2 ay önce doğum yaptım karnımda iz kaldı?

2 ay once dogum yaptım karnım boyle iğrenc resimli ?
bir kac ay sonra amelyat olmak var kafamda eşime yaklaşamıyorum kendimden utanıyorum sezeryandan sonra.. buna yakın birsey yasadinizmi beni anlıyabiliyomusunuz? :(

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• öncelike geçmiş olsun lakin sezeryanı keşke tercih etmeseydin 100 bin yıldan beri insan ırkı normal doğum yapabiliyordu. bu sezeryan sadece para tuzağı başka birşey değil.
    Çatlaklarına gelince, spor ile büyük bölümünden kurtulabilirsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Mecbur kaldim 4 kg fazla bir bebek dusun birde ters popo asagida

• hiç önemli değildi o durumlar, doktorların şefersizliğinden başka bir durum yok.
      Spor ile çatlaklarından kurtulabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 29

• Arkadaşım merhaba,

doğumdan sadece iki ay sonra bu hale geldiysen bence çok çok iyi durumdasın... Biraz karın egzersizleriyle bir iki ayda toparlarsın...

0|0
    0|0
  • Bence biraz sporla bu durumu toparlayabilirsin
    Ancak dogum sonrası.. hanımefendilerin bu gibi sorunlari oluyor
    Zamanla gecicek
    kafanizi takmayin

0|0
    0|0
  • Sana bir önerim var ama düzenli denersen olur ablacim dert etme kil ile kapla ve kurut kil banyosu gibi sıkılaştirir çatlaklar kapanir ablam bu erkeklerde kas yirtilmasi gibidir bide amino asit kullanman lazim en kötü ihtimal benden bu kadar ablam kusura bakma bir erkek olarak yorum yaptim ama işine yararsa diye

0|0
    0|0
  • Neresi iğrenç anlamadım ki?

0|0
    0|0
  • Neden ameliyat? Sporla gayet iyi şekillenebilir. Ayrıca öyle kötü filanda durmuyor biraz kuruntu yapmışsın kendine

0|0
    0|0
    • Popo asagi yani ters ve 4 kg fazla bir bebek birde ilk cocugum yoksa noramli terste olsa deniycektim ama ilk cocuk uygun hic gormediler

• Esim gibi konustunuz ona bak suna bak sen nesinki.. birde ayni diorum ya kuruntu harikasini duymak icin soylendigimi dusunuyor don gul dön agla :))

• Eşin gibi konuştuğumu düşünerek varsayalım. Ben böyle bir durumla karşılaşsam bu düşüncelere sahip olurdum velevki bende eşinizi tanımadan bunları söylüyorsam durumdan bihaber olarak. öyle ise eşiniz hiçbir şekilde göbeğinizi dert etmiyor sizi böylede , öylede her türlü beğeniyor ve istiyormuş gibi düşünün :) Kuruntulardan arının ve herşeyin zevkini tadını çıkarın

• Biraz spor ile düzelir.

0|0
    0|0
  • Sezeryan iyi değil yav zorunlu olmadıkça yaptırmasaydın keşke

0|0
    0|0
    • 4 kilodan fazla bir bebek dogurdum birde tersti mecbur sezeryan

• Dermatologlarla bir görüş yardımcı olurlar kesinlikle..

• Zamanla sadece küçük izler kalacak..
    Hemen salma kendini yemene, içmene dikkat et.. Sporunu yap.
    İzler için kantoron yağı öneriyorum.

0|0
    0|0
  • Allah bağışlasın, ama gayet normal görünüyorsun. Ki gördüğüm kadarıyla zayıfsın da, niye yaklaşamıyorsun eşine, haksızlık etme kendine de eşine de

0|0
    0|0
    • Zayıfım ama kotu bir zayiflik sarkik

• canım 9 ay çocuk taşımışsın kolay şey mi, süt için diyetini ihmal etmeden, spor yap, ki ağır olmayan bir spor. 2 ay sonra görüşelim :-))

• kaç yaşındasın bu arada

• Çoluğun çocuğun var ablacım yakışıyo mu ya? Burdaki abazanların eline malzeme veriyosun..

1|1
    0|1
  • Hamileliksirasinda vazelin surseydin cilt yirtilmasi olmazdi ayrica dikis izleri gecicek o dikisler sentetik

0|0
    0|0
    • Mallesef 30 ml 100tl yaglarmi almadim neler neler ama 50kg bir bayan 4 kg fazla bir bebek iste

• o kadar olsun normal bır olay kusaklar var ması etkısı yapan onları kullan

0|0
    0|0
  • hic bir sıkıntıyok anne olmuşun onun mutlulugunu yaşa anne olmanın verdiği hisle böyle düşünüyorsun biraz daha kendini rahat bırak anne olmanın zevkini yaşa sorun kendılıgınden duzelecektır sıkma canını sen

0|0
    0|0
  • Ameliyattan once spor spor spor... Sporla vucudunu sıkılastırırsan eser kalmaz...

0|0
    0|0
  • Bir sure sonra duzelir

0|0
    0|0
  • Doğum sonrası kullanılan çatlak kremleri var onlardan kullanabilirsin... Allah Analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • iğrençlik bişey yok ki kırışıklıkları düzeltebilirsin sporda yaparsın :) :) :)

0|0
    0|0
  • iğrenç gerçekten :(

0|0
    0|0
  • kendinden utandın da , bizden mi utanmıyorsun ! teşhir ediyorsun kendini

0|0
    0|0
  • Takma fana bacim. Tek derdin o olsun. Caresi herzaman var.

0|0
    0|0
  • Benim hatununkide mi boyle olcak dogumdan sonra

0|0
    0|0
  • sen buna iyrencmi diyorsun co k guzelya

0|0
    0|0
  • İğrenç dediğin yer dünyanın en güzel meyvesini sana vermiş esin bunun bilincinde ise buna takilmaz

0|0
    0|0
  • 100 kişiye sordum tek popüler cevap düzeltirim ben onu :))

0|0
    0|0
  • Dogummu yaptin yoksa oraya bombami dustu

0|0
    0|0
  • Hergun yesil elma sur duzelir 😆

0|0
    0|0
  • senin doktorun kasapmıydı?

0|0
    0|0
  • evet biraz çatlak var ama eşin bunu burada görse kıyameti koparır evli barklı kadınsın yapma

1|0
    0|0
  • yırtıklardan mı derdin var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küçük bir durum, her konudan da önce ikinizin bebeği için yapılmış bir fedakârlıkti, anlayış gösterir...

0|0
    0|0
  • Bunun beteri var cocuk buyudu orada elbet genisleme falan oldu sezeryan izleri tabiki olacsk. Turkiyede hemen sezeryana kosuyorsunuz normal dogum nie yapmiyonuzki en azindan ameliyat dikis izi olmaz. Hayret ediyom size

0|0
    0|0
    • doktorlar korkutuyor insanları. Kendilerinde işine geliyor, hem daha fazla para hem garanti iş.

• Ben son aya kadar normal dedim 4150 gr bir bebek dusun birde ters popo asagida daha nekadar direnim millet keyif icin sezeryan oluyor

• Zamanla duzelir ki sen o karninda bir canli yasattin kendi kendinede yaomadin esinin birsey diyecegini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • İyide bunlar çatlak sezeryanla ne ilgisi var? Sadece rengi değişir tamamen gitmez bunlar..

0|0
    0|0
  • Sende çatlak var canım onlar için çatlak kremi al yoksa göbek falan yok.

0|0
    0|0
    • Aldım gittmiyor neler neler gobekte sarkik

• yok ya göbeğin sarkık falan değil yani göremedim öyle bir şey sen en iyisi çatlakların için doktora git sor :/

• anlamadığım sezeryan izi nerde
    bunlar çatlak sadece
    biz de olduk sezeryan sezeryan yeri ve izi böyle olmaz
    hem kocana utanıyorsun da
    bizdeen mi utanmıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...