Kızlık zarının dili olsa ne derdi?

Efem kızlık zarının dili olsa bize ne derdi sizce?Malum yıllar geçtikçe millet daha da geriliyor yıl ile düşünme özgürlüğü ters orantılı oluyor herkes tek bir kafa yapısıyla hareket ediyor.Sizce neler derdi mrs.zar?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• bütün ilişkinizi bana göre yapmayın ! Ben sadece orada bulunan birşeyim zamanla yok olacağım ben varım yokum yırtığım sağlamım bunu kafanıza takacağınıza daha önemli sorunlar var onlara kafa yorun. sanki vatan millet meselesiyim yahu sadece basit bi kızlık zarıyım ne var bunda?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bunu mu buldun yahu halbuki ben ne hayaller kurmuştum.D

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun senin gibi bir insanda bulunduğum için derdi. Bu devirdeki aptal kızlardan bahsediyorum. Çünkü hepsi bir anlık zevk için hayatlarını karartıyorlar. Ne de olsa basit bir şey bu. Sonra da pişman oluyorlar ama yapan da kendileri.

1|0
    1|0
  • Bazılarının poposuna "benim yüzümden ne hale geldin" diyordur. :)))

1|0
    0|0
  • hangi kızlık zarı ? korunmuş kzılık zarımı bir anlık zevk için kaybedilmiş kzılık zarımı 30 yaşını geçmiş evde kalmış bir kadının kızlık zarımı ona göre fark eder ?

1|0
    0|0
  • Sorunun saçma olmasına rağmen beni güldürdüğü için teşekkür etmekle birlikte bence dili olsaydı,

"Arkadaş bu kadar önemli olacak ne yaptım altı üstü incecik bir zarım" derdi sanırım derdi.

0|0
    0|0
  • Hay ben kendimin ...

1|1
    0|0
  • canlı bomba olup patlayımda şu insanlık için kendimi feda edeyim derdi heralde

0|0
    0|0
  • benden kurtulun derdi:)

0|0
    0|0
  • sağ yap düz gell..devam et devamm hoppp ezdinn oniiiii

:)

1|0
    0|0
  • Al takke ver külah

0|0
    0|0
  • Daha ne isyorsunuz benden.

0|0
    0|0
  • Neler demezdi ki

0|0
    0|0
  • delik deşik ettün beni

0|0
    0|0
  • "Ben size kalıplaşmış ayet, dogma bırakmıyorum, beni değil bilimi konuşun" derdi

0|0
    0|0
  • Şu örümcek ağını biri alsın.

0|0
    0|0
  • Dik beni,diktir beni.

0|0
    0|0
  • s... beni derdi herhalde nedesin başka:)

0|0
    0|0
  • gel gel gel güzelim gel gel hiç acımıycak :)

0|0
    0|3
  • hayat her zaman düşeş gelmez dikkat et derdi heralde :))) :)))

0|0
    0|0
  • çok orjinal bir soru çok düşünmüş olmalısın

0|0
    0|0
  • "Hadi ben kaçtım"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yeter artık rahat bırakın beni derdi benimki.

0|1
    0|0
  • Bana bakarak insanları sınıflandırmanızdan bıktım, olduğuma olacağıma pişman ettiniz beni.

0|1
    0|0
  • beni konusmayı bırakın artık derdi.

0|1
    0|0
  • Nedir bu erkelerden çektiğimiz, hem en değerli şeyiz hemde en değersiz derdi sanırsam:)

0|0
    0|0
  • '' Bi arkadaşa bakıp cıkıcam''

0|0
    0|0
Yükleniyor...