Hanımlar ben işin içinden çıkamadım yardım lütfen !

Arkadaşlar ben sosyal fobisi olan bir erkeğim. Üniversite yıllarında hep bir kız arkadaşım olsun istiyordum (sadece duygusal olarak) ama çok heyecanlı ve hayattaki çukurları çok olan biriydim ve hala da öyleyim. Bu yüzden hiç bir teklifim kabul olmadı. Bir tanesiyle telefonda görüştüm ama hiç görmeden canımlı cicimli konuştum. Yaptım en büyük aptallıklardan biriydi. Buluştuğumuz zaman ortamda gitar felan çaldım o beni beğendi ama ben onu bir türlü beğenmeyi başaramadım. Elimden tuttu elimi kaçırdım. Bir daha da buluşmadım özür dileyip helallik aldım. Keşke hiç olmasaydı. Elime kız eli değmedi'yi sırf bu yüzden diyemiyorum.

2 defa geneleve arkadaşların kanıma girmesiyle gittim tabi tüm suçu arkadaşlara atamam ben de gitmek istemiştim. Ama acayip de pişman oldum tövbe ettim. Sorun orda geçirdiğim dakikaların kalitesiyle ilgili değil orda olmamam gerekti ama 2 defa genelevdeki hanımlarla birlikte oldum. Bu yazdıklarımın dışında hayatımda biri de olmadı.

Bunları yazmak istedim çünkü içimi kemiriyor.

Bakire bir hanımla evlenmek istemem adaletsizlik mi sizce?

Adaletsizce ise nasıl bir hanımla evlenmeliyim?

Cevaplar için şimdiden kocaman teşekkürler.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten bakire bir kız tabii ki de kendi gibi el değmemiş olanını ister. Bu onun en doğal hakkı.

Pişman olmuşsun, ne ala. Ama ben senin gibi biriyle yine de evlenmezdim, ben sadece bana ait olacak bir erkek istiyorum. Bu ahir zamanda bakir/bakire kalmak zor. Kalabilen de kendisi gibisini ister.

Ama seni bu halinle de kabul edecek kız illa ki olabilir.

Adaletli olansa kendin gibi tövbe etmiş biriyle evlenmen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun farkında olup pişmanlk duymanda birşeydir senin şuan tek yapman gereken bunları artık yapmaman kendine yeni sayfa acman herkes hata yapar önemli olan bu hataların tekrarlanmamamsı ayrıca kız senden hızlı cıkmış aceleci davranmiş canım cicim baska erkek olsa oynardı kullanırdı sen yaomamişsin bu güzel bişi bana göre sonuçta oynayabilirdinde...

0|1
    0|0
  • Ateistler bunuda aciklayin

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ozaman sende bekle bakalım

Ki beklemek en zor şekliymiş yaşamanın

0|1
    0|0
  • Beni anlattınız... Henüz yaşım 20 ve son 1 senedir o sorunu çözmeye yavaş yavaşta olsa başladım. Öncelikle hem cinslerinizden oluşan bir arkadaş grubu edinmelisiniz. Benim 2 senedir var yaklaşık 9-10 kişiyiz. Hemen hemen her gün görüşüyoruz, çocukluktan beri arkadaşlarmış beni aralarına aldılar. Dışarıya çıktığımızda sürü psikolojisi... yapmadığımız çiplik yok. Bu durum benim diğer ortamlarda da açılmamı sağladı. 1.5 ay önce dershaneye başladım her şey çok güzel gidiyor

0|0
    1|0
  • Çogu kız sadece zar bakımından bakire. onun için bakireyle de evlenebilirsin bakire olmayanıyla da için rahat olsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...