylüyorum bunu ne var bunda ? :)

kızlara gelince; malum ülkemizde bu konulara nasıl yaklaşılır bilirsin ee haliyle kızlar da bunu saklar

ama sonuç; erkeklerin yattım dedikleri %70 yalandır yani erkeklerin o kadar kızlarla yattığı falan yok bence ee dolayısıyla kızların da bakire olması doğal :)

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler eğer biriyle yatmadıysa arkadaşları arasında ezik büzük olur, dışlanır. Elizabet olur.

Kadınlar ise bakire değilse seks yaptıysa toplum tarafınadan dışlanır o* gözüyle bakılır. İşte bütün mesele bu.

0|3
    0|0
  • ya bakire bakireyim diyen kizlar her bir halti yiyolar harbiden nasil bakirelik bu anlamadim

0|2
    0|0
  • yaşanan şeyler özel neden 3. bir kişi bunu bilsin ki bu erkekler içinde geçerli ama sevişme listesi ne kadar çoksa o kadar iyi erkek olduğunu düşünüyorlar erkeğinde seçiçi olması çok önemli bir sürü kızla yatmış olması onu muhteşem bir adam yapmıyor ben özel şeylerin özel kalmasından yanayım bu gizlemek saklamak değil önem vermektir

0|0
    0|0
  • Sen niye bu soruyu sorarken kendini gizledin sen çok mu dürüstsün sanki.

0|0
    0|1
    • Evet dürüstüm. Bana laf atılmasın diye sakladım

• Öyle bir şey demedim. Seksle övünen birisi değilim zaten. Gizlenmek istedim o kadar. Keşke sevgilin olmasaydı, çok iyi birisin

• yapımız öyle

0|0
    0|2
  • hayır erkekler aynı kızlarla beraberler. bir bakire olmayan 10 - 15(arttırılabilir) erkekle olsa. yani :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana kesinlikle katılıyorum ve inan ekleyecek bir kelime bile bulamıyorum. Çok güzel özetlemişsin bütün olayı.

0|1
    0|0
  • Toplumuz erkeğe o misyonu yüklemiş duygusuz dahi olsa övünç kaynağı tabii ki de yanlış o yüzden yapamayan birçok kişi yalan atma ihtiyacı görüyor kızların derdi de başka yapsa bile bir sonraki erkeğin gözünden düşmemek için yapmadım diyor. Bizim zihniyetimiz işte bu o yüzden de bir nane olmaz

0|1
    0|0
  • erkeklerin yattım dediğinin yarısı yalan kızlarında yapmadığım dediğinin yarısı yalan yani burumda ne oluyor erkeklerden düş kızlara ekle denklem doğrulanmış oluyor :)))

0|1
    0|0
  • Ben kimseyle çıkmadım, öpüşmedim, ilişkiye de girmedim.

Yaşım 18

Yalan yok, hem niye yalan söylücem ki amaç?

0|1
    0|0
    • yaşın erken normal. Ben 20-23 yaş ve üstü için diyorum

• Aynen her kız bakire erkeklerde300-500 tane kız arkadaşları ve tecrubeleri mevcut yapçak bişey yok düzen bu gizli gizli oluyor avlu dibinde her şey :)

0|1
    0|0
  • paris hilton'da bakireymiş o.O

0|1
    0|0
  • boş ver yalan söylesinler sana bana zararı yok sadece birlikte olacagın kişi önemli eger ona inanıyor ve güveniyorsan sorun yok

0|1
    0|0
  • ben yeterince dürüstümdür herzaman

0|1
    0|0
  • ben bakirim diyebiliyorum :D

0|1
    0|0
    • diyorsun ama kız şaşırıyor işte, "nasıl ya bakir erkek kalmış mı?" falan, yok tecrübesiz erkek istemem gibi tepkiler falan. Tuhaf memleket

• tecrübesiz erkek isteyen kız çok. :D hangi kızdan böyle bişey duyduysan bakire değildir . :D

Yükleniyor...